کارگاههای اموزشی ...
چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت 07:56 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

جلسه دهم از دور هفدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی  ویژه مسافران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه شنبه با استادی مسافر حمزءو نگهبانی مسافر مسلم  و دبیری مسافر وحید با دستور جلسه"نقش همسفر"در مورخ 96/09/28  راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

از آقا مسلم و هم چنین از آقا وحید تشکر میکنم که قابل دانستند تا در این جایگاه قرار بگیرم . از استاد بزرگوار آقا مهدی و هم چنین تمام مسئولین و خدمتگزاران نمایندگی بهشهر تشکر و قدردانی میکنم که با آموزشهای آنها توانستن به این جایگاه برسم تا آموزش بگیرم و خدمت کنم .در رابطه با نقش همسفر ، ابتدا هفته همسفر را به تمام همسفران ، علیالخصوص همسفر گروه خانواده ، استاد دژاکام ، خانم آنی و فرزندانشان را تبریک میگویم و هم چنین به همسفران نمایندگی بهشهر . دیروز جشن باشکوهی برگزار شد و واقعاً به طور شایسته از همسفران تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت 07:44 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
سه شنبه 28 آذر 1396 ساعت 00:42 | نوشته ‌شده به دست مسافر مجتبی | ( نظرات )

دومین جلسه از دور هجدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه آقایان مسافر کنگره ۶۰ نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با استادی مسافر رضا نگهبانی مسافر یوسف و دبیری مسافر علی با دستور جلسه همسفر در تاریخ ۹۶/۰۹/26 رأس ساعت ۱۷/۰۰ آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان رضا هستم مسافر.خدا را شکر می‌کنم که امروز در این جایگاه قرار گرفتم،از نگهبان و دبیر هم سپاس گذارم که این فرصت را در اختیار من قراردادند.دستور جلسه هم‌سفر است که واژه بسیار مناسبی جناب مهندس انتخاب نمودند،یعنی در کنار من مسافر سفر می‌کند و این در کنار هم سفر کردن شرایط خاصی را طلب می‌کند،ما باید با هم‌سفر خود هم زبان و هم حس بود و همدیگر را درک کنیم تا از در کنار هم بودن لذت ببریم.شعر زیبایی جناب مهندس در مورد هم‌سفر فرمودند؛با منی در
ادامه مطلب
مشارکت مکتوب در باب هفته همسفر
دوشنبه 27 آذر 1396 ساعت 12:05 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )ادامه مطلب
گزارش تصویری از پارک روز جمعه
جمعه 24 آذر 1396 ساعت 22:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
   فعالیت ورزشی اعضای نمایندگی بهشهر(مسافران)


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
جمعه 24 آذر 1396 ساعت 11:23 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه چهارم از دور سیزدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی کمک راهنمای  محترم آقا مهدی و نگهبانی مسافر اسماعیل  و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه نقش همسفر در مورخ 96/09/23راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان مهدی هستم مسافر،خدا را شکر میکنم یکبار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم .از دبیر و نگهبان هم تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار من قراردادند تا بتوانیم در کنار هم آموزش بگیریم.من ابتدا رهاییهای دیروز شعبه را، چه مواد و چه سیگار ، ابتدا به خودشان و خانوادههایشان و کمک راهنمای محترمشان آقای  علیرضا تبریک میگویم.و همچنین یک خدا قوت به تیمهای ورزشی ( والیبال و فوتبال ) میگویم و هم چنین هفته همسر را تبریک میگویم به اولین همسفرهای کنگره 60 ، خانم آنی بزرگ استاد امین واقای مهندس و و تمامی همسفران و مسافران کنگره 60 نمایندگی بهشهر ، انشااله در روز دوشنبه جشن خوبی داشته باشیم .

ادامه مطلب
پیام تصویری...
پنجشنبه 23 آذر 1396 ساعت 22:19 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )


تبریک هفته همسفر به تمام همسفران نمایندگی بهشهر

مدیر وبلاگ ؛ نمایندگی بهشهر

اطلاعیه جشن همسفر...
پنجشنبه 23 آذر 1396 ساعت 22:06 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )


به اطلاع کلیه مسافرین و همسفران نمایندگی بهشهر میرسانیم ، جشن هفته همسفر در روزدوشنبه به تاریخ 96/09/27 راس ساعت 5 برگزار می گردد.

در ضمن این جلسه به صورت عمومی و باز برگزار می گردد.


با تشکر: اسیسانت و مرزبانان گروه خانواده


کارگاه آموزشی جهان بینی؛ هفته همسفر
چهارشنبه 22 آذر 1396 ساعت 23:21 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

این جلسه شانزدهمین جلسه از دوره شصتم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه هفته همسفر، در روز چهارشنبه 96/9/22 به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر امیر راس ساعت 9:50 آغاز به کار نمود.


سلام دوستان حسین هستم یک مسافر.
امیدوارم حال همه شما خوب باشد، حال من هم خوب است.

هفته همسفر را در پیش داریم که من خدمت همسفران عزیز و ارجمند، از صمیم قلب تبریک می گویم. امیدوارم هفته خوبی را در پیش داشته باشید. نوبتی هم باشد، نوبت همسفرهاست. من واقعاً نمی توانم در کنگره بگویم کدامیک از اینها بهتر، مهربانتر، حال خرابتر هستند، برای من فرقی ندارد. چون بعضاً می بینیم که اوایل کار، همسفران از مسافران حال خراب تر هستند و می آیند که مسافر را کمک کنند، ولی بعد می بینیم که عملاً اینطور نیست.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
چهارشنبه 22 آذر 1396 ساعت 09:57 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

جلسه نهم از دور هفدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی  ویژه مسافران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه شنبه با استادی  مسافر رحمت و نگهبانی مسافر مسلم  و دبیری مسافر وحید با دستور جلسه" بنیان کنگره 60"در مورخ 96/09/21  راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد :

قبل از هر چیز از اساتید راهنما کمال تشکر را دارم به ویژه از راهنمای خوبم آقا حامد ،و از همه خدمت‌گزاران شعبه که دلیلی برای تجربه کردن دوباره  در این جایگاه شدند، از نگهبان و دبیر هم سپاسگزارم. حقش این بود که پیشکسوتان دیگر در مورد بنیان کنگره صحبت کنند 
ادامه مطلب
برگزاری آزمون داخلی همرا با جواب سوالات
دوشنبه 20 آذر 1396 ساعت 22:36 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی
دوشنبه 20 آذر 1396 ساعت 14:31 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
اولین جلسه از دور هجدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه آقایان مسافر کنگره ۶۰ نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با استادی مسافر رضا نگهبانی مسافر یوسف و دبیری مسافر علی با دستور جلسه بنیان کنگره ۶۰ در تاریخ ۹۶/۰۹/۱۹ رأس ساعت ۱۷/۰۰ آغاز به کار نمود.  خلاصه سخنان استاد :
جلسه امروز ظرفیت زیادی می خواهد تا در مورد بنیان کنگره ۶۰ مشارکت کرد و من از این بابت خوشحالم. نمی توانم در مورد کنگره چیزی بگویم اما آقای مهندس وکنگره باعث رهایی من از مواد و سیگار شدند از راهنمای  درمان موادم حسن آقا وراهنما سیگارم آقا مهدی سپاسگزارم.

ادامه مطلب


ادامه مطلب
گفت و گو با مسافر حسن رهجوی کمک راهنما آقا مهدی از لژیون ششم
شنبه 18 آذر 1396 ساعت 11:05 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

   با سلام و تبریک رهایی لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید؟ سلام دوستان حسن هستم یک مسافر تخریب ۵ سال آنتی ایکس شیره خوراکی روش درمان DST داروی درمان شربت شفا بخش OT یازده ماه و نیم با راهنمای محترم آقا مهدی سفر کردم الان ۳۵ روزه که به دستان پر توان استاد امین آزاد و رها هستم.


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
جمعه 17 آذر 1396 ساعت 08:53 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه سوم از دور سیزدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی ایجنت محترم آقا مهدی و نگهبانی مسافر اسماعیل  و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه بنیان کنگره 60در مورخ 96/09/16راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.
 

خلاصه سخنان استاد

سلام دوستان مهدی هستم مسافر، خدا را شکر میکنم که یکبار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم ، از دبیر و نگهبان کمال سپاسگزاری را دارم که این فرصت را در اختیارم قرار دادند تا آموزش بگیرم و خدمت کنم.در ابتدا رهایی های شعبه را به خودشان و راهنماهای محترمشان تبریک می گویم و باعث خرسندی و خوشحالی است که از شعبه هر هفته رهایی داشته باشیم ، چون نتیجه و کل هدف همه ما این است که حداقل یک نفر از اعتیاد بیرون آید .وقتی رهایی و زایش داریم نشانگر این است که همه دارند کارشان را درست انجام می دهند و نتیجه کار درست ، میشود رهایی. یعنی همه دست به دست هم میدهند کاری درست صورت میگیرد ،حالا از هر لژیونی میخواهد باشد ،فرقی نمیکند ،این میشود رهایی.

ادامه مطلب
اطلاعیه...
پنجشنبه 16 آذر 1396 ساعت 23:22 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

به اطلاع کلیه نویسندگان وبلاگ  نویسی (مسافران)نمایندگی بهشهر می رسانیم:

روز یکشنبه مورخ 96.09.19 رأس ساعت 16:00 بعداز ظهر  جلسه هماهنگی وبلاگ نویسان،در شعبه برگزار خواهد شد 

حضور کلیه نویسندگان وبلاگ در این جلسه الزامی می باشد.

باتشکر و سپاس فراوان:
مدیر وبلاگ نمایندگی بهشهر

آزمون داخلی نمایندگی
چهارشنبه 15 آذر 1396 ساعت 23:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
آزمون داخلی نمایندگی بهشهر با متون امتحانی : وادی سیزدهم از کتاب وادی عشق وCDهای جان، کوانتوم، مروارید در تاریخ یک شنبه ۹۶/۰۹/۱۹ رأس ساعت ۱۶/۰۰ برگزار می گردد.  شرکت در آزمون برای دوستان سفر اول و سفر دوم آزاد می باشد.
کارگاههای آموزشی خصوصی..
چهارشنبه 15 آذر 1396 ساعت 09:45 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

جلسه هشتم از دور هفدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی  ویژه مسافران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه شنبه با استادی  مسافر علی و نگهبانی مسافر مسلم  و دبیری مسافر وحید با دستور جلسه"  رابطه یاد گیری و معرکه گیری"در مورخ 96/09/14  راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

سلام ، قبل از هر چیز از راهنمای خوب خودم تشکر میکنم که در این مدت زحمت بسیاری برایم کشیده اند و اگر امروز روی این صندلی نشسته ام از محبتها و آموزشهای با ارزش ایشان است و خدا را شکر میکنم که یک بار دیگر در جلسه هفتگی حضور دارم تا بتوانم از تجربه دیگران استفاده کنم وخدمت نمایم .

ادامه مطلب
کارگاه آموزش خصوصی
دوشنبه 13 آذر 1396 ساعت 20:41 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

چهاردهمین جلسه از دور هفدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه آقایان مسافران کنگره ۶۰ نمایندگی بهشهر روزهای یکشنبه با استادی مسافر ابراهیم نگهبانی مسافر رضا و دبیری موقت مسافر علی با دستور جلسه رابطه یادگیری و معرکه گیری در تاریخ ۱۲/۹/۹۶ رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان و دبیر سپاسگزارم که فرصت خدمتگزاری به من دادند و از ۱۴ جلسه نگهبانی آقا رضا و دبیرشون سپاسگزارم. خدا را شاکرم که ۱۴ ماه با کمک آموزش ها از مواد رها شده ام، شکر شکر شکر و از آقا محمود راهنمایم بسیار سپاسگزارم.

ادامه مطلب
مشارکت مکتوب...
شنبه 11 آذر 1396 ساعت 11:45 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )به نام قدرت مطلق
با سلام دوستان میثم هستم یک مسافر.برای رهایی از دست بزرگترین دشمن خودمان که جهل و نادانی خودمان است ، 14 ثانیه سکوت نماییم وبه خدا پناه ببریم.
شاید بارها در کنگره این جمله را شنیده باشیم ،آری! رهایی از جهل ونادانی ، چیزیست که نیاز به دانش و روشنایی دارد وبرای کسب آن باید آموزش گرفت. کسی که در مسیر آموزش باشد، بی شک در دل گردباد، همراه وسوار، بسیار سبک و بی دغدغه به راهش ادامه و به خواست الهی می رسد.بدینسان اگر در مسیر ضد ارزشها باشد، گردباد،آنرا به حاشیه پرتاپ میکند!
ادامه مطلب
حضور تیم فوتبال نمایندگی بهشهر در پارک طالقانی به روایت تصویر
شنبه 11 آذر 1396 ساعت 10:43 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
ادامه مطلب
مشارکت مکتوب در باب دستور جلسه رابطه یادگیری با معرکه گیری
شنبه 11 آذر 1396 ساعت 10:37 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی...
جمعه 10 آذر 1396 ساعت 11:53 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه دوم  از دور سیزدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای پنج شنبه با  استادی کمک راهنمای محترم آقا حمیدو نگهبانی مسافر اسماعیل  و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه " رابطه یادگیری و معرکه گیریدر مورخ96/09/09راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد

سلام دوستان حمید هستم مسافر،خدا را شکر می کنم یکبار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم و از دبیر و نگهبان تشکر می کنم . امروز نوبت لژیون هفتم بود واز آقا اله قلی تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند . امسال سال تحصیلی خیلی خوبی داشتیم ،همه شادی بود . مجدا اسامی کمک راهنمایان جدید شعبه اعلام شد . من موقع قبولی خودم اینقدر خوشحال نشده بودم . من میدانستم که این بچه ها باید قبول می شدند. و من واقعا خوشحال هستم . ورود من به کنگره سه یا چهار لژیون بود با تعداد کمی رهجو.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی جهان بینی؛ رابطه یادگیری با معرکه گیری
چهارشنبه 8 آذر 1396 ساعت 22:16 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

این جلسه چهاردهمین جلسه از دوره شصتم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه؛رابطه یادگیری با معرکه گیری در روز چهارشنبه مورخ 8/9/96 به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر امیر راس ساعت 10:05 آغاز به کار نمود.

تعداد رهایی ها، از ابتدای سال 2017 به تعداد 3704نفر رسیده است. انشاء الله تا یکماه دیگر به تعداد 4000نفر در سال برسیم. امیدوارم حال شما خوب باشد، حال من هم خوب هست.

ساختمان جدیدی که گرفتیم، 12 آپارتمان بود، 605 متر زمین، همکف پیلوت، حیاط حدود 200متر که مثل جنگل است، سه طبقه هم دارد که هر طبقه 4 واحد آپارتمان دارد و هر واحد حدود 90متر است و زیر زمین خوبی هم دارد. ما باید با 12 نفر معامله را انجام می دادیم، دیروز آخرین معامله انجام شد و پیش پرداخت داده شد. اگر ما بخواهیم دست به ذخیره های ارزی خودمان نزنیم، تقریباً یک میلیارد تومان کسر داریم. داخل ساختمان کار بنایی و رسیدگی داریم. 


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
سه شنبه 7 آذر 1396 ساعت 23:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

جلسه هفتماز دور هفدهم سری کارگاههای آموزشی خصوصی  ویژه مسافران کنگره 60 نمایندگی بهشهر روزهای سه شنبه با استادی  مسافر محمد و نگهبانی مسافر مسلم  و دبیری مسافر وحید با دستور جلسه" نقش سی دی ها در آموزش "در مورخ 96/09/07  راس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان محمد هستم مسافر، خدا را شکر میکنم که به من فرصت داده شد تا خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم . از آقای مهدی خروشا هم خیلی تشکر میکنم .در مورد دستور جلسه باید بگویم که  همۀ ما تشنه محبت هستیم و تخریبهایی که به جسم و روح خودمان وارد کردیم، به خودمان آسیب زدیم . خداوند به ما کمک کرد و کنگره 60 پیدا شد و ما آنرا شناختیم و آمدیم و جسم ما آرام آرام به رهایی رسید . تنها به رهایی رسیدن مطرح نیست ما تشنه محبتیم و محبت توسط اساتید و راهنما های محترم به ما القاء می شود ،که خودشان قبلا این مراحل را طی کردند  والان زحمت می کشند وآن تشنگی و نیاز روحی ما را رفع میکنند.


ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو