پیام تولد...
سه شنبه 31 مرداد 1396 ساعت 21:19 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )

به اطلاع کلیه اعضاء می رسانیم:

روز پنج شنبه 96.06.02 اولین سال رهایی  مسافر مسلم ، رهجوی جناب آقای مهدی یوسفی را در نمایندگی بهشهر و در کنار هم جشن می گیریم.

لازم به ذکر است:
جلسه راس ساعت  17 بعد از ظهر برگزار می شود.


گزارش تصویری
سه شنبه 31 مرداد 1396 ساعت 10:40 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
آزمون داخلی همسفران نمایندگی بهشهر


ادامه مطلب
کارگاه های آموزشی همسفران ...
سه شنبه 31 مرداد 1396 ساعت 10:24 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
جلسه دوازدهم از دور هفتم سری کارگاهای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60  نمایندگی بهشهر روز دوشنبه "با استادی  همسفر خانم لیلا" نگهبانی همسفر خانم ملیحه و دبیری همسفر منصوره  با دستور جلسه"سیستم x" در تاریخ 96/05/30راس ساعت  16 آغاز به کار نمود .سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر،خدا رو شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم و از نگهبان جلسه تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار من گذاشتند تا بتوانم این جایگاه را تجربه کنم.

ادامه مطلب
گزارش تصویری...
دوشنبه 30 مرداد 1396 ساعت 01:51 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
گزارش تصویری از آزمون داخلی نمایندگی
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
دوشنبه 30 مرداد 1396 ساعت 01:35 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه چهاردهم از دور شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با  استادی ایجنت محترم آقای محمود عموزاد و نگهبانی  مسافر ابراهیم و دبیری موقت مسافر ابراهیم با  دستور جلسه سیستم ایکس در مورخه 96/05/29 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان محمود هستم مسافر.خدا را شکر می‌کنم که بار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قراردادند.دستور جلسه امروز در مورد سیستم ایکس است،من تا قبل از اینکه وارد کنگره بشوم با این واژه اصلاً آشنا نبودم،زمانی که وارد کنگره شدم در سه جلسه اول مشاوره که همه مسافران باید در آن سه جلسه مشاوره شرکت 
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
جمعه 27 مرداد 1396 ساعت 18:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه اول از دور دوازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی مرزبان مجتبی  و نگهبانی مسافر حمید  و دبیری مسافر رحمت  با دستور جلسه سیستم ایکس  در مورخ 96/5/26 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود .خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان مجتبی هستم مسافر.از نگهبان تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قراردادند،تا خدمت کنم و آموزش دریافت کنم.از ایجنت محترم و راهنمای خوبم آقا بهرنگ تشکر می‌کنم و قبولی مسافرانی که در آزمون کمک راهنمایی شرکت کردند را تبریک میگویم  و امیدوارم در این راه موفق و موید باشند.دستور جلسه امروز سیستم ایکس است،سیستم ایکس در ابتدا یک فرضیه بود که جناب مهندس مطرح کردند و با درمان این سیستم بسیاری از بیماری‌ها که مسافران با شروع سفر خود داشتند به درمانرسیدن.

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت...
سه شنبه 24 مرداد 1396 ساعت 23:13 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
سه شنبه 24 مرداد 1396 ساعت 22:41 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه ششم از دور شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه  شنبه با  استادی مسافر محمدکاظم و نگهبانی  مسافر علی و دبیری  مسافر مسلم  با دستور جلسه  *عدالت،آیا همه افراد در کنگره با هم برابرند؟  *  در مورخ 96/05/24 راس ساعت 17  آغاز بکار نمود .خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان محمدکاظم هستم مسافر.از استاد و راهنمای خودم حسن آقا و تمام اعضای شعبه سپاس گذارم که مرا کمک نمودند تا امروز به رهایی برسم.اما در مورد دستور جلسه که عدالت در کنگره است؛من سال‌ها مصرف‌کننده مواد مخدر بودم و این از نظر من مصرف‌کننده یک بی‌عدالتی بود ولی با شروع سفر آگاهی
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی همسفران...
سه شنبه 24 مرداد 1396 ساعت 10:31 | نوشته ‌شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
جلسه یازدهم از دور هفتم سری کارگاهای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60  نمایندگی بهشهر روز دوشنبه "با استادی  همسفر خانم پروانه" نگهبانی همسفر خانم ملیحه و دبیری همسفر منصوره  با دستور جلسه"عدالت،آیا همه افراد در کنگره با هم برابرند." در تاریخ 96/05/23راس ساعت  16 آغاز به کار نمود .

آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی

خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر میکنم در این جایگاه قرار گرفتم تا خدمت کنم و آموزش بگیرم .امیدوارم تعتیلات تابستانه به همگی خوش گذشته باشد. رهایی شعبه را خدمت آقای مهندس تبریگ میگویم و همچنیین به راهنماهای عزیزشان تبریک میگویم،انشاالله در سفر دوم خدمتگزار خوبی باشند.دستور جلسه امروز،"عدالت،آیا همه افراد در کنگره با هم برابرند." است.من در مورد هر دستور جلسه یا هر سی دی که میگیرم،قبل از اینکه  سی دی را گوش کنم،تجزیه و تحلیل میکنم که چقدر در مورد آن مسئله اطلاعات دارم. در مورد سی دی عدالت گفتم:عدالت یعنی چه؟حتمآ عدالت یعنی عدل ،یعنی چیزی بین دو نفر به صورت مساوی تقسیم شده باشد،هیچ مشکلی پیش نمی آید.ولی وقتی سی دی آقای مهندس را گوش کردم متوجه شدم برداشت من برداشت صحیحی نبود.عدالت یعنی هرکس باید سر جای خودش قرار بگیرد نسبت به تلاشی که میکند. 
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی مسافران
دوشنبه 23 مرداد 1396 ساعت 00:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر ابوالفضل | ( نظرات )

جلسه سیزدهم از دور شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با  استادی مسافر حمید و نگهبانی  مسافر ابراهیم و دبیری مسافر رضا با  دستور جلسه عدالت . آیا همه افراد در کنگره 60 با هم برابرنند؟ در مورخه 96/05/22 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.

سلام دوستان حمید هستم یک مسافر،خدا را شکر میکنم که یکبار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم تا خدمت کنم از نگهبان ودبیرمحترم جلسه : آقا ابراهیم و آقا رضا تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند.امیدوارم تعطیلات به همه خوش گذشته باشد و از این فرصت توانسته باشید استفاده لازم را برده باشید.دستور جلسه امروز درباره ی عدالت است.اول از همه می خواهم بگویم عدالت چیست؟عدالت از تعادل می آید و ما در کنگره به عدالت می گوییم هر چیزی سرجای خودش قرار میگیرد.حال این عدالت را چه کسی میسازد؟معرفت و عمل سالم.معرفت همین است که ما اینجا کلاس داریم،لژیون داریم،جلسات داریم،نشریات داریم،واقعا که میگویند ریسمان الهی همین نشریات هستش ،یعنی آن چیزی که ما را وصل میکند به خداوند،به خودمان همین نشریات هستش.البته این نظر شخصی من است ریسمان الهی برای منه حمید همین نشریات هستش،یعنی من این اتاق نشریات اینجا را یک اتاق یک در دو متر نمی بینم.برای من خیلی وسعت دارد.من در آزمون داخلی و امتحانات شرکت می کردم،واگر نمره بالا میگرفتم به عنوان جایزه به من سی دی نشریات می دادند.البته من بک بار هم این سی دی ها را نگرفتم چون برای من مهم آن امتحان و آموزش بود نه جایزه ی آن.البته این نظر شخصی من هستش،شاید از نظر کسی دیگراین نباشد.کسی که از نشریات و آموزش های آن استفاده میکند حقشه که حال خوش داشته باشد،حقشه که حاشیه نداشته باشد،حقشه که رهابشه،حقشه که اینجا خدمت کنه و به جایگاهی برسه.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
جمعه 13 مرداد 1396 ساعت 11:10 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه چهاردهم از دور یازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی ایجنت محترم آقای محمود عموزاد  و نگهبانی مسافر سعید  و دبیری موقت مسافر رضا  با دستور جلسه عدالت،آیا همه افراد در کنگره با هم برابرند؟  در مورخ 96/5/12 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود .خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان محمود هستم مسافر.خدا را شکر می‌کنم که امروز در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم سپاس گذارم که این فرصت را در اختیار من قراردادند،قبل از شروع دستور جلسه خدا را شکر می‌کنم و تبریک ویژه می‌گویم به قسمت مسافران و گروه هم‌سفران به خاطر تلاش و قبولی در آزمون کمک راهنمایی و این واقعاً جای شکرگزاری دارد که دو نفر از هم‌سفران ما و شش نفر از مسافران در این آزمون قبول شدند،من دیروز که با آقای خدامی صحبت می‌کردم ایشان خیلی ابراز خوشحالی و خرسندی می‌کردند،اما این نباید باعث غرور در ما بشود و بگوییم چون در مورد ما بدین گونه صحبت می‌شود پس کار ما خیلی درست است،بلکه این مسئله نشانگر این قضیه است که یعنی ما در مسیر درست قرار داریم و باید یک خدا قوت ویژه به کمک راهنمایان
ادامه مطلب
دلنوشته همسفران....
چهارشنبه 11 مرداد 1396 ساعت 22:11 | نوشته ‌شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )

هفده سال قبل،هنوز چند وقتی از ازدواجمان نگذشته بود که متوجه شدم  مسافرم معتاد است.وقتی به خودش موضوع را گفتم،انکار کرد تا اینکه بعد از مدتی در حین مصرف مواد دیدمش،و دیگر جای انکار نبود،گفت تفننی بود و دیگر تکرار نمیشود.من هم حرفش را باور کردم و نمیدانستم که قول یک فرد مصرف کننده قول نیست،و بارها و بارها تکرار شد.بارها عاجزانه از او خواهش میکردم که مواد را ترک کند و او هم چند بار این کار را انجام ولی چه فایده که خوشحالی من چندان دوام نداشت و دوباره مصرف موادش را شروع میکرد.اعتیاد باعث شده بود که مسافرم موقعییت های زیادی از لحاظ کاری،مالی و اجتماعی را از دست بدهد،تا جایی که بعد از چند سال کار در یک اداره دولتی به خاطر مصرف مواد و غیبت های مکرر از کار اخراج شد.مسلماّ هر شکستی به دنبال خود بی پولی،بدهکاری و خیلی مشکلات دیگر به همراه دارد و زندگی ما هم از این قاعده مستثنا نبود.
ادامه مطلب
جلسات جهانبینی...
چهارشنبه 11 مرداد 1396 ساعت 18:02 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )

جلسه سیزدهم از دوره پنجاه و نهم سری کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه عدالت، آیا همه افراد در کنگره 60 باهم برابرند؟ در روز چهارشنبه مورخ 1396/05/11 به استادی و نگهبانی مهندس دژاکام و دبیری خانم زهرا رأس ساعت 11:00 آغاز به کار نمود.

سلام دوستان حسین هستم یک مسافر. حال من خوب است، امیدوارم حال شما هم خوب باشد.

امروز تصمیم داریم که از اعضا و زحمت کشان سایت تقدیر و تشکر کنیم. فضای مجازی برای مافوق العاده اهمیت دارد. در نظر بگیرید، 63 درصد بازدیدکنندگان سایت از ایران است، 37 درصد بازدیدکنندگان از خارج از کشور صورت می‌گیرد. حدود 15 درصد بازدیدکننده از انگلستان داریم.

صحبت‌هایی که من با ویلیام وایت می‌کنم و احسان هم مرتب ترجمه می‌کند، یک تاریخ است. این‌ها یک بحث خاصی در مورد درمان و ریکاوری است که بعدها قابل‌ارائه است. تمام مکاتبات ما (مقالات نوشته‌شده، نامه‌های ردوبدل شده و...) همه در مرکز اسناد ارینویز در آمریکا نگهداری می‌کند.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
چهارشنبه 11 مرداد 1396 ساعت 01:39 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه چهارم از دور شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه  شنبه با  استادی مسافر ابوالفضل و نگهبانی  مسافر علی و دبیری  مسافر مسلم  با دستور جلسه  *چگونه از سایت کنگره60 استفاده میکنم،مقاله نویسی  *  در مورخ 96/05/10 راس ساعت 17  آغاز بکار نمود .


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان ابوالفضل هستم یک مسافر ، با کسب اجازه اساتید و راهنماهای محترم و تشکر از دبیر محترم جلسه آقا حمزه که ما را در جریان خلاصه عملکرد جلسه قبل قراردادند و همچنین از نگهبان محترم جلسه علی آقا تشکر می‌کنم این جایگاه رو امروز به من واگذار کردند تا خدمت کنم و از خدمتم آموزش بگیرم . من برای بار دوم هست که استاد جلسه میشم و استاد جلسه امروز را مدیون خدمت درسایت هستم چرا که اگر درسایت خدمت نمی‌کردم امروز استاد جلسه نبودم و به آن حس و حال خوبی که الآن دارم رو نداشتم و بابت این قضیه خیلی خوشحال هستم و خدای خود را سپاسگزار و شاکرم. در مورد دستور جلسه امروز که چگونه از سایت


ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت...
چهارشنبه 11 مرداد 1396 ساعت 01:22 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
گزارش تصویری لژیون ویلیام وایت ( درمان سیگار)

ادامه مطلب
گزارش تصویری...
چهارشنبه 11 مرداد 1396 ساعت 00:35 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
گزارش تصویری از لژیونهای شعبه بهشهر


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی همسفران...
سه شنبه 10 مرداد 1396 ساعت 19:01 | نوشته ‌شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )
جلسه دهم از دور هفتم سری کارگاهای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60  نمایندگی بهشهر روز دوشنبه "با استادی کمک راهنمای محترم همسفر خانم رقیه" نگهبانی همسفر خانم ملیحه و دبیری همسفر منصوره  با دستور جلسه"از سایت کنگره 60 چگونه استفاده میکنم،مقاله نویسی" در تاریخ 96/05/09راس ساعت  16 آغاز به کار نمود .

آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی


خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر میکنم که در این جایگاه قرار دارم تا خدمت کنم و آموزش بگیرم.دستور جلسه این هفته،از سایت کنگره 60 چگونه استفاده میکنم و مقاله نویسی است.من ابتدا حضور اسیستانت محترم شعبه خانم مریم را خوش آمد میگویم.قبولی دو تن از همسفران نمایندگی را در آزمون کمک راهنمایی به خودشان و کمک راهنماهایشان و اعضای نمایندگی تبریک میگویم و برای این عزیزان آرزوی موفقییت میکنم.این هفته را خدمت جناب آقای مهندس دژاکام تبریک میگویم،که مسئول اصلی سایت کنگره 60 هستند،به تمامی کاربران سایت کنگره و اعضای سایت نمایندگی بهشهر تبریک و خدا قوت عرض میکنم.در مورد این دستور جلسه،آشنایی من با کنگره از طریق سایت بود.در موتورهای جستجوگر گوگل نوشتم درمان اعتیاد،یک سری پزشک و داروها بالا آمد،ولی زمانی که بعد از مدتی از آنها هیچ نتیجه ای نگرفتیم،دوباره سرچ کردم درمان قطعی اعتیاد،و آنجا بود که صفحات کنگره 60 یکی پس از دیگری باز شد و من از طریق سایت کمی با کنگره آشنا شدم و متوجه کارشان شدم.
ادامه مطلب
گزارش تصویری...
دوشنبه 9 مرداد 1396 ساعت 20:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
گزارش تصویری از فعالیت اعضای لژیون آبیاری

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
یکشنبه 8 مرداد 1396 ساعت 22:32 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه دوازدهم از دور شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با  استادی مسافر وحید و نگهبانی  مسافر ابراهیم و دبیری مسافر رضا با  دستور جلسه چگونه ازسایت کنگره60 استفاده میکنم،مقاله نویسی درمورخ 96/05/8 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان وحید هستم مسافر.خدا را شکر می‌کنم که امروز در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قراردادند.در ابتدا از راهنمای خودم آقا بهرنگ و کلیه سفر دومی‌های لژیون تشکر می‌کنم که زحمات زیادی برای به رهایی رسیدن من کشیدن.در مورد سایت باید بگویم که من پیام کنگره60 را از طریق سایت دریافت نمودم و از طریق یک برنامه
ادامه مطلب
نتایج آزمون کمک راهنمایی...
شنبه 7 مرداد 1396 ساعت 23:32 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )

اسامی قبول شدگان امتحان داخلی کمک راهنمایی کنگره 60 سال 96؛ نمایندگی بهشهرادامه مطلب
گزارش تصویری...
شنبه 7 مرداد 1396 ساعت 21:29 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
گزارش تصویری از فعالیت لژیون آبیاری

ادامه مطلب
دلنوشته...
شنبه 7 مرداد 1396 ساعت 12:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
سهم من در رساندن پیام از طریق سایتسلام دوستان مجتبی هستم مسافر.من هم همانند خیلی از هم قطارهای خودم راه‌های زیادی رو برای رهایی از اعتیاد امتحان کردم ولی بیشتر به سقوط آزاد ایمان داشتم برای همین تو 10زمان مصرف ده‌ها بار اقدام به ترک با سقوط آزاد کردم ولی نتیجه‌ای هم در بر نداشت،به اقتضای شغلم تمام وقتم در اینترنت سپری می‌گشت،تا اینکه آخرین باری که سقوط آزاد داشتم و 15 روز بود که داشتم خماری تحمل می‌کردم به صورت کاملاً اتفاقی تو یکی از سایتهای اجتماعی به مقاله‌ای برخوردم در مورد اعتیاد بود و با شخصی به نام آقای حسین دژاکام مصاحبه‌ای انجام داده بودند و نظر منو به خودش جلب کرد شروع به خواندن مقاله کردم،نمیدونم

ادامه مطلب
گزارش تصویری...
جمعه 6 مرداد 1396 ساعت 09:29 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
فعالیت ورزشی اعضای نمایندگی بهشهر (مسافران و همسفران)
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
جمعه 6 مرداد 1396 ساعت 01:31 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه سیزدهم از دور یازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی مسافر مهدی  و نگهبانی مسافر سعید  و دبیری  مسافر حمید  با دستور جلسه چگونه از سایت کنگره60 استفاده میکنم،مقاله نویسی  در مورخ 96/5/5 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود .


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان مهدی هستم مسافر.خدا را شکر میکنم که امروز در این جایگاه قرار گرفتم و همچنین از نگهبان و دبیر هم تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند.دستور جلسه امروز؛چگونه از سایت کنگره 60 استفاده میکنم،مقاله نویسی،ابتدا این هفته را در راس به جناب مهندس و همه مسولین و کاربران سایت تبریک میگویم.آشنایی من با کنگره از طریق سایت انجام شد و با شروع سفرم خدمت در سایت را نیز پذیرفتم.
ادامه مطلب
جلسات جهانبینی...
چهارشنبه 4 مرداد 1396 ساعت 23:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )

جلسه دوازدهم از دوره پنجاه و نهم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه چگونه از سایت کنگره 60 استفاده می کنم، مقاله نویسی در روز چهارشنبه مورخ 1396/05/04 به استادی و نگهبانی آقای امین دژاکام و دبیری خانم زهرا راس ساعت 11:20 آغاز به کار نمود.


سلام دوستان امین هستم یک مسافر. قبل از شروع جلسه اطلاع می دهم که آقای مهندس برای همفکری و مشورت به وزارت کشور مراجعه کردند، در آنجا از صاحبنظران جهت تصمیم گیری یکسری مسائل دعوت می شود، که ایشان هم به آنجا دعوت شده اند. در یک بازه زمانی کوتاه، خیلی مسائل تغییر کرد. مثلاً قبلاً کاست ها تکثیر می شدند و بعد از حدود 8 سال دیگر اثری از کاست نیست و در آن موقع مشکلات زیادی برای تکثیر وجود داشت، ولی الآن در کمترین زمان سی دی در تعداد بالا تکثیر می شود و اینها در یک اتاق انجام می گیرد. در کنار این قضیه رشد اینترنت هم سریع بود و آقای مهندس هم روی این قضیه خیلی تاکید داشتند که بایستی کنگره 60 از نظر این پیشرفت ها و تکنولوژی ها به روز باشد، بخاطر همین روی سایت تاکید کردند و مسئولیت مستقیم این موضوع را برعهده گرفتند، بچه های دیگری هم در قسمت سایت فعال هستند و مسئول اینها شهروز است و حدود 400 ـ 500 نفر در نمایندگی های مختلف روی سایت کار می کنند و الآن آنقدر مطالب زیاد شده که می توانید کل روز را به مطالعه مطالب اختصاص داد.


ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic