کارگاههای آموزشی عمومی.......
پنجشنبه 25 مهر 1398 ساعت 20:58 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
هشتمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی کمک راهنمای محترم مسافر علیرضا و نگهبانی مسافر عبدالله و دبیری مسافر حسن با دستور جلسه " سیستم ایکس" در تاریخ  98/07/25 راس ساعت 17  آغاز بکار نمود.

در ادامه جشن تولد یک سال رهایی مسافر علی برگزار گردید. خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر. از آقا عبدالله دبیر جلسه تشکر میکنم که این وقت را در اختیار من قرار دادند از دبیرشان هم بابت خلاصه گزارش عملکرد تشکر میکنم . یک موردی که هست تنها شخصی میتواند از کلمه کمک راهنما را استفاده کند که مقام بالاتر باشد . مقام پایین تر نمی تواند این کلمه را استفاده کند . راهنما ، دیده بان یا آقای مهندس و مراتب جایگاه بالاتر این کلمه را می توانند استفاده کنند.مقام پایین تر طبق قوانین کنگره حق استفاده از این کلمه را ندارند.

دستور جلسه امروز در دو قسمت است یک قسمت دستورجلسه هفتگی، سیستم ایکس و قسمت دوم دستور جلسه یکسال رهایی مسافر عزیز ،علی آقا .
اما در خصوص دستور جلسه این هفته سیستم ایکس. سیستم ناشناخته ای در بدن است که تمامی حالات روحی و روانی و رفتار انسان را تحت کنترل می گیرد اگر درست ترشح شود انسان در وضعیت نرمالی قرار می گیرد و هر قسمتی که بخواهد مشکل داشته باشد در جایی بروز خواهد کرد. در تمام دنیا اعتقاد بر این است که اگر تعادل بیوشیمی مغز از حالت طبیعی خودش خارج بشود به هیچ وجه دیگر به حالت اولیه برنمی گردد. برای همین در تمام دنیا می گویند اعتیاد درمان ندارد چون بالانس بیوشیمی مغز را مواد مخدر بهم می ریزد چون اعتقادی ندارند که می شود به حالت اول برگرداند پس به درمان اعتیاد هم اعتقادی ندارند.


تنها جایی که توانست این کار را انجام بدهد کنگره 60 است. در سیستم های بیرون اگر بخواهند درمانی انجام بدهند انسان را به انواع و اقسام آزمایش ها می فرستند تا بتوانند علت را مشخص بکنند تا بتوانند این کار را انجام بدهند. بالغ بر 2000 نوع مواد شبه افیونی تا اینجا در جهان شناخته شده است 25 درصد از تریاک ،آلکالوئیدهای آن است. تریاک دارای 25 الکالوئید نیست شاید بالغ بر 1700 الی 1800 نوع دارای الکالوئید باشد. ولی 25 درصد یا یک چهارم تریاک الکالوئیددهای آن است.
سیستم درمان در کنگره به چه صورت است؟
زمانی که تعادل بیوشیمی مغز بهم میریزد این شخص من نمی دانم چه نوع موادی در بدنش کم دارد شخص بعدی چه نوع و هر شخصی چه نوع موادی را کم دارد. مثلا اگر یک زن باردار در زمان بارداری دچار استرس بشود از غدد فوق کلیوی آن تستسترون ترشح می شود ترشح این ماده تعادل بیوشیمی مغز را بهم می زند و احتمال دارد فرزند این شخص تا سه نسل بعد تمایل به مورفین داشته باشد آزمایشات تایید شده در دانشگاه بقیه الله ایران است.  و این بدلیل آن است که سطح مورفین بدن آن شخص پایین می آید.
حال در کنگره چه کاری انجام میدهند که به راحتی می تواند شخص درمان بشود؟
یک ساختمانی داریم که معیوب است و من تخصص کافی ندارم که برای تعمیر آن چه لوازمی لازم است . می روم مغازه مصالح فروشی و از ایشان میخواهم که مصالح لازم برالی تعمیر ساختمان مورد نظر را درون کامیون بریزند و این ها را به بنا و کارگران تحویل می دهم و بهش می گویم هرنوع مصالحی که نیاز دارید از توی این کامیون بردارید و این ساختمان را تعمیر کنید و ایشان هم آن موادی را که لازم دارد برمی دارد و ساختمان را تعمیر می کند.
در قسمت درمان اعتیاد ، ما نمیدانیم چه موادی در درون بدن این شخص کم است می اییم از یک ماده ای که کاملترین دارو است به نام ٱوپیوم تریاک ، ما در دنیا دارویی کاملتر از این برای درمان نداریم و اگر تریاک نباشد هیچ کارخانه دارو سازی نمی تواند به کار خودش ادامه دهد ، بسیار پرقدرت است و چون جهان بر اساس اضداد است اگر اشتباه بچرخد قدرت آن میتواند تخریب ایجاد نماید . در دست حکیم حاذق با ارزشترین دارو است که حکمت آن را بداند در دست انسان های معمولی خطرناک ترین ماده است .
ما از یک سطحی مغز را ریست می کنیم در کنگره و برنامه جدیدی به مغز می دهیم هر عیب و ایرادی که داشته باشد برای ما فرقی نمی کند از یک سطحی شروع می کنیم پله پله مواد را افزایش می دهیم طرف به جایی میرسد که در سرخوش ترین حالت قرار می گیرد در اینجا ما این پله تکرار می زنیم تکرار باعث تثبیت می شود . اگر استخوان شخصی بشکند و آنها را در کنار یکدیگر قرار بدهند خود بدن این استخوان را جوش می دهد اگر فاصله زیاد باشد دیگه قابل جوش گرفتن نیست. سیستم مغز با داروی اوتی برنامه گرفته در سطح که این سطح ، سطح فول  مواد شبه افیونی بدن می باشد این را برای مغز تثبیت می کنیم که مغز این برنامه را بگیرد یک پله کاهش می دهیم و این مقدار جزعی را بدن فشار می آورد و خودش تولید می کند و وقتی این مقدار را بدن تولید کرد و به حالت نرمال رسید دوباره یک پله دیگر کاهش می دهیم ، هر پله که کاهش پیدا کرد چون مغز برنامه گرفته است که باید در این سطح باید باشد برمی گرداند به سر جای اول خودش ، ما می آییم پایین تر مغز برمی گردد سرجای اول خودش یا سطح تثبیت شده خودش ، ما به صفر می رسانیم ولی مغز برنامه گرفته که برفرض دینورفین ، مروفین، اندروفین و ... باید در این سطح باشد بدین صورت به مغز برنامه می دهند و مغز ریست می شود برای همین طرف در حالت سرخوشی کامل است نیازی هم به مواد ندارد اگر هم اشکالاتی از قبل وجود داشت تمام این مسائل را حل می کند.

 

اما در رابطه قسمت دوم دستور جلسه تولد یکسال رهایی علی آقا.
علی آقا از زمانی که وارد لژیون شد سه آیتم را سریعا متوجه شد بعد از اینکه تفکر کرد وادی یکم را یاد گرفت ، تفکر کردن را یاد گرفت و مشخص شد که خواسته اش چه چیز است یک مثلثی را کامل کرد: طلب، تلاش و تسلیم . کامل شدن این مثلث ایشان را به جایی رساند که درمان شد و به حال خوش رسید و به آگاهی در این کار ، آگاهی همان بهشتی است که همه انسان ها به دنبال آن هستند .رهجوی بسیار خوبی بود و اصلا من را اذیت نکرد واقعا توی مسیر بود و سی دی هاشو کامل و مرتب می نوشت جلسات را کامل می آمد این تسلیم بودن، مقام تسلیم مقام بروز استعدادها است ، با کامل کردن این مثلث خوش هم به این چایگاه توانست برساند و شکرخدا کمک راهنمایی هم قبول شد که البته حقش هم بود خدمتگزار خوبی هم در کنگره بوده و هست انشاالله در مراحل زندگی به آن جایی که باید و جایگاهش هست برسد. با تشکر از این که با سکوتتان به حرف های من گوش دادید.


پیام مرزبانی
در این جلسه تقدیر و تشکر بابت واریزی های زمین انجام شد. در ادامه به مسافر روح الله از لژیون دوم کمک راهنمای محترم مسافر مهدی گل رهایی اهدا شد. همچنین به مسافر الیاس نشان شش ماه رهایی و مسافر حمید نشان سه ماه رهایی و مسافر غلامرضا نشان دوماه رهایی از لژیون یکم ، کمک راهنمای محترم مسافر محمود اهدا شد. 
و به مسافر محمد مهدی از لژیون نهم ، کمک راهنمای محترم مسافر مجتبی نشان  سه ماه رهایی اهدا شد. 


سپس جشن یکسال رهایی مسافرعلی برگزار شد . 


آرزوی مسافر علی:

آرزو میکنم همه شما عزیزان به آرزوهایتان برسید.خلاصه سخنان مسافر  علی:
سلام دوستان علی هستم یک مسافر. تخریب 10 سال آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک روش درمان دی اس تی با شربت شفا بخش اوتی به مدت ده ماه و بیست و سه روز به راهنمایی ، استاد بزرگوارم آقا علیرضا سفر کردم  رهایی از دام اعتیاد یکسال و بیست روز.
یک سفر سیگار داشتم به روش دی اس تی با نیکوتین خوراکی طول سفر 10 ماه و 17 روز به راهنمایی استاد بزرگوارم آقا علیرضا رهایی 10 ماه و بیست و پنج روز
خدارو شکر میکنم بابت تمام روزهایی که در کنگره سپری شد و بابت امروز،  ابتدا به خاطر این حال خوش و تمام چیزهایی که من در این مدت در کنگره بدست آورده ام در راس از آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان تشکر و قدردانی میکنم و از تمامی خدمتگزارانی که در کنگره  دست به دست هم می دهند تا این حال خوش نصیب یک مصرف کننده ای مثل من بشود.
 از استاد بزرگوارم آقا علیرضا صمیمانه سپاسگزارم بایت تمام زحمت هایی که در طول این سفر برای من کشیدند از ایشان درس های زیادی گرفتم و از راهنمای محترم راهنمای همسفرم سرکار خانم رقیه تشکر میکنم آموزش های این دو بزرگوار چراغ راهی شد برای ادامه دادن مسیر زندگی و ادامه دادن مسیر درمان ، از همسفر خودک تشکر میکنم که در طول این مسیر همراه من بود.
  از اولین جلسه ای که وارد کنگره شدم با همسفرم آمدم و خدارو شکر میکنم و این پیشنهاد را از آقای عموزاد دریافت کردم و ازایشان هم سپاسگزارم . من توی کنگره کسی را نمی شناختم و از طریق سایت با کنگره آشنا شدم و شماره تلفن ایجنت وقت را که آقای عموزاد بودند را گرفتم و با ایشان تماس گرفتم و ایشان گفتند حتما با خانواده بیا و برای من جای تعجب داشت و چون خصوصیات همسفرم را می دانستم ، خیلی دوست داشتم ایشان همراهم باشد ولی ایشان یک مقدار سخت قبول می کردند به جایی بیاید که از کسی شناختی نداشته باشد. برام جای تعجب داشت وقتی به ایشان پیشنهاد دادم ایشان هم قبول کردند . ممنونم از ایشان واقعا همسفر من دو بال پرواز من بودند و من بدون همسفر نمی توانستم به این مسیر ادامه بدهم .
 اعتیاد شاید از نظر جسمی ضربه کمتری به من وارد کرد ولی از نظر روحی فوق العاده من را داغون کرده بود. اصلا در کنار خانواده نبودم حتی چند سال تحویل هم در کنار خانواده ام نبودم و همینجا از همسفرم عذرخواهی میکنم . اعتیاد خیلی از نظر روحی به من ضربه وارد کرد . من زمانی که توی سایت مصاحبه آقای مهندس را خوانده بودم و روش درمان دی اس تی را که با دستور جلسه امروز هم مطابقت می کند مطالعه کردم آنقدر ایمان آورده بودم به این روش چنان نوری در دل من روشن شده بود مثل بچه ها با ذوق آمدم برای همسفرم تعریف کردم گفتم جایی را پیدا کردم که میتواند من را نجات بدهد و ایشان هم من را تشویقم کرد و زنگ زدم و ادامه راه....
چیزی که به من در این مسیر کمک کرد، آن باوری بود که من نسبت به این روش پیدا کرده بودم یعنی هیچ چیزی نمی توانست جلوی راه من را سد کند ، چنان باوری من به این روش داشتم که اصلا باور نمیکنم که کسی وارد کنگره بشود، آموزش ها را بگیرد و روش را بشناسد و متد را حس کند اما درمانشود!! این باور و ایمان آنقدر برای من قوی بود که من توانستم به این سفر ادامه بدهم و مجددا از راهنمای خودم تشکر میکنم چون من آنقدر حالم خراب بود که اسم راهنمای خودم را نمی دانستم . خدارو شکر میکنم که به قول آقا علیرضا تسلیم شدم. چون از مواد نمی ورود من به کنگره با برنامه ریزی نبود و یک همچین روزی بود که من وارد کنگره شدم و آن روز هم تولد یکسال رهایی آقا ابراهیم بود و آموزشهای زیادی آن روز دریافت کردم. من خیلی دنبال درمان اعتیاد نرفتم یعنی روش های گوناگون را امتحان نکردم و اصلا اعتقادی به درمان اعتیاد نداشتم . اما از اعتیاد فوق العاده ترس داشتم ، چون اعتیاد خیلی زندگی من را تحت شعاع قرار داده بود البته الان اصلا احساس ندامت ندارم چون میدانم از اینجا به بعد می توانم خیلی چیزها را شروع کنم و چیزهایی که من قبل از ورود به کنگره از دست داده ام با چیزهایی که با ورود به کنگره بدست آورده ام اصلا قابل مقایسه نیست . من در کنگره زندگی ام را بدست آورده ام و کوچکترین وقتم به بطالت هدر نمی رود و در خدمت خانواده ام و در خدمت کارم هستم . سعی کرده ام در این مسیر تنها رفت وآمد کنم و این قضیه خیلی برایم مهم بود و دوست داشتم تمام قوانین و حرمت ها را اجرایی کنم . امیدوارم تمام سفر اولی ها سفر خوبی داشته باشند و انشالله به آن جایگاه خودشان در سفر دوم برسند. ممنونم که با سکوتتان به حرف های من گوش دادید.


خلاصه سخنان کمک راهنمای همسفر خانم رقیه:

سلام دوستان رقیه هستم همسفر.
من هم ابتدا خدارو شکر می کنم که امروز در این جایگاه قرار دارم ابتدا این روز عزیز را به بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس سرکار خانم آنی عزیز، استاد امین تبریک می گویم به راهنمای بزرگوار آقا علیرضا تبریک و خداقوت می گویم به این خانواده هم خیلی خیلی تبریک می گویم و براشان آرزوی موفقیت های روز افزون را دارم.
خب اگر بخواهم درباره خانم حدیقه بگویم ، ابتدا که خیلی ها وارد کنگره می شوند روی این سی دی نوشتن خیلی مشکل دارن اما حدیقه از زمانی که وارد کنگره شد از همان ابتدا که فهمید باید سی دی بنویسد شروع کرد به نوشتن سی دی ها ، و از همان ابتدا سی دی ها را به صورت کامل می نوشت که مقداری هم باعث کلافگی خانواده هم شده بود . آمد پیش من و گفت من خیلی درگیر سی دی نوشتن شده ام و صبح تا شب در حال سی دی نوشتن هستم به ایشان گفتم از امروز تا یک هفته نه سی دی گوش میکنی و نه سی دی مینویسی . گفت چرا؟ گفتم باید این راه را امتحان کنی ما نباید در کنگره تک بعدی باشیم و باید در جهت آموزش ها حرکت کنیم و باید آنچه را که یاد میگیریم در دنیای بیرون اجرایی و کاربردی کنیم و خداروشکر این کار را انجام داد و بسیار بسیار فرمانبردار بود و از ایشان خیلی راضی هستم و اینکه توی آزمون هم قبول شدند بیشتر از ایشان راضی هستم و در مورد مسافرشان هم بگویم ، توی سفرشان اذیتشان نکرد و اصلا کسی نبود که بیاد و گلایه کند و بگوید مسافرم این کار را کرد یا فلان کار را کرد . همانطور که خیلی از عزیزان گفتند گیر این خانواده اعتیاد نبود . خیلی از مسائل و مشکلات دیگه ای بود که با آموزش های کنگره راه خودشان را پیدا کردند و فهمیدند کجای کارشان مشکل دارد. بنیان خانواده شان خیلی براشان مهم بود برایشان آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم آنها را در جایگاه های خدمتی بالاتر ببینم و به پسر بزرگوارشان آقا ابوالفضل هم تبریک می گویم . از این که به صحبت های من گوش دادید ممنون و سپاسگزارم.


خلاصه سخنان همسفر حدیقه:
سلام دوستان حدیقه هستم یک همسفر
من هم این روز قشنگ را به بنیان کنگره60 آقای مهندس و خانواده محترمشان، به خانم آنی بزرگ و استاد امین تبریک و خداقوت میگویم که صمیمانه دارند برای ما زحمت می کشند تا تک تک ما به رهایی برسیم از راهنمای مسافرم آقا علیرضا خیلی سپاسگزارم مسافر من توی این مدت که به کنگره می آید از نظر اخلاقی و خیلی مسائل چه در خانواده و چه در اجتماع خیلی تغییر کرده اند که همه این ها را مدیون آموزش های کنکره و راهنماهای بزرگوارمان هستیم . از راهنمای عزیزم خانم رقیه خیلی خیلی سپاسگزارم که خیلی به من کمک کردند و هر وقت که حالم بد بود و مشکلی داشتم با حرف هاشان و سی دی هایی که به من معرفی می کرد خیلی خیلی حالم را خوب میکرد و گره خودم را توی آ سی دی ها پیدا کردم.
از همسفر عزیزمان پسر کوچکم ازش ممنونم چون خیلی وقت ها به خصوص ماه مبارک رمضان که ساعت های طولانی را ما در کنگره بودیم ، چون از گرگان به بهشهر می آمدیم گاهی اوقات از 10 صبح تا 10 شب پسرم توی خانه تنها بود و خیلی توی گوش دادن سی دی ها به ما کمک می کرد.خیلی همراه ما بود توی این سفر. الان اینجا نیستند اما خیلی ازش ممنونم. از مسافر هم سپاسگزارم که کنگره را پیدا کردند و در این مسیر تلاش کردند تا به رهایی رسیدند . از خواهر لژیونی های خودم و از تمامی همسفران و همه دوستانی که به ما کمک کردند تا در این مسیر قرار بگیریم و طی طریق نماییم سپاسگزارم . از همه خدمتگزاران این شعبه که زحمات زیادی کشیدند تا این شعبه پای بگیرد و امروز به این درجه برسد تا ما و امثال ما در این مکان مقدس به آسودگی سفر کنیم و به آرامش برسیم . ممنون و سپاسگزارم.
از این که با سکوتتان به حرف های من گوش دادید سپاسگزارم. 

ادامه جشن تولد به روایت تصویر

مرزبان کشیک : مسافر کاظم
تهیه وتنظیم گزارش : مسافر غلامرضا
تایپ گزارش : مسافر حسین (لژیون یکم) 
تاریخ :98/07/25

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رحیم پنجشنبه 9 آبان 1398 20:59
ضمن تبریک به علی آقا و استاد محترمشان آقا علیرضا.امیدوارم جشن آزاد مردی علی آقا. مبارک باشه
رحیم پنجشنبه 9 آبان 1398 20:59
ضمن تبریک به علی آقا و استاد محترمشان آقا علیرضا.امیدوارم جشن آزاد مردی علی آقا. مبارک باشه
مسافر کاظم جمعه 26 مهر 1398 17:55
جلسه پر انرژی بود ممنون از گروه سایت شعبه
همیشه مسافر جمعه 26 مهر 1398 15:55
تبریک علی جان،همیشه خندان باشید.
مسافرغلامرضالژیون یک جمعه 26 مهر 1398 13:18
خداقوت به گروه سایت وتمام زحمتکشان کنگره
همسفر فاطمه سادات جمعه 26 مهر 1398 11:10
سلام،تبریک فراوان خدمت علی آقا و خانم حدیقه عزیز،جشن تولد قشنگی بود،انشالله جشن آزادمردی تان
تبریک خدمت راهنماهای بزرگوار آقا علیرضا و خانم رقیه عزیز
خداقوت به گروه سایت مسافران بابت فعالیت خیلی خوبشان
مسافرحمیدبهشهر جمعه 26 مهر 1398 09:15
تشکرازاستادمحترم وتبریک به دوستان
مسافر حسین لژیون یکم جمعه 26 مهر 1398 07:47
تبریک مجدد به علی آقای عزیز و همسفر محترمشان، جلسه بسیار پرباری بود، خداقوت به استاد ، نگهبان و دبیر جلسه
مسافرعلی باباپور جمعه 26 مهر 1398 06:30
خدا قوت، تشکر و قدر دانی می کنم خدمت همه عزیزانی که در این جشن حضور داشتند و روز با شکوهی را برای ما رقم زدند. تشکر و قدردانی از گروه مرزبانی بخاطر زحماتشان
تشکر از آقا غلام رضا و حسین آقا
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو