کارگاه آموزشی خصوصی.....
سه شنبه 30 بهمن 1397 ساعت 19:03 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
دهمین جلسه از دور بیست و یکم سرس کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر روزهای سه شنبه با استادی کمک راهنمای محترم مسافر مهدی و نگهبانی مسافر ولی الله و دبیری مسافر رجب با دستور جلسه "وظایف راهنما و رهجو " در تاریخ 97/11/30  رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر.
از نگهبان جلسه آقا ولی الله و دبیر محترم ایشان سپاسگزارم که این فرصت را در اختیارم قرار دادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم. از گروه مرزبانی بی نهایت سپاسگزارم که این فرصت و اجازه را دادندتا در این جایگاه  قرار بگیرم، تقریبا آخرهای خدمت این گروه مرزبانی می باشد و بابت تمام زحمات گروه مرزبانی و ایجنت محترم نمایندگی تقدیر و تشکر می کنم. بهترین فضا و بهترین فرصت برای همه ما مهیا شده است که آموزش بگیریم و به آرامش برسیم.
در مورد وظایف راهنما و رهجو، همه ما در مقابل این آموزش‌ها و این دستور جلسات رهجویی کنگره هستیم، یعنی در هر جایگاهی که قرار داریم، چه راهنما و کمک راهنما و یا مرزبان و آن تازه واردی که اولین روز وارد این مکان می شود، در واقع هیچ فرقی با همدیگر نداریم همه ما برای آموزش اینجا هستیم و باید تابع و مطیع قوانین کنگره باشیم.
ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون ویلیام وایت.......
سه شنبه 30 بهمن 1397 ساعت 18:04 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1397/11/30 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
( با دستور جلسه، وظایف راهنما و رهجو )در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد.

ادامه مطلب
برنامه هفته دوم مسابقات فوتبال جام عقاب طلایی ونتایج هفته اول
سه شنبه 30 بهمن 1397 ساعت 17:52 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )

برنامه هفته دوم از اولین دوره مسابقات فوتسال جام عقاب طلایی نمایندگی نیما یوشیج بهشهر بهمن ماه 97+نتایج هفته اولادامه مطلب
گزارش تصویری .....
سه شنبه 30 بهمن 1397 ساعت 12:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر الله قلی | ( نظرات )
" مراسم اهدای شال و پیمان راهنمای تازه واردین سال 97 "


ادامه مطلب
گفتگو .........
دوشنبه 29 بهمن 1397 ساعت 16:27 | نوشته ‌شده به دست مسافر الله قلی | ( نظرات )
" گفتگو با مسافر مجید عضو لژیون مالی "لطفأ خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟
سلام دوستان مجید هستم مسافر ، تخریب بیش از ده سال ، آخرین آنتی ایکس مصرفی شیشه ، متادون ، روش درمان دی اس تی ، داروی درمان شربت شفا بخش اوتی مدت 16 ماه با راهنمایی ، راهنمای خوبم آقا ناصر سفر کردم و مدت رهایی 83 روز .

ادامه مطلب
اطلاعیه برگزاری تولد...
یکشنبه 28 بهمن 1397 ساعت 19:46 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )


روز پنج‌شنبه  1397.12.2 رأس ساعت 17:00 سومین سال رهایی؛ یکی از کمک راهنمایان محترم نمایندگی نیما یوشیج مسافر مجتبی، رهجوی  کمک راهنما گرامی مسافر بهرنگ، را در نمایندگی  و در کنار هم جشن می‌گیریم.

این روز بیاد ماندنی را خدمت کمک راهنمای محترم  مسافر مجتبی عزیز و نیز راهنمای گرامیشان، تبریک و تهنیت عرض می نماییم  و سلامتی ایشان را از خداوند بزرگ آرزومندیم .کارگاه آموزشی خصوصی.....
یکشنبه 28 بهمن 1397 ساعت 19:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
چهارمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای یکشنبه به استادی مسافر امرالله و نگهبانی مسافر حمزه و دبیری مسافر محسن با دستور جلسه "وظایف راهنما و رهجو" در تاریخ 97/11/28 رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان امرالله هستم یک مسافر.
از راهنمای بزرگوارم آقا حامد سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم. از مرزبانهای محترم نمایندگی  برای تمام زحماتی که برای ساخت این سالن زیبا متحمل شده اند تشکر و قدردانی می کنم.
دستور جلسه امروز، وظایف راهنما و رهجو، زمانی که به من کلمه رهجو نسبت داده می شود یعنی جوینده راه،رهجو باید خیلی از مسائل را مد نظر داشته باشد، یکی از مهم ترین موضوعات راستگویی به راهنما می باشد، در مسیر درمان هر کاری که انجام داده باشم باید با راهنما مشورت کنم.
ادامه مطلب
دلنوشته......
یکشنبه 28 بهمن 1397 ساعت 18:50 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
ادامه مطلب
آزمون داخلی.......
یکشنبه 28 بهمن 1397 ساعت 16:36 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )

آزمون داخلی و آ زمون کمک راهنمایی نمایندگی نیما یوشیج بهشهرادامه مطلب
اطلاعیه...
شنبه 27 بهمن 1397 ساعت 19:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

اطلاعیه تغییر هفته‌ی دیده‌بان به هفته‌ی راهنما

در هفته جشن دیده‌بان در تاریخ 1397/12/8، هفته جشن راهنما برگزار می‌گردد.

تاریخ هفته جشن دیده‌بان متعاقباً اعلام می‌گردد.

 

با احترام

دبیر کنگره دیده‌بانان

اطلاعیه...
شنبه 27 بهمن 1397 ساعت 19:24 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )


شرایط ثبت نام در آزمون داخلی کمک راهنمایی کنگره 60

19 اردیبهشت 98


ادامه مطلب
گزارش تصویری ازفعالیت های ورزشی مسافران در پارک بوستان
جمعه 26 بهمن 1397 ساعت 21:30 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران نمایندگی نیمایوشیج بهشهر

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی عمومی...
پنجشنبه 25 بهمن 1397 ساعت 22:08 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

چهارمین جلسه از دور هفدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی ایجنت محترم مسافر مهدی  ونگهبانی مسافر مصطفی و دبیری  موقت مسافر غلام رضابا دستور جلسه " وادی ششم و تاثیر آن روی مندر تاریخ 97/11/25 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


سلام دوستان مهدی هستم مسافر

از نگهبان و دبیر سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من قراردادند تا آموزش بگیرم و خدمت کنم .دستور جلسه امروز دو بخش دارد ،یک بخش در خصوص دستور جلسه هفتگی و بخش دوم ،تولد آقا اسماعیل است .در ابتدا باید سپاسگزاری کنم از آقای مهندس و همه دیده‌بانان که به ما اعتماد کردند وهم چنین  از همه شما عزیزان (مسافران وهم سفران ) نمایندگی خودمان که واقعاً در گل ریزان سنگ تمام گذاشتند و با اعتماد و ایمان در حال پیش رفتن هستیم و این اعتقاد وایمان ما باعث شد که در این سالن باشیم ،تا در سرما و گرما در امان باشیم .

ادامه مطلب
اخبار تولد...
چهارشنبه 24 بهمن 1397 ساعت 15:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جشن یک سال رهایی مسافراسماعیلبه اطلاع کلیه اعضاء می رسانیم:

روز پنج شنبه 97/11/25  اولین  سال رهایی  مسافراسماعیل  ، رهجوی  کمک راهنمای محترم مسافرمحمود  را در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر و در کنار هم جشن می گیریم.
لازم به ذکر است:
جلسه راس ساعت  17 بعد از ظهر برگزار می شود.

این روز بیاد ماندنی را خدمت  مسافر اسماعیل و  راهنمای ایشان  تبریک و تهنیت عرض می نماییم  و سلامتی ایشان را از خداوند بزرگ آرزومندیم . .
کارگاه آموزشی خصوصی.....
سه شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 20:59 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
نهمین جلسه از دور بیست و یکم سرس کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر روزهای سه شنبه با استادی مسافر کاظم و نگهبانی مسافر ولی الله و دبیری مسافر رجب با دستور جلسه "وادی ششم و تأثیر آن روی من" در تاریخ 97/11/23 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
تشکر می کنم از نگهبان جلسه و دبیر ایشان که این فرصت را به من دادند. از تمامی راهنماها و ایجنت محترم تشکر و قدردانی می کنم و از همه ی این عزیزان انرژی می گیرم. 
در مورد دستور جلسه وادی ششم، حکم عقل را در قالب فرمانده کاملا اجرا نماییم.یعنی اینکه عقل یکی از مهمترین و سرنوشت ساز ترین چیزهایی است که آغاز و پایان ندارد و باید در تمام مسائل زندگی به فرمان عقل برسیم و سعی کنیم در مسیر باشیم.زمانی که ما کودک بودیم هر چیزی را میدیدیم درست بود  و تحت  فرمان عقل و خانواده بودیم.
من در ۱۲ سالگی سیگار را شروع کردم و بعد از شروع سیگار کشیدن یواش یواش رفتم سمت مشروبات الکلی و به مرور همین طور آمدم جلوتر، سیگاری و حشیش و در نهایت  رسیدم به تریاک.و روز به روز این شهر وجودی من بدتر  و بدتر می شد و جسم من قدرت انجام هیچ کاری نداشت.

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون ویلیام ال وایت.....
سه شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 20:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1397/11/23 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
( با دستور جلسه، وادی ششم و تآثیر آن روی من )در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد.


ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی.....
یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 18:29 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
سومین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای یکشنبه به استادی مسافر حسین و نگهبانی مسافر حمزه و دبیری مسافر غلام رضا با دستور جلسه "وادی ششم و تأثیر آن روی من" در تاریخ 97/11/21 رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان حسین هستم یک مسافر.
از خداوند شاکر و سپاسگزارم که در این جایگاه مقدس قرار دارم و آموزش می گیرم، از بنیان کنگره 60 جناب مهندس دژاکام سپاسگزارم، من در کنگره هم درمان شدم و هم راه درست زندگی کردن را آموختم. و از نگهبان جلسه و ایجنت محترم این شعبه قدردانی می کنم که این فرصت را در اختیارم قرار دادند تا خدمت کنم و انرژی کسب نماییم.
دستور جلسه، حکم عقل را در قالب فرمانده کاملا اجرا نماییم. باید ببینم این وادی چه تأثیری برای من داشته است یا چه برداشتی خواهم داشت. یک پاراگراف از وادی را می خوانم، عقل مانند خورشیدی است که به تمام هستی و نیستی می تابد و همه موجودات بسان خانه هایی هستیم که از یک روزنه نور وارد آن می شود این روزنه بصورت خودکار عمل می کند به عبارتی هرچی به طرف ارزش ها و روشنایی ها حرکت نماییم این روزنه بزرگتر می ‌شود و نور بیشتری به ما می تابد و هر چی به طرف ضد ارزش  ها حرکت کنیم نور کمتری خواهد تابید.

ادامه مطلب
گزارش تصویری پارک روز جمعه.....
جمعه 19 بهمن 1397 ساعت 13:15 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )

گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران نمایندگی نیمایوشیج بهشهر

ادامه مطلب
گفتگو .........
جمعه 19 بهمن 1397 ساعت 08:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر الله قلی | ( نظرات )
" گفتگو با مسافر مجید ، خدمتگزار اوتی "


لطفأ خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟
سلام دوستان مجید هستم مسافر ، آنتی ایکس تریاک ، 17 ماه سفر کردم با روش دی اس تی و شربت شفا بخش اوتی ، با راهنمایی آقا الله قلی ، رهایی 14 ماه . یک سفر سیگار دارم با راهنمایی آقا مهدی ، با روش دی اس تی و آدامس نیکوتین خوراکی ، در حال حاضر 18 قطعه آدامس نیم میلی گرمی .

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی عمومی...
پنجشنبه 18 بهمن 1397 ساعت 22:49 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

سومین جلسه از دور هفدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مرزبان محترم مسافر مجید ونگهبانی مسافر مصطفی و دبیری  موقت مسافر غلام رضابا دستور جلسه "  OTدر تاریخ 97/11/18 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

دستورجلسه otیا همان اپیوم تینکچر است ،ما واقعا باید شکر گزار باشیم نسبت به ot ، چون خیلی در درمان ما موثر بوده و هست .از آقای مهندس و‌خانواده محترمشان و تمام دیده بانان که توانستند ot را جا بیاندازند تشکر و قدردانی می کنیم ،مسلما مشکلات بزرگی دز این مسیر برایشان پیش آمده است و زحمات زیادی را متحمل شدند .ما مسافران باید قدر این شربت را بدانیم ،خصوصا آن هایی که در حال سفر هستند .

ادامه مطلب
گفتگو......
چهارشنبه 17 بهمن 1397 ساعت 13:21 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
"گفتگو با مسافر ولی الله، خدمتگزارOT"لطفا خودتان به رسم کنگره 60 معرفی کنید؟

سلام دوستان ولی الله هستم یک مسافر. تخریب دو سال، آنتی ایکس مصرفی تریاک، روش درمان DST، داروی درمان شربتOT، طول سفر 11 ماه و 23 روز به راهنمای آقا مهدی خروشا، رهایی 12 ماه. 
ادامه مطلب
قرعه کشی اولین دوره مسابقات فوتسال جام عقاب طلایی
سه شنبه 16 بهمن 1397 ساعت 21:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
قرعه کشی اولین دوره مسابقات فوتسال جام عقاب طلایی نمایندگی نیما یوشیج بهشهر،بهمن  1397 + برنامه هفته اول 


روز جمعه 1397/11/12 قرعه کشی اولین دوره مسابقات فوتسال جام عقاب طلایی نمایندگی نیما یوشیج بهشهر در پارک بوستان سرو با حضور مرزبان ورزشی و سرپرست تیم ها برگزار گردید و گروه بندی تیم ها به شرح ذیل می باشد 

گروه اول

گروه دوم

زمامداران راستین 1

(سرپرست محمود عموزاد)

زمامداران راستین 2

(سرپرست محمود عموزاد)

سردار 1

(سرپرست مهدی یوسفی )

سردار 2

(سرپرست مهدی یوسفی)

شاهین

(سرپرست مجتبی سراج پور)

دلاوران هشتم

(سرپرست علیرضا متولیان)

رعد

(سرپرست عبداله رمضانی )

سیلور

(سرپرست اسماعیل باقری )

باران

(سرپرست وحید وحید فر)

امید و زندگی

(سرپرست مهدی خروشا)


همراه داشتن کارت عضویت کنگره 60و کارت بیمه ورزشی با تاریخ معتبرهنگام برگزاری مسابقه برای همه اعضا ی تیم الزامی می باشد ، همچنین خواهشمند است سر پرست تیم ها 15 دقیقه قبل از آغاز هر مسابقه مدارک مذکور را به مسئول برگزاری مسابقات ارائه دهند .
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی.....
سه شنبه 16 بهمن 1397 ساعت 19:03 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
 هشتمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر روزهای سه شنبه با استادی مسافر مجید و نگهبانی مسافر ولی الله و دبیری مسافر رجب با دستور جلسه " چگونه شکر گزاری کنیم؟ OT" در تاریخ 97/11/16 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان مجید هستم یک مسافر.
خدا را شکر می کنم که در خدمت شما هستم. از نگهبان و دبیر محترم سپاسگزارم و از راهنمای بزرگوارم و از همه عزیزانی که خدمت می کنند که یک نفر به رهایی برسد تشکر می کنم. دستور جلسه امروز شکرگزاری، OT می باشد، کلمه OT مخفف ٱپیوم تینکچر است و از ترکیبات تنتور تریاک و آب  مقطر و  مقداری الکل تشکیل شده است،کلا در دنیا روش ها و داروی شیمیایی مختلفی برای ترک اعتیاد استفاده می شود با این روش ها و داروها  نه تنها فرد درمان نشد بلکه مواد جدید تری به مصرف شخص اضافه شد که تخریب های فاجعه آوری به وجود آمد.ابتدا جناب مهندس با روش DST و با داروی اپیوم به درمان رسیدند.تعریف مصرف کننده در کنگره این چنین است، مصرف کننده شخص بیماری است که با استفاده مکرر از مواد مخدر در شهر وجودی خودش تخریب بوجود آورده است این تخریب در قسمت جسم و روان و جهان بینی بوده است.
ادامه مطلب
ازمون داخلی......
سه شنبه 16 بهمن 1397 ساعت 19:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )


ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون ویلیام وایت.......
سه شنبه 16 بهمن 1397 ساعت 18:30 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1397/11/16 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
( با دستور جلسه، چگونه شکرگزاری کنیم؟ OT) در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد.

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو