کارگاههای آموزشی..
سه شنبه 30 آبان 1396 ساعت 23:09 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

جلسه ششم از دور هفدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی  ویژه مسافران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه شنبه با استادی  مسافر ابوالقاسم  و نگهبانی مسافر مسلم  و دبیری مسافر وحید با دستور جلسه" وادی سوم "در مورخ 96/08/30  راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان قاسم هستم مسافر، تشکر میکنم از نگهبان و دبیر ارجمند که استادی این جلسه را به من واگذار  کردند که بتوانم خدمت کنم و آموزش بگیرم .یک تشکر ویژه از حسن آقا ،کمک راهنمای عزیزم و همچنین آقا محمود استاد سیگارم دارم که زحمت زیادی برای من کشیدند تا که امروز من بتوانم به راحتی دراین جایگاه قرار بگیرم . از اینکه در جمع شما هستم خیلی خوشحالم و این مکان را با مکانهای دیگر عوض نمیکنم . از همه عزیزان ، از نگهبان تا بنیان کنگره 60 تشکر میکنم که باعث شدند من امروز جسمی آزاد داشته باشم .

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت...
سه شنبه 30 آبان 1396 ساعت 22:59 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

لژیون ویلیام کمک راهنمای محترم آقای مهدی یوسفی 


ادامه مطلب
گفت و گو با مسافر رحیم سرپرست Ot نمایندگی بهشهر
دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت 13:32 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

با سلام و تبریک جایگاهتون لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان رحیم هستم یک مسافر، تخریب بیش از  2۵ سال آنتی ایکس متادون شیشه قرص ۱۴_ماه با روش Dst و داروی Ot با کمک راهنما آقا رضا سفرکردم و حدود ۳۶ ماه که آزاد و رها هستم.


ادامه مطلب
کارگاه آموزشی...
دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت 12:06 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
مشارکت مکتوب
در باب دستور جلسه هفتگی: وادی سوم و تثیر آن بر روی من


http://danial.congress60.org/
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
دوشنبه 29 آبان 1396 ساعت 11:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

جلسه دوازدهم از دور هفدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه مسافران کنگره ۶۰ با استادی آقا مهدی و نگهبانی مسافر رضا و دبیری مسافر اسماعیل با دستور جلسه وادی سوم و تأثیر آن روی من مورخه یکشنبه 28/08/96 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر می کنم که در این جایگاه قرار دارم، در کلام الله آمده به ما چیزهایی را بده که توان عمل به آن را داریم در غیر اینصورت آن را به ما نده، به قول علی آقا که می گفت از من نپرسید  با پرسیدن و دانستن جواب باید به آن عمل کنید و اگر انجام ندهید حالتان خراب میشود.

ادامه مطلب
پیام تولد...
شنبه 27 آبان 1396 ساعت 22:43 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )به اطلاع کلیه اعضاء می رسانیم:

روز پنج شنبه 96.09.2 پنجمین  سال رهایی و آزادمردی کمک راهنمای محترم  مسافرمهدی ، رهجوی جناب آقای علی اشگذری  را در نمایندگی بهشهر و در کنار هم جشن می گیریم.

لازم به ذکر است:
جلسه راس ساعت  17 بعد از ظهر برگزار می شود.

باتشکر:
مدیر وبلاگ نمایندگی بهشهر
گفتگو...
شنبه 27 آبان 1396 ساعت 20:25 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
مصاحبه با مسافر غلامرضا کاربر سایت

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
شنبه 27 آبان 1396 ساعت 19:39 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
مشارکت مکتوب
در باب دستور جلسه هفتگی: وادی سوم و تثیر آن بر روی من


http://danial.congress60.org/
ادامه مطلب
گزارش تصویری...
شنبه 27 آبان 1396 ساعت 19:06 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
حضور تیمهای والیبال و فوتبال شعبه بهشهر در پارک طالقانی

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
جمعه 26 آبان 1396 ساعت 09:56 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه سیزدهم از دور دوازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی مسافر سعیدو نگهبانی مسافر حمید  و دبیری مسافر محمودبا دستور جلسه " وادی سوم" در مورخ 96/08/25راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان سعید هستم مسافر،خوشحالم که در این جایگاه قرار دارم تا خدمت کنم و آموزش بگیرم ، رهایی شعبه را در راس به آقای مهندس ،خانواده های محترمشان و کمک راهنماهای عزیزشان تبریک میگویم .همچنین جایگاه ایجنتی آقا مهدی را تبریک میگویم و یک تشکر وخدا قوت ویژه به آقا محمود میگویم که واقعا زحمت کشیدند و دستشان درد نکند.

عنوان وادی سوم میگوید:باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمیکند ، یعنی هیچکس به اندازه خود سعید نمی تواند به او فکر کند. کس دیگری نمیتواند به او فکر کند، و برایش کاری انجام دهد.کسی که میتواند فقط خود سعید است .

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی جهان بینی؛ وادی سوم
چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت 20:23 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

بنام خدا

جلسه دوازدهم از دوره شصتم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه وادی سوم ((باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی کند)) در روز چهارشنبه مورخ 96/8/24 به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری امیر راس ساعت 09:53 آغاز به کار نمود.


سلام دوستان حسین هستم یک مسافر.
امیدوارم حال همه شما خوب باشد، حال من هم شکر پروردگار خوب است.
تسلیت می گویم بخاطر این زلزله ای که اتفاق افتاد و خیلی از هموطنان ما زیر آوار رفتند و در سختی قرار گرفتند. خداوند انشاء الله به بازماندگان آنها صبر عنایت کند.

با چند نفر از بزرگان و اعضای کنگره 60 تصمیم گرفتیم و نتیجه گرفتیم که هر شخصی به تنهایی هرچقدر می تواند کمک کند، به صورت انفرادی. به دلیل اینکه ما هفته قبل جشن گلریزان داشتیم، نمی توانیم به صورت کلی جمع آوری کنیم، ما نمی توانیم کل کنگره را با هم در این شرایط قرار دهیم، بنابراین هر کس هر کمکی می تواند برای این عزیزان انجام بدهد، این بلا می توانست بر سر ما بیاید. بهرحال این حکمت الهی است و همه جا از این دست اتفاقات می افتد. خداوند صبر عطا کند به بازماندگان، چون این اتفاقات آزمون بسیار سختی است.
بنابراین هر شخصی به صورت انفرادی می تواند به زلزله زدگان کمک کند.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت 07:41 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

جلسه پنجماز دور هفدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی  ویژه مسافران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه شنبه با استادی  راهنمای محترم   آقاعلیرضا و نگهبانی مسافر مسلم  و دبیری مسافر وحید با دستور جلسه"DST و تجربه من از سایر روش ها" در مورخ 96/08/23  راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد :

از نگهبان جلسه تشکر میکنم که ، به من اجازه دادند در این جایگاه قرار بگیرم تا خدمت کنم ،واز خدمت خودم آموزش بگیرم.این جمله را بارها در جلسات شنیده ایم که خدمت کنیم  واز خدمت خود اموزش بگیریم چرا؟در هستی مزد خدمت کردن آموزش است در اولین وادی که تفکر است دانستیم که هر ساختاری که می خواهیم ایجاد کنیم با تفکر آغاز می شود ،ولی ابزار تفکر چیست؟ابزار تفکر، آموزش است مثلا به من میگویند در مورد فیزیک کوانتوم تفکر کن ،تنها چیزی که میتوانم بگویم این است که کوانتوم چیست .چون در مورد آن آموزش ندیده ام تا تفکر کنم.اگر انسان میخواهد به آموزش برسد قبل از اینکه آموزش در صور آشکار صورت بگیرد در صور پنهان صورت می گیرد . به کسی آموزش داده می شود که خدمت کرده باشد و مزد خدمت آموزش است  .تمام کسانی که در اینجا خدمت میکنند ،خدمتشان عاشقانه است چون در ازای آن مزد میگیرند که آموزش است.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی همسفران...
سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت 16:30 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه ع | ( نظرات )

جلسه دهم  از دور نهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای دو شنبه با " استادی راهنمای محترم خانم رقیه "  و نگهبانی همسفر مرضیه و  دبیری همسفر شیوا  با دستور جلسه " "دی اس تی و تجربه من از سایر روشهادر مورخ96/08/22 راس ساعت 15:00 آغاز بکار نمود .

خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان رقیه هستم یک همسفر من ابتدا خدا را شکر می کنم که توفیق حضور در این جایگاه به من داده شد. از نگهبان و دبیر هم تشکر می کنم، ابتدا جا دارد تسلیت بگم به همه شما و همه ملت ایران که سانحه ای که دیشب اتفاق افتاده است ،  من واقعا از دیشب درگیری ذهنی پیدا کردم که چرا این اتفاق افتاد حالا خیلی از مسائل پی این پرده هست ولی خب من این را دیده ام که هر زمانی هر نقطه ای هر جایی دچار سانحه ای بشود ، چه خانواده خود مان  چه دور از آن ،  قراراست  یک  تلنگری را  به من بزند،  قراره یک سری درسها را  به من بدهد  و اگر مشکلی برای خانواده من پیش بیاد آن  درسی برای من هست و قطعا من هم  در مرحله ای از  آزمایش هستم و اینکه از زلزله دیشب قطعا من هم یکسری پیام هایی را  دریافت کنم یک سری افراد جون خودشان  از دست دادند  و باید خیلی درس گرفت و خیلی چیزهایی که فکر  می کنم گاهی اوقات فقط یک سری بازی های کودکانه ای که  توی  زندگی هامون داریم انجام می دهیم راحت می توانیم از خیلی چیزها بگذریم.

ادامه مطلب
گفت و گو با مسافر احمد رهجوی آقا مهدی از لژون ششم
دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت 11:21 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

با سلام و تبریک رهایی لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان احمد هستم یک مسافر با۲۰ سال تخریب آنتی ایکس تریاک و شیره روش Dst داروی Ot به کمک راهنمایی آقا مهدی ۱۲ ماه و ۲۵ روز سفر کردم الان ۴ روز که آزاد و رها هستم. سفر سیگار هم ۲ ماه که با راهنمایی آقا مهدی با نیکوتین خوراکی شروع کردم و در سازگاری هستم.


ادامه مطلب
کارگاه آموزشی...
دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت 09:56 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

دهمین جلسه از دور هفدهم از سری کارگاه های خصوصی ویژه مسافران کنگره ۶۰ با استادی مسافر غلامرضا و نگهبانی مسافر اسماعیل و دبیری موقت مسافر علیرضا با دستور جلسه Dst و تجربه من از سایر روش ها در تاریخ 20/08/96 رأس ساعت17:00 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:


استاد در ابتدا رهایی های شعبه را به آقای مهندس و خانواده کنگره 60 و دوستان و کمک راهنمایان محترم شعبه تبریک گفتند و در ادامه اینگونه گفتندکه من ۲۰سال تخریب داشتم و هیچ وقت از کشیدنم راضی نبودم...

ادامه مطلب
گفت و گو با مسافر مجتبی مسئول پذیرایی نمایندگی بهشهر
شنبه 20 آبان 1396 ساعت 12:42 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )


باسلام و سپاسگزاری از خدمت در جایگاه مسئول پذیرایی لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید؟

سلام دوستان مجتبی هستم یک مسافر آنتی ایکس متادون با روش Dst و داروی  Otبا کمک راهنمایی آقا به رنگ سفرکردم الان۴ماه و نیم که آزاد و رها هستم، سه ماه که با نیکوتین خوراکی با کمک راهنمایی آقاالله قلی در لژیون سیگار سفر میکنم و در سازگاری هستم.

نحوه آشنایی شما با کنگره چطور بوده است؟

توسط دوستم عباس آقا رفعت که در کنگره درمان شده اند آشنا شدم. 


ادامه مطلب
گزارش تصویری از پارک روز جمعه
جمعه 19 آبان 1396 ساعت 15:24 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
   فعالیت ورزشی اعضای نمایندگی بهشهر(مسافران و همسفران)ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
جمعه 19 آبان 1396 ساعت 09:37 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
جلسه دوازدهم از دور دوازدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی مسافر ناصر و نگهبانی مسافر حمید  و دبیری مسافر اسماعیل با دستور جلسه  روش دی اس تی و تجربه من از سایر روشها در مورخ 96/08/18راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان ناصر هستم مسافر.خدا را شکر می‌کنم که امروز در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم سپاس گذارم که این فرصت را در اختیار من قراردادند.در ابتدا تشکر می‌کنم از ایجنت محترم و مرزبانان عزیز و همچنین از همسفرم که صبورانه سال‌های مصرفم را تحمل نمود و در سفر همیشه همراه من بود.شکر خداوند این هفته،هفته پر برکتی بود،جشن گل‌ریزان داشتیم و همچنین دیروز دوتا از مسافران به رهایی رسیدند.دستورجلسه امروز؛روش دی اس تی و تجربه‌های من از
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی جهان بینی؛ DST و تجربه من از سایر روش‌ها
چهارشنبه 17 آبان 1396 ساعت 20:55 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

جلسه یازدهم از دوره شصتم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60، با دستور جلسه DST و تجربه من از سایر روشها در روز چهارشنبه مورخ 96/8/17 به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر امیر راس ساعت 10 صبح آغاز به کار نمود.

امیدوارم حال شما خوب باشد، حال من هم بحمدلله خوب هست.

ما هفته گلریزان را پشت سر گذاشتیم. خیلی خوب بود و مقدار راندمان از سال گذشته بسیار بالاتر بود. مقدار مشارکت بسیار بسیار خوب بود. حتی افرادی هم در جلسه بودند که توانایی مالی اصلاً نداشتند، ولی توانستند 50هزار تومان یا 100هزار تومان پرداخت کنند و شاهد بودم که راهنماهایی که وضع مالی مناسبی نداشتند، سعی کردند که حتی 500هزار تومان پرداخت کنند.
ساختمانی که خریداری کردیم، در ضلع جنوبی استخر شنای شیرودی خیابان ورزنده ، به مساحت 605متر مربع که 405متر زیربنا دارد، در سه طبقه و در هر طبقه 4 واحد و دارای 200متر حیاط.  قیمت خریداری شده نزدیک به 6میلیارد تومان بوده است، این ملک 12 سند دارد و ما این سندها را ذره ذره به نام کنگره 60 می کنیم، تا به حال 8سند قولنامه شده و 2 طبقه و سند تحویل قطعی کنگره شده است.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
سه شنبه 16 آبان 1396 ساعت 23:16 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

جلسه چهارم از دور هفدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی  ویژه مسافران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه شنبه با استادی  ایجنت محترم  آقا محمود و نگهبانی مسافر مسلم  و دبیری مسافر وحید با دستور جلسهجشن گلریزان در مورخ 96/08/16  راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان محمود هستم مسافر، خدا را شکر میکنم یکبار دیگر فرصت به ما داده شد تا یک روز ذیگر را درکنار هم باشیم و از نگهبان ودبیرشان هم سپاسگزارم که مجدا این فرصت را در اختیار من قرار دادند. دستور جلسه امروز ما جشن گل ریزان است . در مورد این دستورجلسه در طی هفته صحبت کردیم و در لژیونها راجع به این قضیه کار شد . در پیامی که آقای مهندس فرمودند : اگر بنایی آباد باشد و ساکنین آن خراب باشند آن بنا کم کم رو به نابودی و خرابی  میرود اما ساکنین آباد در بناهای خراب و ویرانه ها میتوانند آنها را احیا ءنمایند. اینجا موضوع بر سر ساکنین است ، ساکنین یعنی همان  کسانی که در ان زندگی میکنند و واقعا من وقتی به کنگره  نگاه میکنم میپرسم از خودم که واقعا پیشرفت کنگره تا به امروز به چه علت بود؟وچه اتفاقی افتاده؟ ساکنین آن چه کسانی بودند؟

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت...
سه شنبه 16 آبان 1396 ساعت 22:32 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

لژیون ویلیام کمک راهنمای محترم آقای محمود عموزادادامه مطلب
گزارش تصویری...
سه شنبه 16 آبان 1396 ساعت 22:27 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
گزارش تصویری از فعالیت شعبه بهشهر

ادامه مطلب
گفتگو...
سه شنبه 16 آبان 1396 ساعت 22:08 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )
گفتگو با کمک راهنمای محترم آقای حمید همدانی1)با سلام و تبریک پیمان کمک راهنمایی لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید؟

سلام دوستان حمید هستم یک مسافر تخریب ۳۰سال آنتی ایکس تریاک ۲۰ماه و۴روز به روش دی اس تی داروی اوتی با راهنمایی آقا مهدی(یوسفی) سفر کردم رهایی۱۸ماه و۲۰روز.

2)نحوه آشنایی شما با کنگره چطور بود؟

۱۵سال پیش توسط یکی از دوستانم کنگره به من معرفی شد.

ادامه مطلب
گفتوگو.....
سه شنبه 16 آبان 1396 ساعت 20:20 | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )

گفتوگو با راهنمای محترم همسفر خانم آزاده،یکی از قبول شدگان آزمون کمک راهنمایی1. سلام لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید.

سلام آزاده هستم یک همسفر،با بیش از ده سال تخریب وارد کنگره شدیم ،آخرین آنتی ایکس مصرفی شیشه،طول درمان 18 ماه و 19 روز،داروی درمان شربت شفا بخش ot ،با راهنمای مسافرم آقا محمود و راهنمای خودم خانم عاطفه سفر کردیم و بیست و پنج ماه رهایی داریم.

یک سفر سیگار به راهنمایی آقا محمود به مدت 10 ماه و 10 روز سفر کردند با آدامس نیکولایف،رهایی 15 ماه

2. لطفا بفرمائید چگونه با کنگره 60 آشنا شدید؟

از طریق یکی از دوستانم به طور خیلی معجزه آسا با کنگره 60 آشنا شدم،شغلم آرایشگری بود و دنبال کار میگشتم یکی از دوستانم من را به آرایشگاهی مورد اطمینان معرفی کردند من خدمت ایشان رسیدم و با حقوق کم مشغول به کار شدم و همه مرا مسخره میکردند که این حقوق فقط کرایه ماشینت می شود منتها من ادامه دادم به کار کردنم از این خانم خیلی خوشم آمده بود چون احساس می کردم این خانم با همه ی آدم ها فرق می کند در طول روز وقتی بیکار می شدیم این خانم آموزش های کنگره را به من یاد می دادند،برای من خیلی جالب بود من اصلا نمی دانستم همسرم اعتیاد دارد و قبل از اینکه بدانم با کنگره آشنا شدم شاید اگر قبل از اینکه با کنگره آشنا شوم متوجه می شدم همسرم اعتیاد دارد از همسرم جدا می شدم و زندگی م خراب می شد

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی همسفران...
سه شنبه 16 آبان 1396 ساعت 05:36 | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

جلسه نهم از دور نهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای دو شنبه با " استادی اسیسانت محترم خانم مریم "  و نگهبانی همسفر مرضیه و  دبیری همسفر شیوا  با دستور جلسه " " گلریزان  در مورخ96/08/15 راس ساعت 16:00 آغاز بکار نمود .

undefined


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان مریم هستم همسفر حسین .بسیار خوشحالم که امروز در کنار شما عزیزان هستم. تازه به من اطلاع دادند که یکی از همسفران قرار است عضو لژیون مالی بشود ، اگر از قبل خبر داشتیم اکنون ایشان به عنوان استاد در این جایگاه بودند. چون طبق فرمایشات آقای مهندس استادان جلسات شکر گزاری از اعضای لژیون مالی باید باشند. انشااله ایشان به سال بعد برسد که استاد جلسه بشوند.در مورد دستور جلسه که از امسال شکر گزاری انتخاب شده است برای ما یک فرصت است ،و فقط اینکه قرار است درس پس بدهم ،حالا به وسع و دانایی که، کسب کرده ام  نیست و فقط باید بشود این کار را به بهترین شکل ممکن انجام داد. در کلام اله بسیار زیاد از انفاق صحبت شده ، شاید در گذشته معنای انفاق برای من این بوده که به افراد تهی دست و نیازمند کمک کنم و این ، چیزی بود که برای من جا افتاده بود. اما کم کم به مرور زمان به این نتیجه رسیدم،که اصلا اینطور نیست .
 
ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو