کارگاه آموزشی خصوصی.....
دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 10:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
هشتمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای یکشنبه بهاستادی مسافر جواد و نگهبانی مسافر حمزه و دبیری مسافر محسن با دستور جلسه "چگونه از تعطیلات استفاده کنیم" در تاریخ 97/12/26 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان جواد هستم یک مسافر.
از راهنمای خودم آقا حامد تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار داد، از آقا ناصر تشکر می کنم که یک مقطعی در خدمت ایشان بودم، از همه  عزیزانی که در طول سفر اول انرژی گرفتم و از تجربیات آنها استفاده کردم تا بتوانم  مسیر درمان را طی کنم و وارد سفر دوم بشوم قدردانی می کنم، امیدوارم که بتوانم در سفر دوم خدمت گزار خوبی باشم، در طول سفر خیلی  از خدمت ها را ما می بینیم و خیلی ها را نمی بینیم.زمان رهایی در تهران خیلی از خدمت ها را مشاهده کردم از جناب مهندس و استاد امین کمال تشکر را دارم.
ادامه مطلب
گفتگو .........
یکشنبه 26 اسفند 1397 ساعت 13:35 | نوشته ‌شده به دست مسافر الله قلی | ( نظرات )
" گفتگو با آقای مهندس عباسیان ، رییس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه "


شناخت شما نسبت به کنگره 60 چگونه است ؟

اداره منابع طبیعی شهرستان گلوگاه از زمانی که شروع به کار کرد ، مسئولین کنگره 60 مراجعه کردند و فرمودند که ، توافق نامه ای بین کنگره 60 و سازمان جنگل ها و مراتع کشور در خصوص درختکاری منعقد گردید و این توافق نامه به دست ما رسید و در واقع به عنوان جنگل دار شهرستان از اداره کل ترویج مشارکت مردمی هماهنگ کردیم و اعلام کردند ظرفیت خوبی در این مجموعه وجود دارد . بنابراین با توجه به اینکه یکی از اهداف سازمان ما بحث احیا و درختکاری است و این کار باید با مشارکت مردم انجام شود تلاش کردیم از این ظرفیت در جهت درختکاری و توسعه فضای سبز حوزه استحفاضی شهرستان گلوگاه استفاده نماییم . از زمان انعقاد توافق نامه بین سازمان جنگل ها و مراتع کشور و کنگره 60 ما ارتباط خود را با کنگره 60 که ، در این منطقه مستقر است برقرار کردیم . سال های گذشته نهال های خوبی را به این اعضاء تقدیم کردیم و با ارائه آموزش های لازم در بحث درختکاری و نهال کاری ، با هماهنگی همدیگر توانستیم چند سال متوالی اقدام به درختکاری در مسیر جاده و پیرامون محوطه کنگره 60 کردیم که ، می بینیم که رشد کردند و سرسبز هم شده اند .

ادامه مطلب
گفتگو ...
شنبه 25 اسفند 1397 ساعت 13:24 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
***گفتگو با کمک اردوبان محترم نمایندگی نیمایوشیج ، مسافر مهدی***با عرض سلام و خدا قوت ، لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟

سلام دوستان مهدی هستم مسافر ، مدت تخریب 8 سال ، آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک ،  مدت سفر اول 13 ماه به راهنمایی استاد عزیزم آقا محمود عموزاد ، به روش DST و داروی OT رشته ورزشی شنا ، به لطف خدا رهایی 6 سال ، یک سفر سیگار هم داشتم به  راهنمایی آقا محمود ، رهایی از سیگار 3 سال . 
ادامه مطلب
گفتگو......
شنبه 25 اسفند 1397 ساعت 11:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
گفتگو با جناب آقای مهندس حمیدیان، کارشناس اداره جهاد کشاورزی


با سلام و عرض ادب، بفرمایید نظر شما در رابطه با درختکاری در کنگره 60 چیست؟
همانطور که نگاه کنگره 60 نسبت به انسانها این می باشد که انسان‌ها را احیاء کند، و تنها نعمتی که خداوند در اختیار ما قرار داده که احیاء کننده زمین می باشد درخت است، درخت است و درخت، که نهایتا به جنگل تبدیل و ختم می شود.

ادامه مطلب
گزارش تصویری اردوی درختکاری .....
شنبه 25 اسفند 1397 ساعت 08:10 | نوشته ‌شده به دست مسافر الله قلی | ( نظرات )
اردوی درختکاری کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج (بهشهر) در روز جمعه مورخ 97/12/24 با حضور اعضاء و مسئولین شهرستانی آقای مهندس عباسیان ، ریاست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه و آقای مهندس حمیدی ، کارشناس اداره جهاد کشاورزی از ساعت 7/5 صبح تا 2 بعد از ظهر با شکوه فراوان برگزار گردید . در این روز تعداد 500 اصله نهال نارنج ، بلوط ، افرا کاشته شد .
با تشکر و خداقوت خدمت تمامی خدمتگذاران و دستندرکارانی که برای هرچه بهتر برگزار شدن اردوی درختکاری دست یاری رساندند .

مراسم با صرف صبحانه آغاز گردید و در ادامه با جلسه توجیهی درختکاری ، بعد از آن کاشت نهال ها به همراه مسابقات متنوع و صرف ناهار به پایان رسید .

"مراسم اردوی درختکاری به روایت تصویر"
ادامه مطلب
گزارش تصویری ...
جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 20:37 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
گزارش تصویری از سفره هفت سین نمایندگی نیما یوشیج


ادامه مطلب
گفتگو .........
جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 19:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر الله قلی | ( نظرات )
" گفتگو با دیده بان محترم ، مسافر آقا سعید "


لطفأ به رسم کنگره خود را معرفی نمایید ؟

سلام دوستان سعید هستم یک مسافر ، با مصرف هروئین تزریقی وارد کنگره شدم ، مدت سفر اول 16 ماه به راهنمایی استاد احمد حکیمی ، رهایی 16 سال و 9 ماه و 4 روز .
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی عمومی...
پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت 23:16 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
هشتمین جلسه از دور هفدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی دیده بان محترم آقای سعید سبزه ای و نگهبانی مسافر مصطفی و دبیری موقت مسافر غلامرضابا دستور جلسه "وادی هفتم و تاثیر آن روی من " در تاریخ 97/12/23 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

خدا را شاکرم که امروز این لیاقت را به من داده است که بیایم و این نمایندگی را از نزدیک ببینم در سه چهار کیلومتری نمایندگی احساس کردم که نمایندگی در همین نزدیکیهاست و موج آن نمایندگی به من رسیده است .این همان موج شماها و موج نمایندگی بوده است  ،خیلی خوب کارکردهاید. شما و حتی فرزندانتان هم باید شاکر باشند. 

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی.....
سه شنبه 21 اسفند 1397 ساعت 19:09 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
سیزدهمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر روزهای سه شنبه با استادی مسافر قاسم و نگهبانی مسافر ولی الله و دبیری مسافر رجب با دستور جلسه "وادی هفتم و تأثیر آن روی من" در تاریخ 97/12/21 رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود.خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان قاسم هستم یک مسافر.
خدا را شکر می کنم که  در این جایگاه قرار دارم، بسیار خوشحالم که با سعی وتلاش و امیدواری و ایمان به خداوند توانستم در این مسیر باشم و جایگاه استادی را تجربه کنم. از راهنمای خوبم آقا وحید تشکر می کنم ایشان زحمات زیادی برای من کشیدند و از مرزبان های دوره گذشته بسیار سپاسگزارم و برای مرزبان های جدید هم آرزوی موفقیت دارم. از اعضای لژیون سوم تشکر می کنم و در کنار این عزیزان انرژی می گیرم از تمام خدمتگزاران شعبه بهشهر تشکر می کنم. 
ادامه مطلب
اطلاعیه ....
یکشنبه 19 اسفند 1397 ساعت 19:13 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )جلسه هماهنگی جهت اردوی سالیانه درختکاری کنگره 60
روز سه شنبه مورخ 97/12/21 راس ساعت 15:00 برگزار می گردد .

شرکت در جلسه برای افرادی که ثبت نام کرده اند الزامی است .


باتشکر
گروه مرزبانی

کارگاه آموزشی خصوصی.....
یکشنبه 19 اسفند 1397 ساعت 18:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
هفتمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای یکشنبه به استادی مسافر عبدالله و نگهبانی مسافر حمزه و دبیری مسافر محسن با دستور جلسه "وادی هفتم و تأثیر آن روی من" در تاریخ 97/12/19 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان عبدالله هستم یک مسافر.
خوشحالم که یکبار دیگر در جمع شما دوستان هستم، از نگهبان جلسه و دبیر محترم ایشان سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند تا خدمت کنم و از راهنمای خودم تشکر می کنم که این جایگاه را در اختیار من قرار دادند.
دستور جلسه امروز، وادی هفتم و یک واژه کلیدی از لحاظ آموزش پذیری و خیلی ساده، توجه به این موضوع که یافتن راه چه راهی باشد. روزهای اول حضورم را یادآوری کردم که بعد از ورود مسائل و حرف های زیادی در ذهن و کلام وجود داشت که روش اینجا چطور روشی می باشد و چه اشخاصی این مکان را اداره می کنند و یا اینکه چه اشخاصی اینجا رفت و آمد دارند.

ادامه مطلب
آزمون داخلی نمایندگی ....
یکشنبه 19 اسفند 1397 ساعت 18:08 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
گزارش تصویری آزمون داخلی نمایندگی نیمایوشیج بهشهر


ادامه مطلب
گفتگو .........
یکشنبه 19 اسفند 1397 ساعت 08:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر الله قلی | ( نظرات )

" گفتگو با راهنمای محترم ، مسافر آقا مهدی "ضمن تبریک به مناسبت هفته راهنما لطفأ خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟

سلام دوستان مهدی هستم مسافر ، آنتی ایکس تریاک ، طول سفر اول 10 ماه و 15 روز، راهنما علی آقا اشکذری ، رهایی 7 سال . در ضمن یک سفر سیگار داشتم به راهنمایی علی آقا طول سفر اول 10 ماه آزادی از سیگار 5 سال و 3 ماه .


ادامه مطلب
دلنوشته.......
شنبه 18 اسفند 1397 ساعت 12:01 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )

به نام خدایی که همین نزدیکی ست...

احساس پرواز 

دلنوشته ای به قلم مسافر حسین


راهنمای عزیزم

برای تو، ماه را چراغ می خواهم و از صفحه آبی دریاها کاغذی بر می گیرم تا در رویش نور و آغاز فصل روشنایی، از چشمهای مهربان و دست های بیکرانت واژه هایی بنگارم.
وقتی به دور دست ترین نقطه افق خیره می شوم، به آنجا که جولانگاه ستارگان درخشنده عشق و ایثار است، تو را می بینم که روشن تر از تمام خورشیدها بر تاریکی های ذهن بشر می تابی.
ادامه مطلب
گزارش تصویری پارک روز جمعه.....
جمعه 17 اسفند 1397 ساعت 20:19 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران نمایندگی نیمایوشیج بهشهر


ادامه مطلب
گفتگو .........
جمعه 17 اسفند 1397 ساعت 19:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر الله قلی | ( نظرات )
" گفتگو با کمک راهنمای محترم ، مسافر وحید "
ضمن تبریک به مناسبت هفته راهنا ، لطفأ خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟

سلام دوستان وحید هستم مسافر ، تخریب بیش از 10 سال ، آخرین آنتی ایکس تریاک ، شیره ، روش درمان دی اس تی ، داروی درمان شربت شفا بخش اوتی 12 ماه به کمک راهنمای بزرگوارم آقا بهرنگ نیالایی سفر کردم ، رهایی نزدیک به 25 ماه . رشته ورزشی فوتبال ، شنا .

ادامه مطلب
گفتگو ...
جمعه 17 اسفند 1397 ساعت 13:58 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
*** گفتگو با راهنمای محترم لژیون یکم ؛ مسافر آقا محمود ***


با عرض تبریک به مناسبت هفته راهنما ، لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟ 

سلام دوستان محمود هستم مسافر  ، آنتی ایکس مصرفی تریاک ، 9 ماه به روش DST با داروی اوپیوم به راهنمایی استاد اشگذری سفر کردم ، آزادی 8 سال و 10 ماه ، یک سفر سیگار داشتم به راهنمایی آقای رضا بهرامی به مدت 10 ماه 10 روز ، رهایی از سیگار 4 سال و 2 ماه ، رشته ورزشی شنا .

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی عمومی
پنجشنبه 16 اسفند 1397 ساعت 22:18 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
ششمین جلسه از دور هفدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی کمک راهنمای تازه واردین مسافر رضا و نگهبانی مسافر مصطفی و دبیری مسافر حمیدبا دستور جلسه "هفته وجشن راهنما" در تاریخ 97/12/16 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان رضا هستم یک مسافر 

از آقا مصطفی نگهبان جلسه و دبیرعزیز تشکر میکنم که استادی  جلسه را به من واگذار کردند .جا دارد از آقا محمود تشکر کنم که اجازه این جایگاه را به من دادند .من در دوره درمانم خیلی چیزها از ایشان یاد گرفتم و دردوره مرزبانی  از ایجنت محترم آقا مهدی .میخواهم این را بگویم که راهنما موقعی که به پایان دوره درمانش می رسد و حس و انگیزه درمان کردن را در خودش پرورش می دهد عملا از خیلی از خواسته های به جای خود میگذرد تا بتواند یکی را به درمان برساند .

ادامه مطلب
گفتگو .........
پنجشنبه 16 اسفند 1397 ساعت 16:21 | نوشته ‌شده به دست مسافر الله قلی | ( نظرات )

" گفتگو با کمک راهنمای محترم ، مسافر اسماعیل "


ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته راهنما ، لطفأ خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟

سلام دوستان اسماعیل هستم مسافر، با بیش از  15 سال تخریب وارد کنگره شدم آنتی ایکس مصرفی تریاک ، شیره ، انواع قرص اعصاب ، 11 ماه و 11 روز به روش دی اس تی با داروی اوتی به راهنمایی راهنمای خوبم آقای مهدی یوسفی سفر کردم . رهایی از اعتیاد نزدیک به 35 ماه ، در ضمن  یک سفر نیکوتین به راهنمایی آقای مهدی یوسفی به روش دی اس تی با داروی نیکوتین خوراکی به مدت 13 ماه و18 روز سفر داشتم رهایی سیگار 13 ماه .
ادامه مطلب
گفتگو......
چهارشنبه 15 اسفند 1397 ساعت 19:22 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
"گفتگو با کمک راهنمای محترم لژیون ششم، مسافر مهدی"


ضمن تبریک به مناسبت هفته راهنما ، لطفأ خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟
سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر، آنتی ایکس مصرفی شیره خوراکی، طول سفر اول 13 ماه و 15 روز به روش DST با داروی ٱپیوم به راهنمایی استاد بزرگوار علی آقا اشکذری، رهایی 6سال و 9 ماه، در ضمن سفر سیگار با راهنمایی آقا مهدی یوسفی طول سفر 10 ماه، رهایی  16 ماه.

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: