کارگاههای آموزشی...
شنبه 31 تیر 1396 ساعت 22:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه دوازدهم از دور یازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی کمک راهنمای محترم مهدی یوسفی  و نگهبانی مسافر سعید  و دبیری موقت مسافر وحید  با دستور جلسه کار،تحصیل،قدرت  در مورخ 96/04/29 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود .

در این جلسه تولد یکسال رهایی مسافر حمید با شور و اشتیاق فراوان برگزار گردید.خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان مهدی هستم مسافر.خدا را شکر می‌کنم که یک‌بار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم تشکر می‌کنم که مرا در این جایگاه قراردادند.در ابتدا می‌خواهم رهایی‌های شعبه و بستن پیمان کمک راهنمای محترم آقای الله قلی را تبریک میگویم.دستور جلسه امروز دو عنوان دارد؛یکی خود دستور جلسه و دیگری تولد حمید همدانی.
ادامه مطلب
مشارکت مکتوب...
شنبه 31 تیر 1396 ساعت 16:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب...،

جلسات جهان بینی ...
پنجشنبه 29 تیر 1396 ساعت 23:08 | نوشته ‌شده به دست همسفر رقیه | ( نظرات )
بنام خدا
 
این جلسه یازدهمین جلسه از دوره پنجاه و نهم از سری کارگاه‌های آموزشی کنگره ۶۰، با دستور جلسه «کار، تحصیل، قدرت» در روز چهارشنبه مورخ 28 تیرماه 96 به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری خانم زهرا رأس ساعت 10:55 آغاز به کار نمود.
 
 
سلام دوستان حسین هستم مسافر
قبل از صحبت کردن در خصوص دستور جلسه، دوشنبه جلسه کنگره دیدبانان برگزار شد و تصمیماتی در این جلسه گرفته شد:
- ما در کنگره 60 در گروه مسافران دو جلسه داریم: یک جلسه بسته (خصوصی) که در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه برگزار می‌شود و یک جلسه باز (عمومی) که پنج‌شنبه‌ها برگزار می‌شود؛ بنابراین، تصمیم گرفته شد که ازاین‌پس در تهران و شهرستان‌ها، هیچ هم‌سفر آقایی در جلسات روزهای یکشنبه و سه‌شنبه نمی‌تواند شرکت کند و تنها می‌توانند در جلسات پنج‌شنبه‌ها شرکت کنند.
در تهران کسی به‌عنوان هم‌سفر اطلاق می‌شود (البته در مورد آقایان) که در جلسات آکادمی در روزهای پنج‌شنبه شرکت کند. ما در شعبه آکادمی روزهای پنج‌شنبه، ساعت یک بعدازظهر جلسه داریم که مخصوص هم‌سفران آقا که شامل پدران، برادران و فرزندان است. هر شعبه‌ای که در تهران وجود دارد، می‌بایست همه هم‌سفران از ساعت یک تا سه بعدازظهر در این جلسات شرکت کنند و در این جلسات راهنما داشته باشند؛ وگرنه به‌هیچ‌عنوان هم‌سفر تلقی نمی‌شوند و نمی‌توانند در مسابقات ورزشی و آزمون کمک راهنمایی شرکت کنند. تصمیم بر این است که علاوه بر تهران در سایر شهرستان‌ها هم کلاس‌های ویژه هم‌سفران آقا را دایر کنیم و داریم رایزنی می‌کنیم تا در استان اصفهان هم یک روز در هفته به این گروه اختصاص پیدا کند.
-راهنماها باید شاگردان خود را هدایت کنند؛ چه مسافران و چه هم‌سفران فرقی نمی‌کند. راهنما موظف است اول جلسه حضورداشته باشد که شاگردان را تشویق کند تا مشارکت کنند، نگهبان و دبیر شوند، نوشتارها را بخوانند و ... به قول امین که می‌گفت: ما هم ذره داریم و هم موج و لژیون ذره است و جلسه موج و این دو مکمل یکدیگرند؛ بنابراین، راهنما باید در جلسه حضورداشته باشد، فقط این نیست که بخواهد برنامه بدهد، اگر این‌گونه باشد که من خودم یک برنامه می‌دهم و می‌گویم طبق همین عمل کنید! راهنما باید از اول جلسه حضورداشته باشد و شاگردان را تحت نظر بگیرد. وقتی راهنما به‌موقع نیاید، شاگردان هم به‌موقع نمی‌آیند؛ بنابراین، راهنمایی می‌تواند خود را معرفی کند و شاگرد بگیرد که در آن روز از ابتدا در جلسه حضورداشته باشد و در غیر این صورت، نمی‌تواند خود را برای جذب شاگرد معرفی کند. از ساعت شش بعدازظهر به بعد اگر راهنمایی تأخیر داشته باشد، غیبت مطلق می‌خورد.

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت...
چهارشنبه 28 تیر 1396 ساعت 03:13 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
چهارشنبه 28 تیر 1396 ساعت 02:48 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه دوم از دور شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه  شنبه با  استادی مسافر علیرضا و نگهبانی  مسافر علی و دبیری  مسافر مسلم  با دستور جلسه  *وادی یازدهم و تاثیر آن روی من  *  در مورخ 96/03/27 راس ساعت 17:30  آغاز بکار نمود .

خلاصه سخنان استاد:

سلام  دوستان علیرضا هستم مسافر،از نگهبان و دبیر تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیارم قراردادند.وادی یازدهم می‌تواند انسان را به حرکت در بیاورد،من در ابتدای سفر به رهنمودهای راهنما توجهی نمی‌کردم،تا اینکه بعد از گذشت یک ماه تصمیم گرفتم به طور آزمایشی به رهنمودهای راهنما عمل کنم،بعد از مدتی تغییر حالاتی در خودم حس کردم،احساس خوبی داشتم و امیدوار شدم.

ادامه مطلب
گزارش تصویری ...
سه شنبه 27 تیر 1396 ساعت 12:29 | نوشته ‌شده به دست همسفر رقیه | ( نظرات )

برگزاری آزمون داخلی همسفران نمایندگی بهشهر

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی همسفران...
سه شنبه 27 تیر 1396 ساعت 10:14 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
جلسه هشتم از دور هفتم سری کارگاهای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60  نمایندگی بهشهر روز دوشنبه "با استادی همسفر مرضیه " نگهبانی همسفر خانم ملیحه و دبیری  همسفر منصوره  با دستور جلسه"وادی یازدهم وتاثیر آن روی من " در تاریخ 96/04/26 راس ساعت  16 آغاز به کار نمود .


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان مرضیه هستم همسفر.خدا را شکرمیکنم که در این جایگاه قرار گرفتم از نگهبان ودبیر جلسه هم تشکر میکنم که این فرصت رادراختیار من قرار دادند.اول ازهمه میخواستم از راهنمای خودم تشکر کنم که اگر امروز دراین جایگاه قرارگرفتم فقط و فقط به خاطر کمک ها و راهنمایی های خانم رقیه می باشد.وقتی به گذشته خودم فکر میکنم اولی که وارد کنگره شدم راهنمای عزیزم به من کاری نداشت بعد از گذشت چند ماهی راهنمایم بهم گفتند یک صفحه هم که شده بنویس. زمانی که سی دی گوش کردم ونوشتم فهمیدم حرکت وجود داد ودرجا نمیزنم.من خودم این وادی را خیلی دوست دارم وقتی متن این وادی را گوش میکنی یک حرکت وجنب وجوشی وجود دارد که وقتی یک تازه وارد وارد کنگره میشود اگر این وادی را گوش داده باشد ودرک کرده باشد قطعا به نتیجه ورهایی میرسد .

ادامه مطلب
پیام تولد...
سه شنبه 27 تیر 1396 ساعت 00:09 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )
به اطلاع کلیه اعضاء می رسانیم:

روز پنج شنبه 96.04.29 اولین سال رهایی  مسافر حمید ، رهجوی جناب آقای مهدی یوسفی را در نمایندگی بهشهر و در کنار هم جشن می گیریم.

لازم به ذکر است:
جلسه راس ساعت  17 بعد از ظهر برگزار می شود.

باتشکر:
مدیر وبلاگ نمایندگی بهشهرPrint Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: تولدها...، پیام تبریک ...،

اطلاعیه نگهبان ...
دوشنبه 26 تیر 1396 ساعت 15:29 | نوشته ‌شده به دست مدیریت وبلاگ | ( نظرات )


اطلاعیه نگهباناطلاعیه نگهبان؛

احتراماً، به اطلاع می‌رساند کلیه مسافران و همسفرانی که از داروهای اعصاب و روان استفاده می‌کنند، چون در حالت تعادل طبیعی نیستند، لذا نمی‌توانند در کنگره 60 عهد دار هرگونه مسئولیتی باشند از قبیل راهنمایی، نگهبانی، استادی، دبیری، مهمانداری و غیره...

  

این اطلاعیه می‌بایست به مدت یک هفته در کلیه کارگاه‌های آموزشی بعد از قرائت حرمت کنگره 60 در جلسه توسط نگهبان خوانده شود.   با احترام
نگهبان کنگره 60
     دژاکام
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه ...،

مشارکت مکتوب...
دوشنبه 26 تیر 1396 ساعت 14:39 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
مشارکت مکتوب در مورد وادی11

سلام دوستان رضا هستم یک مسافر

همان‌گونه از عنوان این قانون پیداست چشمه‌های جوشان و رودهای خروشان همه به بحر اقیانوس می‌رسند.برایم مطالعه این مطالب وادی خیلی جالب و دل‌نشین بود،چون زیبا گفته شده بود و به زیبایی خلقت خداوند اشاره شده بود.اگر با همان حال نه چندان خوب به بحر و عمق این مطلب یعنی معجزه خداوند که همان چرخه گردش آب مایع حیات برویم می‌فهمیم که خداوند برای آگاهی ما به آفرینش و زنده کردن طبیعت چه شگفتی‌هایی به وجود آورده است.


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب...،

کارگاههای آموزشی...
دوشنبه 26 تیر 1396 ساعت 02:41 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه دهم از دور شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با  استادی مسافر ابوالفضل و نگهبانی  مسافر ابراهیم و دبیری مسافر رضا با  دستور جلسه وادی یازدهم و تاثیر آن روی من درمورخ 96/04/25 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان ابوالفضل هستم یک مسافر ، از دبیر محترم آقا رضا که ما رو در جریان گزارش و عملکرد جلسه قبل قراردادند تشکر می‌کنم همچنین از نگهبان محترم و راهنمای خوبم استاد یوسفی تشکر می‌کنم که امروز من را در این جایگاه قراردادند تا خدمت کنم و از این خدمتم آموزش بگیرم و از آموزشم نهایت لذت و ببرم .اول از همه از راهنمای عزیزم استاد یوسفی تشکر می‌کنم که در این مسیر کمک زیادی به من کردند تا از این تاریکی و ظلمت بیرون پیام و همچنین از کمک راهنمای محترم همسفرم خانم رقیه تشکر می‌کنم زحمت زیادی کشیدن برای همسفرم همچنین از همسفرم تشکر می‌کنم که از اول راه هم پا و هم دوش من  آمدند و کمک زیادی به من کردند از آقا سلیمان تشکر می‌کنم چراغ اول ایشان روشن کردند و راه کنگره رو به من نشان دادند.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی...،

پیام هفته ...
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 00:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: پیام هفته ....،

اطلاعیه تجدید نظر برای اردوی امسال در مورد مصرف کنندگان سیگار
جمعه 23 تیر 1396 ساعت 16:32 | نوشته ‌شده به دست مدیریت وبلاگ | ( نظرات )

اطلاعیه تجدید نظر برای اردوی امسال در مورد مصرف کنندگان سیگار

امسال اجازه شرکت مسافرین نیکوتین که بیش از ۶ ماه از حضور ایشان در لژیون های ویلیام وایت تا ۹۶/۴/۱۷ میگذرد در اردوی سالیانه کنگره ۶۰ صادر می گردد. بدیهی است که شرکت اعضاء و داشتن شرط لازم بایستی به تایید راهنمای محترم لژیون ویلیام وایت برسد.
 
دیده بان اردوی کنگره ۶۰
امین دژاکام
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه ...،

گزارش تصویری ...
جمعه 23 تیر 1396 ساعت 13:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )
فعالیت ورزشی اعضای نمایندگی بهشهر (مسافران و همسفران)
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارش تصویری ورزش ...،

کارگاههای آموزشی...
پنجشنبه 22 تیر 1396 ساعت 23:03 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه یازدهم از دور یازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی مسافر رضا  و نگهبانی مسافر سعید  و دبیری  مسافر حمید  با دستور جلسه وادی یازدهم و تاثیر آن روی من  در مورخ 96/04/22 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود .

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان رضا هستم مسافر،خدا رو شکر می‌کنم که در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم تشکر می‌کنم که این فرصت در اختیار من قراردادند.ابتدا از راهنمای خوبم آقا محمود و تمامی اعضای شعبه کمال قدردانی و تشکر را دارم که باعث شدند من به رهایی برسم و امروز این جایگاه را تجربه کنم.در باب دستور جلسه که وادی یازدهم است؛چشمه‌های جوشان و رودهای خروشان همگی به بحر اقیانوس می‌رسند،آخرین کلمه در این وادی رسیدن است و این رسیدن یعنی حرکت هدف‌دار نه باری به هر جهت،این هدف هم همین طوری به خودی خود به وجود نمی‌اید،بلکه با انتخاب راه درست و راهنمای درست به هدف می‌رسد.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی...،

شعر...
پنجشنبه 22 تیر 1396 ساعت 23:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )

روز رهایی

(وادی پنجم) شعری از مسافر عمار

بهتر از اینم دگر، دولت و ایام نیست

زهر مرا قند شد، بهتر از این کام نیست

کنگره یک دام بود، صید شدم من ولی

بهتر از این صید نیست، بهتر از این دام نیست

رفت دگر شام غم، سوخت دگر روز سخت

بهتر از این شام نیست، بهتر از این بام نیست

نام ونشانم برفت، نام دگر یافتم

بهتر از اینم نشان، بهتر از این نام نیست

ساقی میخانه‌ام، جام حیاتم بداد

بهتر از این ساقی و بهتر از این جام نیست

فلسفه و درس و بحث، هیچ به کارم نرفت

بهتر از این هیچ درس، درس دژاکام نیست

 

مسافر: داود مغانی

لژیون: آقای بهرنگ نیالایی

پیام ...
پنجشنبه 22 تیر 1396 ساعت 16:29 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی مرندی | ( نظرات )
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: پیام هفته ....،

جلسات جهان بینی ...
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 15:21 | نوشته ‌شده به دست مدیریت وبلاگ | ( نظرات )

بنام خدا

این جلسه دهمین جلسه از دوره پنجاه و نهم از سری کارگاه‌های آموزشی کنگره ۶۰، با دستور جلسه وادی یازدهم و تأثیر آن روی من "رودهای خروشان و چشمه‌های جوشان همه به بحر و اقیانوس می‌رسند "، در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۴/۲۱ به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری خانم زهرا رأس ساعت ۱۱ آغاز به کار نمود.

سلام دوستان حسین هستم یک مسافر.

امیدوارم حال همه شما خوب باشد، حال من هم بحمدالله خوب است.

دستور جلسه این هفته، چشمه‌های جوشان و رودهای خروشان به بحر و اقیانوس می‌رسند. انسان هر خواسته‌ای دارد و به هر چیزی می‌خواهد برسد و یا می‌خواهد به دست بیاورد، باید به‌صورت چشمه جوشان و یا رود خروشان عمل کند. چشمه‌ای که جوشان شد، اتوماتیک و خودکار تبدیل به رود خروشان خواهد شد.

برای اینکه رود خروشان شویم، اول باید چشمه جوشان شویم. چشمه جوشان با تفکر و اندیشه به وجود می‌آید. کسی که تفکر داشته باشد، با تفکر و اندیشه‌کارهایش را انجام دهد، هیچ‌وقت در جهان مادی متضرر نمی‌شود، نه از جهت مادی و نه از جهت معنوی. امکان ندارد، انسانی که با تفکر حرکت می‌کند و به‌قدر کافی در زندگی‌اش تفکر انجام داده است، امکان ندارد با مشکلات مادی و معنوی برخورد کند. چون با همان تفکر، زندگی خودش را می‌سازد و منابع مادی را به‌طرف خودش جذب می‌کند. آیا جذب منابع مادی تفکر می‌خواهد؟ بله تفکر، جهان‌بینی، کسب اعتبار، انسانیت می‌خواهد. تجارت به‌تنهایی مقدور نیست، در تجارت بایستی با افراد مختلف برخورد داشته باشید، این چگونگی نحوه برخورد تعیین می‌کند که شما موفق باشید. این افراد می‌توانند که به شما اعتبار بدهند.


ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: جلسات جهان بینی ...،

کارگاههای آموزشی...
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 09:02 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه شانزدهم از دور پانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه  شنبه با  استادی کمک راهنمای محترم علیرضا و نگهبانی  مسافر علی و دبیری  مسافر مسلم  با دستور جلسه  *حرمت کنگره 60 *  در مورخ 96/04/20 راس ساعت 17:00  آغاز بکار نمود .

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر،از دبیر محترم شکر می‌کنم که ما را در جریان گزارش و عملکرد جلسه قبل قراردادند همچنین از علی آقا نگهبان محترم جلسه تشکر می‌کنم که اجازه دادند تا در این جایگاه قرار بگیرم تا خدمت کنم و از این خدمت خودم آموزش بگیرم.در مورد دستور جلسه امروز اساتید محترم در دو جلسه قبلی صحبت کردند ولی چیزی که من از این دستور جلسه برداشت کردم البته برداشت شخصی من است، اینکه هر چیزی می‌خواهد زیبایی پیدا کند باید یکسری قوانین رعایت بشود ، الآن من داشتم این بنر پشت سرم را نگاه می‌کردم دیدم قوانین خطاطی هیچ‌کدام نقض نشده تمام قوانین در نوشتن این خطوط رعایت شده چون تمام قوانین خطاطی در نوشتن این خط رعایت شده این خط،خط بسیار زیبایی شده ، هر جایی که قوانین وضع می‌شود و آن قوانین انجام می‌شود آن کار زیبا می‌شود ، همه جا قوانین وجود دارد برای ارزش دادن به انسان‌ها ، انسان خیلی والا است و والاتر از آن ارزش‌هاست خیلی از مواقع انسان‌ها برای ارزش‌ها جان و مالشان را می‌دهند برای انجام تکالیف و ارزش‌ها ، امام حسین (ع) برای انجام تکالیف و ارزش‌ها جان خودشان را دادند ،بی‌ارزش نشدند بلکه باارزش تر شدن .

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی...،

کارگاههای آموزشی همسفران....
سه شنبه 20 تیر 1396 ساعت 10:14 | نوشته ‌شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
جلسه هفتم از دور هفتم سری کارگاهای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60  نمایندگی بهشهر روز دوشنبه "با استادی همسفر مریم " نگهبانی همسفر خانم ملیحه و دبیری  همسفر خانم عاطفه با دستور جلسه"حرمت کنگره 60 چرا رابطه کاری،مالی و فامیلی در کنگره ممنوع است. " درتاریخ 96/04/19 راس ساعت  16 آغاز به کار نمود .

هات آپ | آپلود , آپلود فایل ، آپلود عکس ، آپلود عکس با لینک مستقیم

خدا را شکر میکنم که  یک بار دیگر توانستم در این جایگاه خدمت کنم، و از نگهبان جلسه ممنونم که این فرصت را در اختیار من قرار داد.رهایی های نمایندگی را در راس خدمت آقای مهندس و خانواده محترمشان تبریک میگویم و همینطور به همسفران گرامی و راهنماهایشان تبریک میگویم و امیدوارم در سفر دوم هم موفق باشند.دستور جلسه امروز"حرمت کنگره 60 چرا رابطه مالی،کاری و فامیلی در کنگره ممنوع میباشد."این سوالی است که شاید برای ما پیش بیاید،و اگر بخواهیم یک جواب به این پرسش بدهیم،این است که یک قانون است و جزء حرمت کنگره 60 میباشد و باید به آن احترام بگذاریم.همه ارگانها دارای قوانینی هستند که همه باید آن را رعایت کنند،زیرا اگر رعایت نشود هرج و مرج و بی نظمی به وجود می آید که در کنگره 60 هم همینطور است.
ادامه مطلب
پیام هفته ...
سه شنبه 20 تیر 1396 ساعت 01:12 | نوشته ‌شده به دست مدیریت وبلاگ | ( نظرات )
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: پیام هفته ....،

ثبت نام شرکت در اردو سالیانه کنگره 60
دوشنبه 19 تیر 1396 ساعت 23:03 | نوشته ‌شده به دست مدیریت وبلاگ | ( نظرات )


ثبت نام شرکت در اردو سالیانه کنگره 60


قابل توجه اعضای محترم کنگره ۶۰؛
جهت شرکت در اردو، لازم است ابتدا از فرم ثبت نام پرینت تهیه نموده پس از به تایید رساندن آن توسط راهنما، مرزبانان و ایجنت نمایندگی، مبلغ 190 هزار تومان و برای همسفران زیر 12 سال 140 هزار تومان که به عنوان تخفیف 25 درصدی در نظر گرفته شده، از طریق کارتخوان بانک پاسارگاد که در تمام نمایندگی ها موجود می باشد به نام جمعیت احیاء انسانی کنگره ۶۰ واریز نموده و پس از تهیه کپی از فیش واریزی و فرم درخواست، اصل آنها را به مرزبانی تحویل نموده سپس فرم ثبت نام اینترنتی را بصورت کامل پر نمایید و از روی آن عکس گرفته و به شماره ۰۹۳۵۴۲۴۵۷۱۷ اردوبان مسافر رامین سعادت جو تلگرام نمایید. 
خواهشمند است از وارد کردن فیش واریزی غیر معتبر خودداری نمایید که این عمل موجب باطل شدن و سلب حق ثبت نام شما می گردد.
 
مرزبان مالی می بایستی پس از دریافت فیش واریزی آن را (مطابق لیست واریزی کارت عضویت) بصورت جدا در فرم واریزی اردو لیست نموده و به قسمت مالی کنگره ارائه نماید.
 
 
لازم به ذکر است که برای هر نفر میبایستی به صورت جدا  کارت کشیده و واریزی انجام شود.
 
اردوی سراسری کنگره ۶۰ از تاریخ ۹۶/۰۶/۱۰ لغایت ۹۶/۰6/17 برای همسفران آقا و مسافران سفر دوم که درمان سیگار آنها کامل گردیده (نهایتا تا ۹۶/۰4/14 نشان رهایی دریافت گردد)برگزار می گردد. جهت شرکت در اردو
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اطلاعیه ...،

کارگاههای آموزشی...
دوشنبه 19 تیر 1396 ساعت 01:15 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه نهم از دور شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با  استادی کمک راهنمای محترم الله قلی و نگهبانی  مسافر ابراهیم و دبیری مسافر رضا با  دستور جلسه  حرمت کنگره 60 ، چرا رابطه کاری ،مالی و فامیلی در کنگره ممنوع است؟ درمورخ 96/04/19 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.
خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان الله قلی هستم مسافر،خدا را شکر می‌کنم که در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من گذاشتند.رهایی‌های جدید را تبریک میگویم و همچنین به تیم کشتی کنگره که عازم کشور ارمنستان هستند تبریک و خدا قوت میگویم و به امید موفقیت این تیم.در رابطه با آزمون داخلی دوستان سفر اولی دقت بفرمایند که شرکت در آزمون برای مسافران سفر اولی واجب و ضروری است و مکمل درمان است لذا از کلیه دوستان انتظار می‌رود که در این آزمون‌ها شرکت نمایند.

ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاههای آموزشی...،

مشارکت مکتوب...
جمعه 16 تیر 1396 ساعت 20:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
مشارکت مکتوب در مورد حرمت کنگره60سلام دوستان ولی اله هستم یک مسافر
در کنگره هیچ اجباری برای ورود و یا خروج رهجو وجود ندارد،هر فرد با میل و اختیار خود در جلسات کنگره شرکت می‌کند،هیچ هزینه‌ای هم در کنگره از کسی گرفته نمی‌شود و هزینه درمان کاملاً رایگان است،اما به معنی مفت بودن نیست؛بلکه یکسری قوانین و قواعد خاصی دارد مثلاً شخص رهجو در مقابل راهنما باید فرمان‌بر خوبی باشد.
ادامه مطلب
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب...،

کارگاههای آموزشی...
جمعه 16 تیر 1396 ساعت 13:24 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه دهم از دور یازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی مسافر ناصر  و نگهبانی مسافر سعید  و دبیری  مسافر حمید  با دستور جلسه حرمت کنگره 60 ، چرا رابطه کاری ،مالی و فامیلی در کنگره ممنوع است؟  در مورخ 96/04/15 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود .خلاصه سخنان استاد:

خدا را شاکرم که امروز در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم تشکر می‌کنم که امروز مرا در این جایگاه قراردادند.ابتدا رهایی‌های دیروز و ورود ایشان را به سفر دوم به راهنماهایشان و خانواده محترمشان و خودشان تبریک عرض می‌کنم.سفر اول از شروع سفر تا قطع مواد،در سفر دوم از قطع مواد تا رسیدن به خود،برای رسیدن به خود قطعاً نیاز به جایگاه است و ما در کنگره نیاز به افرادی داریم که در این جایگاه‌ها قرار بگیرند،چون قرار نیست کسی از بیرون بیاید و برای ما خدمت کند.ما در قسمت‌های او تی و نشریات و...نیاز به افرادی داریم که در این جایگاه‌ها خدمت کنند.

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو