مشارکت مکتوب...
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 ساعت 20:16 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )

دستور جلسه هفتگی


ماه مبارک رمضان معلم خوبی است برای آنانی که برای تزکیه خویش با آگاهی تلاش می‌نمایند. برای فهمیدن و جذب مطالب در گفته‌ها بایستی دل روشن و قلبی پر از نور باشد و توان و اندیشه در آن مانند امواج نور روشنایی داشته باشد. این عمل شما نشان از این است که در اعماق وجود هستی انسان‌ها چراغی روشن بنمایید که این سبب رهایی و راهی باشد تا از اعماق تاریکی به‌طرف روشنایی قدم بردارد.

قبل از اینکه از نگاه سیستم خودمان (کنگره 60) به ماه مبارک رمضان نگاه کنیم، میدانیم برای ما فرارسیدن ماه مبارک رمضان چقدر خوب و لذت‌بخش است و البته برای آن‌هایی که روزه می‌گیرند. در این ماه انسان‌ها می‌توانند خودشان را خانه‌تکانی کنند یا به عبارتی تزکیه یا پالایش کنند. در این ماه هم به صور آشکار و هم صور پنهان برای یک ماه استراحت می‌دهیم و یا به عبارتی آن را سرویس‌کاری می‌کنیم و خیلی از ویژگی‌های خوب و لذت‌بخش می‌توان در این ماه به دست آورد.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب...، دلنوشته ...،

گفتگو
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 ساعت 10:47 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )

با سلام لطفا خودتان را معرفی کنید.

-سلام دوستان داوود هستم یک مسافر، مدت تخریب۱۰سال، آخرین آنتی ایکس شیشه و متادون، ۱۲ماه سفر کردم به کمک راهنمایی آقای مهدی یوسفی، در حال حاضر هم ۱۰روزه به دستان پرتوان آقای مهندس دژاکام آزاد و رها هستم.


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گفتگو...،

گزارش تصویری ...
یکشنبه 31 اردیبهشت 1396 ساعت 10:44 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )
گزارش تصویری از ورزش اعضای نمایندگی بهشهر


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری ورزش ...،

پیام هفته ...
شنبه 30 اردیبهشت 1396 ساعت 22:12 | نوشته ‌شده به دست مدیریت وبلاگ | ( نظرات )
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: پیام هفته ....،

کارگاههای آموزشی...
جمعه 29 اردیبهشت 1396 ساعت 14:59 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )
جلسه چهارم از دور یازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی ایجنت محترم آقای محمود عموزاد  و نگهبانی مسافر سعید  و دبیری  مسافر حمید  با دستور جلسه * الهام از رمضان  *  در مورخ 96/02/28 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود .
خلاصه سخنان استاد :

خدا را شکر می‌کنم که امروز در این جایگاه قرار گفتم ، از نگهبان و دبیرشان هم سپاس گذارم که این فرصت را به من دادند تا بتوانم در این جایگاه خدمت نمایم ، دستور جلسه هفتگی الهام از رمضان است ، همه ما این سی دی را گوش کردیم و بارها هم کتاب 60درجه را مطالعه کرده‌ایم که متد DST  در ماه رمضان توسط آقای مهندس کشف شد ، اما من فکر می‌کنم که اگر ما بارها در مورد روش درمان کنگره 60 با یکدیگر صحبت کنیم ، موضوعی قدیمی نیست و باید بدانیم که چه اتفاقی برای ما افتاده است و سیستم جسم در صور آشکار و صور پنهان دچار چه اشکال شده است ، همچنین باید بدانیم چه اتفاقی در قسمت روان ما افتاده است و این جز موضوعات مهمی است که حتی آقای مهندس در سی‌دی‌های جدید دائماً این موضوع را برای ما می‌شکافد تا ما بیشتر به عمق قضیه پی ببریم .

در گروه‌های مختلف در مورد قضیه درمان بیماری اعتیاد صحبت کرده‌اند و خیلی چیزها گفته‌شده است ، عده‌ای فقط در مورد جسم صحبت کرده‌اند و تمام انرژی خود را گذاشته‌اند که جسم را بتوانند درست کنند ، و به این نتیجه رسیدند که بیماری اعتیاد یک بیماری مرموز و پیش‌رونده است که قابل‌درمان نیست و فقط می‌توانیم آن را کنترل نماییم ، عده‌ای روی بعد عرفانی کارکردند و عده‌ای هم گفتند باید قسمت روان درست شود و خواستند این قسمت را درست کنند ، که ما در عمل دیدم هیچ اتفاقی نیفتاد ولی کنگره 60 هر سه موضوع را در کنار یکدیگر قرار داده است ، یعنی هم جسم و هم روان و هم جهان‌بینی را در کنار یکدیگر قرارداد و گفته‌شده است که اگر قرار است فردی به درمان برسد باید هر سه قسمت آن کاملاً درست شود .

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی...،

رهایی...
جمعه 29 اردیبهشت 1396 ساعت 11:29 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )روز چهارشنبه 
96/02/27 رهایی 1 نفر از اعتیاد  مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر به روش درمان DST را شاهد بودیم .
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: رهایی...،

جلسات جهان بینی ...
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 ساعت 17:55 | نوشته ‌شده به دست مدیریت وبلاگ | ( نظرات )
بنام خدا
دومین جلسه از دوره پنجاه و نهم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه الهام از رمضان در روز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه نود و شش به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر زهرا راس ساعت 17 آغاز بکار نمود.


روز جمعه پارک تعطیل نیست.
لژیون های مالی که تشکیل شده اند، اطلاع داشته باشند، مبالغی که زده اند برای سال 1395 بوده است، کسانی در لژیون مالی سال 96 قرار می گیرند که حق عضویت خود را که مبلغ 5میلیون تومان است پرداخت کنند.
الآن هم قوانین لژیون های مالی اینگونه است، در سال بایستی پنج میلیون تومان پرداخت کنند و بایستی در طول سال یک نفر دیگر را عضو لژیون مالی نمایند. بنابراین تمام لژیون های مالی کنگره در تمام شعب توجه کنند که در سال جدید بایستی مبلغ جدید واریز شود. لژیون های مالی سعی کنند که قبل از ماه مبارک رمضان یک جلسه لژیون مالی برگزار کنند. 
امیدوارم حال همه شما خوب باشد، حال من هم بحمدلله خوب است. امروز چهارشنبه 27/2/96 است. دستور جلسه امروز ما الهام از رمضان است. 
ماه مبارک رمضان در کنگره 60، یک فضای دیگر است و مسئله روزه گرفتن و روزداری جزو سیستم سازمانی کنگره 60 است. همانطور که هفته همسفر و راهنما داریم، ماه رمضان هم داریم که این ماه را واقعاً جشن می گیریم.
این ماه واقعاً افراد کنگره 60 بهم نزدیک می شوند و صمیمیت بیشتر می شود، انسانها وقتی از یک سفره غذا می خورند، به یکدیگر نزدیکتر می شوند.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات جهان بینی ...،

کارگاههای آموزشی...
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 ساعت 08:08 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
جلسه نهم از دور پانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه  شنبه با  استادی کمک راهنمای محترم آقای علیرضا متولیان   و نگهبانی  مسافر مرتضی و دبیری  مسافر علی  با دستور جلسه  * وادی نهم و تاثیر آن روی من  *  در مورخ 96/02/26 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود .خلاصه سخنان استاد :

هدف خلقت انسان رسیدن به تکامل است.
یعنی رسید به دانایی، فرآیند دانایی همان تفکر، تجربه و آموزش است.
ما اگر‌ بخواهیم چیزی را تجربه کنیم باید قبل از آن تفکر کنیم.
هر چیزی‌ که بدون تفکر است تکلیفش مشخص است، حتی اگر در جهت مثبت باشد دائمی نیست. پس اگر بخواهیم تجربه کنیم باید قبل از آن تفکر چاشنی آن باشد، حالا که من میخواهم تفکر کنم به ابزار تفکر که آموزش است نیاز دارم، اگر به من بگویند در مورد فیزیک کوآنتوم تفکر کن اصلا نمیدانم که فیزیک کوآنتوم چیست.
پس آموزش میگیرم تا بتوانم تفکر کنم. حالا برای اینکه بتوانم آموزش بگیرم به یکسری ملزومات از جمله: نور، صوت و حس نیازمندم.
در قسمت نور در کنگره برای ما ۱۴ تصویر گذاشتند، در قسمت صوت برای ما ۱۴موسیقی گذاشتند و در قسمت حس ۱۴وادی گذاشتند.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی...،

گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت...
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 ساعت 07:45 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت...،

گزارش تصویری ...
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 ساعت 20:13 | نوشته ‌شده به دست همسفر رقیه | ( نظرات )

برگزاری آزمون داخلی همسفران نمایندگی بهشهر

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: آزمون داخلی...،

کارگاههای آموزشی همسفران...
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 ساعت 14:05 | نوشته ‌شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
جلسه اول از دور هفتم سری کارگاهای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60  نمایندگی بهشهر روز دوشنبه با استادی همسفر مریم " نگهبانی همسفر خانم ملیحه و دبیری  همسفر خانم عاطفه با دستور جلسه"وادی نهم و تاثیر آن روی من" درتاریخ 96/02/25 راس ساعت  16 آغاز به کار نمود .


خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر میکنم و خوشحالم که در این جایگاه قرار دارم.جایگاه نگهبان و دبیر عزیز را تبریک میگویم.رهایی همسفران نمایندگی را تبریک میگویم و به راهنمای محترمشان خانم رقیه خدا قوت میگویم.این عزیزان که به رهایی رسیدند از دمای شصت درجه زیر صفر رسیده اند به نقطه صفر درجه،یعنی سفر دوم آموزشها و حضور در کنگره باید ادامه داشته باشد.دستور جلسه امروز وادی نهم است.عنوان وادی نهم میگوید:(وقتی نیرویی از کم شروع میشود و به درجه بالا و بالا تر میرسد نقطه تحمل پیدا میشود).شاید بعضی بگویند این وادی به چه درد من میخورد،وقتی گفته تاثیر آن روی من پس یکی از دستور جلسات بسیار کاربردی همین وادی نهم است زیرا در مورد نقطه تحمل آدمها صحبت میکند،ما همه جا میتوانیم این را به کار ببریم،در هر جا و مکان اگر کسی به ما حرفی زد یا کاری کرد،انقدر باید نقطه تحمل بالا باشد که به اصطلاح از کوره در نرویم.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی همسفران...،

کارگاههای آموزشی...
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 ساعت 12:54 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
جلسه اول از دور شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با  استادی آقای علی همتیان و نگهبانی  مسافر ابراهیم و دبیری مسافر رضا با  دستور جلسه * وادی نهم و تاثیر آن روی من  * در مورخ 96/02/24 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود .خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان علی هستم یک مسافر خدا رو شکر میکنم که یکبار دیگه در این جایگاه قرار گرفتم تا خدمت کنم و از خدمت خودم انرژی بگیرم.
و اما دستور جلسه وادی نهم که نقطه تحمله وقتی ما در جهان اعتیاد قرار داریم اگر در مورد نقطه تحمل کسی چیزی به ما بگویدتصوری که از اون گفته در ذهن ما به تصویر کشیده میشود فکر میکنیم چیز بی ارزشی است.چون وقتی مصرف کننده هستیم فکرمیکنیم تمام قدرتها در ما وجود دارد ولی متأسفانه این طوری نیست .


ادامه مطلب
گفتگو...
یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 ساعت 22:41 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )

گفتگو با یکی از پایه گذاران نمایندگی بهشهر ، راهنمای محترم  آقای رضا بهرامی


با سلام و خدا قوت لطفاً خودتان را معرفی نمایید؟

سلام رضا هستم یک مسافر، آنتی ایکس مصرفی: کراک، روش درمان:DST، داروی درمان: اوپیوم،مدت سفر اول: 13 ماه، راهنما: آقای علی اشکذری، رهایی از اعتیاد: 7 سال

شما چگونه با کنگره 60 آشنا شدید؟

از طریق یکی از دوستان به اسم آقای محسن زهرایی با کنگره 60 آشنا شدم که ایشان هم در حال حاضر یکی از خدمت گذاران کنگره هستند،من هم این افتخار را داشتم که ایشان مرا به کنگره جذب کرد.

 
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گفتگو...،

مشارکت مکتوب...
شنبه 23 اردیبهشت 1396 ساعت 14:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )


سلاام دوستان حمید هستم یک مسافر
در اول وادی نهم آمده است پیام برای کسانی که به دنیای تازه قدم نهاده اند و به خویش خویشتن توجه می نمایند و به آنها تکلیف شده است که از سخن به نقطه عمل حرکت کنند.
من برای اینکه بدانم که شامل این پیام می‌شوم یا نه باید نگاهی به گذشته خود بیاندازم.قبل از ورود به کنگره فکر میکردم نقطه تحمل یعنی اینکه اگر من بتوانم بیشتر مواد مصرف کنم یا کار ضد ارزشی  انجام بدهم یا اینکه بار بیشتر از توانم بلند کنم و یا در مشاجره کم نیاورم تحمل من بیشتر است و در دراز مدت فهمیدم که تمام اینکارها به نابودی بیشتر خودم منتهی شده است.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: دلنوشته ...،

گفتگو...
شنبه 23 اردیبهشت 1396 ساعت 14:03 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )


گفتگو با کمک راهنمای محترم آقای الله قلی قلندری


۱.با عرض سلام و خدا قوت لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید:

-سلام دوستان الله قلی هستم یک مسافر، با بیش از ۱۵سال تخریب وارد کنگره شدم، آخرین آنتی ایکس مصرفی ۴گرم شیره خوراکی، ۱۱ماه به روش D.S.T با داروی OT به راهنمایی راهنمای بزرگوارم علی آقا اشکذری سفر کردم رهایی از اعتیاد ۳سال و ۵ماه، ضمنا یک سفر نیکوتین به روش D.S.T با داروی آدامس نیکوتین به مدت ۱۰ماه به راهنمایی آقای مهدی یوسفی داشتم رهایی از سیکار ۲سال و نیم.ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گفتگو...،

گزارش تصویری ...
شنبه 23 اردیبهشت 1396 ساعت 00:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )
گزارش تصویری از ورزش اعضای نمایندگی بهشهر


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
جمعه 22 اردیبهشت 1396 ساعت 18:26 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )
جلسه سوم از دور یازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی راهنمای محترم آقای رضا بهرامی و نگهبانی مسافر سعید  و دبیری  مسافر حمید  با دستور جلسه * وادی نهم و تاثیر آن روی من  *  در مورخ 96/02/21 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود .

در این جلسه تولد سه سال رهایی راهنمای محترم آقای حسن آژغ با شور و اشتیاق فراوان برگزار شد.خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر می‌کنم که امروز توفیق این را پیدا کردم در جمع شما دوستان باشم، زمانی که اولین بار به اینجا آمدم، جلسه اول بود که می‌خواستیم جلسه را برگزار کنیم و در آن روز باران شدیدی می آمد و اعضایی که آن زمان بودند پلاستیکی را بالای سر من نگه‌داشته بودند که من بتوانم حرف بزنم و جلسه برگزار شود، ارادت زیادی به این شعبه دارم چون خودم از ابتدای تأسیس بودم و با روند کار آشنا هستم و میدانم این شعبه از چه مرحله‌ای به اینجا رسیده است. امروز بسیار خوشحالم که در اینجا هستم و شعبه در این مدت پیشرفت خوبی داشته است. اولین خوشحالی من از دیدن افراد قدیمی‌تر است و خوشحالی دیگرم به خاطر این سالن زیبا که فراهم نموده‌اید تا بتوانیم آموزش بگیریم و این آموزش را به دیگران انتقال دهیم.

در کنگره کاری به‌جز آموزش دادن و آموزش گرفتن نداریم، این باعث می‌شود پیام کنگره به دیگر انسان‌ها برسد، جلسه امروز شامل دو بخش است، بخش اول که در مورد دستور جلسه هفتگی و بخش دیگر آن هم در مورد تولد سه سال رهایی راهنمای محترم آقای حسن آژغ هست، از ایشان می‌خواهم بایستد تا دوستان او را ببینند، در رابطه با وادی نهم و تأثیر آن روی من، هر چیزی نقطه تحملی دارد حتی حال خوب هم‌ظرفیت و نقطه تحمل نیاز دارد، اگر ما زمانی به حال خوش برسیم ولی ظرفیت حال خوش را نداشته باشیم مسلماً تخریب آن از منفعتش بیشتر است.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی...،

رهایی...
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 ساعت 11:22 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )روز چهارشنبه 
96/02/20 رهایی 5 نفر از اعتیاد و 2 نفر از لژیون ویلیام (سیگار ) مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر به روش درمان DST را شاهد بودیم .
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: رهایی...،

جلسات جهان بینی ...
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 ساعت 10:43 | نوشته ‌شده به دست مدیریت وبلاگ | ( نظرات )
جلسه، اولین جلسه از دوره پنجاه و نهم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه وادی نهم و تأثیر آن روی من، در روز چهارشنبه مورخه 20/2/1396 به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر زهرا رأس ساعت 11 آغاز بکار نمود.

سلام دوستان حسین هستم یک مسافر

امیدوارم حال شما خوب باشد، من هم بحمدلله خوب هستم. 

دیروز جلسه گروه همسفران بود. همسفران جلساتشان را در ساختمان ملایری پور تشکیل می دهند، قرار بر این شده است که خانم آنی و گردانندگان گروه خانواده یک جلسه در هفته آنجا باشند. دیروز در جلسه ای که تمام اسیستانت ها بودند، پیشنهاد شد، چون گروه خانواده در هفته فقط یک جلسه دارد، بنابراین هر کس هم می خواهد نگهبان شود، باید قبلاً دبیر بوده باشد، پیشنهاد شد که نگهبانی 14جلسه باشد و دبیری 7 جلسه باشد. بنابراین دبیر من هم 7 جلسه خواهد بود، اینها بخاطر این است که در گروه خانواده با کمبود نگهبان مواجه است.  امتحانات خیلی خوب برگزار شد. واقعاً برای خود من بی نظیر بود. شما در نظر بگیرید که 3000 نفر در امتحان شرکت کردند، در این سیستم این رقم، بسیار زیاد است. حضور پزشکان هم بسیار اعجاب انگیز بود. ورقه ها را شروع می کنیم به تصحیح کردن و تصحیح را از شعبه هایی که نیاز ضروری به کمک راهنما دارند، شروع می کنیم. 


ادامه مطلب
کارگاه های آموزشی...
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 ساعت 07:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
جلسه هشتم از دور پانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه  شنبه با  استادی مسافر سعید   و نگهبانی  مسافر مرتضی و دبیری  مسافر علی  با دستور جلسه * *  کتاب 60 درجه و شرح تصاویر آن* *  در مورخ 96/02/19 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود .
ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون ویلیام وایت ( درمان سیگار)
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 ساعت 07:05 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 ساعت 12:29 | نوشته ‌شده به دست همسفر سمیه | ( نظرات )
جلسه چهاردهم از دور نهم سری کارگاهای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60  نمایندگی بهشهر روز دوشنبه با استادی راهنمای محترم خانم رقیه  " نگهبانی همسفر  مریم و دبیری موقت همسفر منصوره  با دستور جلسه :کتاب 60 درجه و شرح تصاویر آن درتاریخ 96/02/18 راس ساعت  16 آغاز به کار نمود .خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر می‌کنم که امروز خداوند توفیق حضور در این جایگاه را به من داد تا خدمت نمایم، از نگهبان و دبیرشان هم سپاس گذارم، همچنین 14 جلسه نگهبانی مریم عزیز و دبیرشان را خدا قوت میگویم، یک خدا قوت هم به کسانی که در آزمون کمک راهنمایی شرکت کردند، برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت دارم، دستور جلسه امروز کتاب 60 درجه و تصویر آن هست، زماینکه برای اولین بار کتاب 60 درجه در متون آموزشی کنگره 60 قرار گرفت به‌عنوان کتابی جهت نشان دادن مسیر درمان اعتیاد بود، این کتاب با زبانی بسیار ساده بیان‌شده است و زمانی که یک سفر اولی این کتاب را می‌خواند مسیر برایش مشخص می‌شود، من خودم اولین بار که کتاب به دستم رسید حس بسیار خوبی با کتاب برقرار کردم و فقط روی پله‌های آقای مهندس و سفر ایشان زوم کرده بودم که ببینم انتهای این راه نامشخص چیست؟ چون واقعاً این مسیر برای آقای مهندس نامشخص بود و نمی‌دانستند که انتهای این سفر به کجا میرسد.

نام کتاب، عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر است یعنی عبور از بیماری اعتیاد به‌راحتی امکان‌پذیر نیست و مانند کسی است که در سرمای 60 درجه قرار دارد و باید در این منطقه سرد و یخبندان از مسیری بسیار خطرناک عبور کند که هر اشتباه ممکن است شخص را به ته دره‌ای سقوط دهد، 14 تصویر در این کتاب وجود دارد، از تصویر روی جلد کتاب تا آخرین تصویر که اسکی‌بازی در حال بازی کردن درروی یخ است و فردی رهاشده از آن سرما و یخ‌بندان است همه به‌نوعی بیانگر پیامی برای ما هستند، شاید با خود بگوییم الآن که مدتی است در کنگره حضور دارم و چندین بار هم این کتاب را خوانده‌ام دیگر نیازی به خواندن مجددان نیست ولی کتاب 60 درجه در هر مقطعی از سفر باشیم باید مطالعه کنیم چون در هر مقطع می‌توانیم پیامی را از آن دریافت نماییم؛ و هر بار انگار برای اولین بار خوانده‌ایم و در هنگام مشکلات می‌توانیم از مطالب آن استفاده نماییم.

ادامه مطلب
پیام تولد...
دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 ساعت 22:43 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )
به اطلاع کلیه اعضاء می رسانیم:

روز پنج شنبه 96.02.21 سومین سال رهایی  راهنمای محترم درمان اعتیاد مسافر آقای حسن آژغ ، رهجوی جناب آقای رضا بهرامی را در نمایندگی بهشهر و در کنار هم جشن می گیریم.

لازم به ذکر است:
جلسه راس ساعت  17 بعد از ظهر برگزار می شود.

باتشکر:
مدیر وبلاگ نمایندگی بهشهر

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: تولدها...،

گزارش تصویری ...
دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 ساعت 21:26 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
گزارش تصویری از حضور اعضای نمایندگی بهشهر در همایش سفیران بیشگیری از اعتیاد

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 ساعت 12:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
جلسه چهاردهم از دور پانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با  استادی آقای مجتبی سراج بور و نگهبانی  مسافر علی و دبیری موقت  مسافر رضا با دستور جلسه کتاب 60 درجه و شرح تصاویر آن*  در مورخ 96/02/17 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود .خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان مجتبی هستم یک مسافر یکبار دیگه از علی آقا نگهبان و دبیر ایشان تقدیر و تشکر میکنم ک این جایگاه را در اختیار من قرار دادن ک خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم و از زحمات راهنمای خوبم آقا بهرنگ سپاسگزارم ک من را به این جایگاه رساندند.

کتاب عبور ار منطقه شصت درجه زیر صفر دارای مطالبی است که ما بدانیم در کجای کار قرار داریم و متن هایی هست برای اغاز سفر و ب پایان رساندن این سفر تا خودمان را ارزیابی کنیم.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی...، 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic