گزارش تصویری از پارک روز جمعه
جمعه 31 شهریور 1396 ساعت 21:15 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
                                  فعالیت ورزشی اعضای نمایندگی بهشهر(مسافران و همسفران)ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
جمعه 31 شهریور 1396 ساعت 12:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه ششم از دور دوازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی مسافر رحیم و نگهبانی مسافر حمید  و دبیری موقت مسافر اسماعیل با دستور جلسه صورت مساله اعتیاد در مورخ 96/06/30  راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود .

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان رحیم هستم مسافر.خدا را شکر می‌کنم که در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم سپاس گذارم که این فرصت را در اختیار من قراردادند.در ابتدا از ایجنت محترم و مرزبانان و کمک راهنمایان و کلیه اعضای نمایندگی تشکر می‌کنم که مرا کمک نمودند تا به رهایی برسم و به سفر خودم ادامه بدهم.هفته‌ای که گذشت هفته ایجنت و مرزبان بود من یک بار دیگر از ایشان قدردانی و تشکر می‌کنم و یک تشکر ویژه هم از همسفرای محترم دارم که سال‌ها مسافران خود
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی جهانبینی چهارشنبه،صورت مسئله اعتیاد
جمعه 31 شهریور 1396 ساعت 10:34 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
چهارمین جلسه از دوره شصتم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه صورت مسئله اعتیاد در روز چهارشنبه مورخ  96/6/29 به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر امیر راس ساعت 10 صبح آغاز به کار نموده است. 
ادامه مطلب
گفتگو.......
پنجشنبه 30 شهریور 1396 ساعت 07:54 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
گفتگو صمیمی با مرزبانان محترم نمایندگی بهشهر

ادامه مطلب
گفتگو...
چهارشنبه 29 شهریور 1396 ساعت 21:45 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
مصاحبه با مرزبان محترم نمایندگی بهشهر

ادامه مطلب
گفتگو...
چهارشنبه 29 شهریور 1396 ساعت 09:39 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

گفتگو بسیار صمیمی با اسیستانت محترم نمایندگی بهشهر ،خانم مریم 

ادامه مطلب
گفتگو....
چهارشنبه 29 شهریور 1396 ساعت 08:01 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
مصاحبه با مرزبان محترم نمایندگی بهشهر


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
چهارشنبه 29 شهریور 1396 ساعت 02:38 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه یازدهم از دور شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه  شنبه با  ایجنت محترم آقای محمود عموزاد و نگهبانی  مسافر علی و دبیری  مسافر مسلم  با دستور جلسه  *  هفته ایجنت،اسیستانت،مرزبان*  در مورخ 96/06/28 راس ساعت 17  آغاز بکار نمود .


در این جلسه جشن ایجنت و مرزبان بسیار با شکوه برگزار گردید

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان محمود هستم مسافر.خدا را شکر می‌کنم که در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم سپاس گذارم که این فرصت را در اختیار من قراردادند.دستور جلسه در مورد؛ایجنت،اسیستانت و مرزبان است،من این هفته را که هفته جشن هست در رأس به جناب مهندس تبریک عرض می‌نمایم و همچنین به تمام ایجنت ها و اسیستانت ها و مرزبانان محترم تبریک میگویم.ما در طول سال چندین دستور جلسه داریم به جهت معرفی جایگاه‌ها  و یکی از این 
ادامه مطلب
گفتگو...
چهارشنبه 29 شهریور 1396 ساعت 02:29 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
مصاحبه با مرزبان محترم نمایندگی بهشهر

ادامه مطلب
کارگاه های آموزشی همسفران......
سه شنبه 28 شهریور 1396 ساعت 12:53 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
جلسه دوم از دورهشتم کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60نمایندگی بهشهر روز دوشنبه با استادی اسیستانت محترم خانم مریم، نگهبانی خانم همسفرمرضیه ودبیری همسفرفاطمه با دستور جلسه هفته ایجنت،اسیستانت،مرزباندر تاریخ 96/6/27راس ساعت 16آغاز به کارنمود.

در این جلسه جشن اسیستانت و مرزبان بسیار با شکوه برگزار گردید


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان مریم هستم یک همسفر_خدا رو شکر میکنم بار دیگه به این زودی شما عزیزان رو میبینم، امروز روز جشن خدمتگزاران کنگره 60 هست در تمام نمایندگی های کنگره در قسمت خانواده تقدیر و تشکر از اسیستانت ها و مرزبان خانواده،
ادامه مطلب
کارگاه های آموزشی...
دوشنبه 27 شهریور 1396 ساعت 12:07 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
جلسه چهارم از دور هفدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با  استادی مرزبان محترم  علیرضا و نگهبانی  مسافر رضا و دبیری مسافر اسماعیل با  دستور جلسه جشن هفته ایجنت و اسیستانت و مرزبان در مورخه 96/6/26 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.
خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر.
ابتدا تشکر ویژه ای دارم از نگهبان و دبیر خوبشان که این فرصت رو در اختیار بنده قرار دادند.
دستور جلسه امروز جشن ایجنت اسیستانت و مرزبان است، ابتدا بایستی بدانیم ایجنت چیست؟ ایجنت به معنای مدیر برنامه، رهبر و ناظر است.
شرح وظایف آن چیست؟ از کجا معرفی میشود؟ ما در کنگره ۱۴ دیده بان داریم که به نوعی شکل وزیر را دارند و این گروه یک استاندار برای ما انتخاب میکنند که رابط بین مرکز و نمایندگی است، اتفاق های شعبه را بایستی به مرکز انتقال دهد، هفته ای ۱بار حتما بایستی در مرکز حضور پیدا کنند و واقعا هم کارشان بسیار سخت است.
ادامه مطلب
گفتگو...
یکشنبه 26 شهریور 1396 ساعت 23:42 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
گفتگو با ایجنت محترم نمایندگی بهشهر


ادامه مطلب
سخنرانی مهندس دژاکام در همایش بین المللی دانش اعتیاد
شنبه 25 شهریور 1396 ساعت 20:37 | نوشته ‌شده به دست مسافر ابوالفضل | ( نظرات )

یازدهمین کنگره بین‌المللی دانش اعتیاد که در مرکز همایش های رازی دانشگاه ایران در حال برگزاری بود، روز جمعه 24 شهریور به کار خود خاتمه داد. در آخرین روز از این گردهمایی پنلی تحت عنوان رویکردهای کنگره 60 با حضور دکتر مُکری و مهندس با شرکت جمع کثیری از اساتید، دانشجویان، پژوهشگران حوزه اعتیاد و اعضای کنگره 60 برگزار گردید.

شما را به مطالعه مشروح سخنان مهندس در این رویداد دعوت می‌نماییم:

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم / فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم

اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد / من و ساقی به هم سازیم و بنیادش براندازیم

یکی از عقل می‌نالد، یکی طامات می‌بافد / بیا کاین داوری‌ها را به‌پیش داور اندازیم
 
من از گردانندگان یازدهمین کنگره دانش و اعتیاد، دکتر محسن روشن پژوه، آقای دکتر جغتایی و نیز آقای دکتر مکری تشکر می‌کنم؛ چون خیلی نیرو و کار می‌برد تا چنین کنگره‌ای برپا شود. من خیلی خوشحالم و به سهم خودم از زحمات ایشان قدردانی می‌کنم تا این موضوع شکافته شود.
اگر یک انجیو بخواهد شکل بگیرد، باید سه‌پایه اصلی و اساسی داشته باشد:
1.  علم و دانش
2.  نیروی متخصص
3.  پول
اگر یک انجیو هرکدام از این سه مؤلفه را نداشته باشد، دچار مشکل و بحران خواهد شد. حالا این پول را از راه و روش صحیح و درستش به دست می‌آورد که راجع به این قضایا نمی‌خواهم بحث کنم. پس این اصل اساسی این موضوع است.
کنگره 60 اعتیاد را دارای سه مؤلفه می‌داند:
جسم، روان و جهان‌بینی. جهان‌بینی به مفهوم تفکر و اندیشه است. به‌عبارت‌دیگر، یک فرد معتاد در قسمت جسم، روان و جهان‌بینی دچار تخریب‌شده است. نکته مهم این است که ما نباید کلی‌گویی نکنیم. نقطه دقیق تخریب و اختلال را باید در قسمت فیزیولوژی و جسم مشخص کنیم و نیز درروان و نیز در تفکر و اندیشه.
تعریفی که کنگره 60 برای اعتیاد ارائه داده است به‌این‌ترتیب است که «اعتیاد جایگزینی مزمن است»؛ یعنی جایگزینی مواد مخدر بیرونی به‌جای مواد مخدر درونی در قسمت فیزیولوژی؛ به عبارتی در این قسمت تعادل بیوشیمی شامل ناقل‌های عصبی مثل دوپامین، سروتونین، انکفالین، اندورفین، دینورفین و استیل کولین از بین رفته است. فردی که مصرف‌کننده است، زمانی که مواد مصرفی خود را قطع می‌کند، دچار بی‌خوابی می‌شود. علت چیست؟ علت این است که در افراد معمولی در هنگام خواب باید سه ماده سروتونین، آدرنالین و استیل کولین وارد عمل شوند. معتاد به خواب نمی‌رود تا شش ماه به خواب نمی‌رود. علتش چیست؟ این سیستم کار نمی‌کند؛ اگر فرد دچار اختلالات زناشویی است، به دلیل عدم عملکرد مناسب این سیستم است؛ اما این تخریب از کجا به وجود آمده است؟
مغز دارای یک سد خونی است و اجازه ورود هر میکروب و ویروسی را به درون خود نمی‌دهد. سد خونی شامل مویرگ‌هایی که است که خون را به مغز می‌رسانند. ولی مواد مخدر و الکل چون در چربی‌ها حل می‌شوند، از این سد عبور می‌کنند و وارد مغز شده و بعد از مدتی جایگزین می‌شوند. ازنظر کنگره 60 وقتی فردی معتاد محسوب می‌شود که این جایگزینی انجام‌شده باشد؛ یعنی شخص کاملاً به مواد مخدر بیرونی وابسته شده است.
ادامه مطلب
مصاحبه با مرزبان محترم نمایندگی بهشهر..
شنبه 25 شهریور 1396 ساعت 08:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
باسلام وضمن عرض تبریک بابت هفته ایجنت،اسیستانت ومرزبان ،از شما مرزبان زحمتکش تقدیر وسپاسگذاری میکنم.1-لطفا خودتان را به رسم کنگره 60 معرفی نمایید؟

سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر.تخریب بیش از 15سال، اخرین آنتی ایکس مصرفی شیره تریاک، به مددت 12 ماه با راهنمایی آقا محمود سفر کردم ودر حال حاضر 24 ماه آزاد ورها هستم.


ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیونهای نمایندگی بهشهر...
شنبه 25 شهریور 1396 ساعت 07:39 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
لژیون کمک راهنما آقای محمود عموزاد

ادامه مطلب
گزارش تصویری از پارک روز جمعه
جمعه 24 شهریور 1396 ساعت 15:03 | نوشته ‌شده به دست مسافر ابوالفضل | ( نظرات )
گزارش تصویری از ورزش اعضای نمایندگی بهشهر


ادامه مطلب
مصاحبه با مرزبان محترم نمایندگی بهشهر
جمعه 24 شهریور 1396 ساعت 14:19 | نوشته ‌شده به دست مسافر ابوالفضل | ( نظرات )

با سلام و عرض ادب و تبریک بابت این هفته که هفته ایجنت،اسیستانت و مرزبانی هستش از شما مرزبان محترم تشکر و سپاس گذاری مکنیم.

1_لطفا خودتان را به رسم کنگره 60 معرفی نمایید؟سلام دوستان ناصر هستم یک مسافر.آخرین آنتی ایکس قرص متادون 11ماه و25 روز به روش dst با شربت  ot با راهنمایی آقا بهرنگ سفر کردم رشته ورزشی شنا،رهایی هم 2 سال،در ضمن یک سفر سیگار داشتم 10 ماه و 28 روز به راهنمایی آقای عموزاد به روش  dst با آدامس نیکوتین سفر کردم.رهایی از سیگار 14 ماه.

2_چگونه با کنگره آشنا شدید و چه چیزی باعث شده به درمان خودتان در کنگره 60 ادامه دهید؟آشنایی من با کنگره 60 توسط شخصی بود که در حال سفر بود البته در تهران و من در تهران مستاجر بودم و ایشان صاحب خانه من بودند وقتی که فهمید من یک مصرف کننده هستم آدرس کنگره 60 را به من داد و سال 93 بود که من با کنگره آشنا شدم و ان چیزی که باعث شد من این مسیر را ادامه بدم دانش و آموزش های کنگره 60 و نیرو وخواستی بود که در درون خودم بود و باعث شد من به رهایی برسم

3_در کنگره مرز کجاست و مرزبان کیست؟در کنگره مرز همان قوانین و حرمت های کنگره 60 هستند که باید رعایت شوند و مرزبان کسی است که مراقبت میکند این قوانین و حرمت ها شکسته نشوند.

4_آیا در سفر اول خودتان مورد توبیخ مرزبانان قرار گرفته اید؟من سفر خوبی داشتم و هیچ وقت مورد توبیخ قرار نگرفتم.

5- کدام پیام کنگره را بیشتر دوست دارید؟ پیام سفر دوم


ادامه مطلب
جلسه کارگاه آموزشی ویژه مسافران و همسفران
جمعه 24 شهریور 1396 ساعت 12:13 | نوشته ‌شده به دست مسافر ابوالفضل | ( نظرات )
جلسه پنجم از دور دوازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی مرزبان محترم آقا عبدالله و نگهبانی مسافر حمید  و دبیری موقت مسافر اسماعیل با دستور جلسه جشن هفته ایجنت و اسیستانت و مرزبان در مورخ 96/06/23  راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود .


سلام دوستان عبدالله هستم یک مسافر،خدا را شکر میکنم که یکبار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم تا خدمت کنم از دبیر و نگهبان محترم جلسه هم تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند.دستور جلسه امروز،دستور جلسه مهمی است.قبل از شروع صحبتم اول خواستم تشکر کنم و تبریک بگم این روز را به مرزبان محترم و دیده بانهای محترم،به ایجنت محترم و اسیستانت محترم کل سراسر ایران و این نمایندگی.من خواستم بگم الان در هر شرایطی که هستم مدیون این جایگاه مرزبانی هستم جایگاه در کنگره تاثیر گذاریش خیلی بالا است.من از این عزیزان چه در شعبه ما و چه در شعب دیگر دارند خدمت میکنند تشکر و سپاس گذاری میکنم و این هفته را به این عزیزان تبریک میگویم. در شعبه خودمان از آقای عموزاد تشکر میکنم چرا که به واسته این عزیزان این مجموعه برقرار شده تا افراد زیادی بیایند و با این روش درمان بشوند تا بتوانند یک زندگی سالم و راحت و سرشار از آرامش داشته باشند و بابت این قضیه باید شکرگذار باشم.ما باید این تعادل و ضرفیت را در خودمان ایجاد کنیم که اگر جایگاهی به ما داده شد بتوانیم با عمل سالم و به نحو احسنت وظایف انجام دهیم تا به حس خوب و یک زندگی سالم و راحت برسیم.
ادامه مطلب
رهایی
جمعه 24 شهریور 1396 ساعت 11:16 | نوشته ‌شده به دست مسافر ابوالفضل | ( نظرات )
روز چهارشنبه 96/06/22 رهایی 2 نفر از اعتیاد مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر به روش درمان DST را شاهد بودیم
مسافر محمد و مسافر یاشار تبریگ اعضای نمایندگی بهشهر را پذیرا باشید بهترینها را برایتان آرزومندیم

 
ادامه مطلب
پیام تبریک...
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 19:35 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )

بارانی به بلندای محبت بر سرزمین وجودمان می‌بارد و رنگین‌کمان عشق در آسمان محبت خودنمایی می‌کند. محبت بر مرکب عشق به پرواز درمی‌آید تا  نسیم نور و ایمان و آرامش را به جانمان هدیه دهد...

روی پای تر باران به بلندای محبت برویم

هفته‌ی ایجنت، اسیستنت و مرزبان را به همه‌ی خدمتگزاران کنگره 60، بخصوص نمایندگی بهشهر تبریک و شادباش می‌گوییم.

جلسات جهانبینی...
چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 19:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )

سومین جلسه از سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه هفته ایجنت، اسیستانت و مرزبان به صورت جشن و قدردانی به نگهبانی و استادی مهندس و دبیری مسافر امیر روز چهارشنبه مورخ 96/06/22 راس ساعت 10:15 آغاز به کار نمود.

سخنان مهندس:

سلام دوستان حسین هستم مسافر، امیدوارم حال شما خوب باشد، حال من هم بحمدلله خوب است.

دستور جلسه این هفته، ایجنت، اسیستانت و مرزبان است و ما در این هفته از این عزیزان قدردانی و سپاسگزاری می کنیم. از دیدگاه کنگره سپاسگزاری از این افراد در این هفته وظیفه یا تکلیف تک تک اعضای کنگره است. کنگره 60 به مفهوم واقعی یک سازمان غیردولتی و غیرانتفاعی است. شماره کارت های اعضای ما از 52000 هم رد شده، خیلی از افراد در کنگره کار می کنند و یک ریال حقوق نمی گیرند. انسانهای صالحی که با تمام وجودشان برای خروج سایر انسانها از اعتیاد زحمت می کشند. 

ما در طول سال چهارجشن داریم، جشن راهنما، همسفر، ایجنت و اسیستانت و مرزبان ، دیده بان. آیا ما نباید از این عزیزان قدردانی و سپاسگزاری کنیم؟ این قدردانی باید به هر شکلی که می شود به وسیله یک پاکت انجام شود. این تکلیف ماست و به عقیده ی من از واجبات است، باید کاری کنیم که سیستم را سرپا نگه داریم و این جایگاه را حق شناس باشیم. در نظر بگیرید که اگر اسیستانت ها و ایجنت ها نبودند، چه اتفاقی می افتاد؟ چه کسی می توانست مرزبانان را متحد کند؟ اگر مرزبانان نبودند، چه کسی می توانست شعب را بچرخاند؟

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
سه شنبه 21 شهریور 1396 ساعت 21:49 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه دهم از دور شانزدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه  شنبه با  استادی مسافر سلیمان و نگهبانی  مسافر علی و دبیری  مسافر مسلم  با دستور جلسه  *از کجا به کجا *  در مورخ 96/06/21 راس ساعت 17  آغاز بکار نمود .


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان سلیمان هستم مسافر.خدا را شاکرم که امروز در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قراردادند.همان طور که آقای مهندس فرمودند؛استاد جلسه کسی است که جلسه  را اداره کند نه اینکه آموزش دهد.دستور جلسه ؛از کجا به کجا است که سؤالات بسیاری در خود دارد،کجا بودم،کجا هستم،کی بودم چی شدم و...
ادامه مطلب
کارگاههای اموزشی همسفران....
سه شنبه 21 شهریور 1396 ساعت 08:58 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
جلسه اول از دورهشتم کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60نمایندگی بهشهر روز دوشنبه با استادی همسفرملیحه، نگهبانی خانم همسفرمرضیه ودبیری همسفرفاطمه با دستور جلسه از کجاتاکجا در تاریخ 96/6/20 راس ساعت 16آغاز به کارنمود.


خلاصه سخنان استاد

سلام  دوستان ملیحه هستم همسفر.خدا را شکر می‌کنم که در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان جلسه تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قراردادند،به دبیرونگهبان هم تبریک می گویم انشااله به جایگاه بالاتر برسند.درمورددستورجلسه امروزازکجا تاکجا لازم بود که به دستور جلسات سالانه اضافهمیشد واین می تواند یک تلنگوری باشد برای تک تک ماهمسفران ومسافران.هرزگاهی باید خودمان را ارزیابی کنیم ببینیم تو زندگی روزمره مان چه جوری بودیم وچه شدیمکارهایی که انجام میدهیم چه تغییراتی درما ایجاد  کرده است

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
یکشنبه 19 شهریور 1396 ساعت 22:30 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه سوم از دور هفدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره60 نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با  استادی کمک راهنمای محترم آقای علیرضا متولیان و نگهبانی  مسافر رضا و دبیری مسافر اسمعیل با  دستور جلسه از کجا به کجا در مورخه 96/6/19 راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان علیرضا هستم مسافر.خدا را شکر می‌کنم که در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم قدردانی می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قراردادند.ما در نظام هستی خدمت می‌کنیم و دوستانی که خدمت می‌کنند برای خدمت کردن ارزش زیادی قائل هستند،از راهنما،مرزبانان،ایجنت و...هیچ حقوقی هم در کار نیست حتی از جیب خودشان هم هزینه می‌کنند
ادامه مطلب
جلسه هماهنگی...
جمعه 17 شهریور 1396 ساعت 10:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
گزارش تصویری از جلسه هماهنگی گروه سایت

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو