کارگاه آموزشی خصوصی...
دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 ساعت 23:35 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

هشتمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای یکشنبه با استادی مسافر ولی الله نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه وادی نهم در تاریخ 97/02/30 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان و راهنمای گرانقدرم برای فرصت خدمتگزاری سپاسگزارم و از گروه آشپزی نیز بسیار سپاسگزارم.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی و گزارش اولین افطاری
جمعه 28 اردیبهشت 1397 ساعت 11:04 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
   جلسه دهم از دور چهاردهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج روزهای پنج‌شنبه با  استادی کمک راهنمای محترم مسافر علی  و نگهبانی  مسافر بهرنگ و دبیری  مسافر محمد با دستور جلسه " وادی نهم   در مور خ 02/27/ 97رأس ساعت 17:30 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان علی هستم مسافر

من خدا را شکر می‌کنم یک بار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم ،از نگهبان جلسه آقا بهرنگ ودبیرمحترمشان محمد آقا سپاسگزاری می‌کنم که به من این فرصت را دادند ،قبل از هر چیز از گروه آشپزی تشکر می‌کنم که از صبح این جا هستند و زحمت می‌کشند تا افطار امشب را آماده کنند و امیدوارم همه ما ،هر کس ،آن طوری که از دستش بر می‌آید ،یکی جسمی ،یکی مالی و به نوعی می‌توانند کمک کنند .همه باید دست در دست هم دهیم تا مثل سال‌های گذشته ماه رمضان خوبی را برگزار کنیم و در کنار هم از این ماه لذت ببریم .
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 21:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

چهاردهمین جلسه از دور هجدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی کمک راهنمای محترم آقا مرتضی نگهبانی مسافر وحید و دبیری موقت مسافر رضا با دستور جلسه الهام از رمضان در تاریخ 97/2/25 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نموده.

خلاصه سخنان استاد:

خداوند را شکر می کنم که در جمع شما هستم و از نگهبان سپاسگزارم که خدمت را به من سپردند و از دوره نگهبانی شان سپاسگزاری می کنم

ادامه مطلب
اطلاعیه ماه مبارک رمضان
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 12:51 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

Image result for ‫عکس زیبا برای ماه رمضان‬‎

قابل‌توجه ایجنت‌ها، مرزبانان و اعضای محترم کنگره 60

باسلام و احترام

تمامی جلسات نمایندگی‌های كنگره٦٠ در ماه مبارك رمضان از تاریخ 27 اردیبهشت 97 ، ساعت ١٧:٣٠ الی ٢٠:٣٠ و جلسات جهان‌بینی روزهای چهارشنبه نمایندگی آكادمی از ساعت 14:30 برگزار می‌گردد.


کارگاه آموزشی خصوصی...
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 ساعت 14:16 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
هفتمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج روزهای یکشنبه با استادی مسافر کاظم نگهبانی مسافر علی دبیری مسافر مجید با دستور جلسه الهام از رمضان در تاریخ 97/2/23راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خدا را شکر می کنم که در این جایگاه هستم از نگهبان و راهنمای لژیون خدمتگزار سپاسگزارم که فرصت خدمتگزاری را به من دادند. از همه خدمتگزاران و پیشکسوتان سپاسگزارم. استاد جلسه شدن آموزش گرفتن است تا بتوانیم خدمت کنیم.


ادامه مطلب
آزمون داخلی...
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 ساعت 14:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
گزارش تصویری از آزمون داخلی:

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی و جهان بینی
شنبه 22 اردیبهشت 1397 ساعت 20:05 | نوشته ‌شده به دست مسافر ابوالفضل | ( نظرات )

جلسه ششم از دوره شصت و دوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه هفته راهنما در روز چهارشنبه مورخه 97/2/19 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر حامد در ساعت 9:45 آغاز به کار نمود.

امیدوارم حالتان خوب باشد حال من هم بحمدالله خوب است. هفته راهنما واقعاً مبارک باشد. تا جایی که من اطلاع دارم و مسائل را پیگیری کردم در تمامی شعب به‌خوبی و قشنگی برگزار شد و تازه فهمیدن که هفته راهنما یعنی چه دلیل آن‌هم برای کارهای فرهنگی بود که انجام دادیم و قبلش من در سی‌دی‌های متعددی صحبت کردم و ارائه کردم و این خیلی زیبا و خیلی خوب است و نسبت به سال‌های گذشته خیلی بهتر انجام شد. البته تا جایی که من اطلاع دارم ممکن است یکجاهایی هم مشکلاتی پیش‌آمده باشد که امیدوارم پیش نیامده باشد به‌هرحال تبریک چندباره.

کنگره آن‌قدر با سرعت می‌چرخد از این درمی‌رویم و به در جدیدی ورود می‌کنیم. پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است. یک خط دیگر هم که الآن هفته راهنما بود تمام شد و ما به ماه مبارک رمضان می‌رویم. عید بود تمام شد و این‌یک چیز خوب است که ما همیشه برنامه و خوراک داریم که دچار یکنواختی نشویم.

ادامه مطلب
گزارش تصویری...
شنبه 22 اردیبهشت 1397 ساعت 19:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
گزارش تصویری بازی تیم فوتسال نمایندگی نیما یوشیج و شهر ری در پارک طالقانی تهران
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
جمعه 21 اردیبهشت 1397 ساعت 11:57 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
   جلسه نهم از دور چهاردهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج روزهای پنج‌شنبه با  استادی مرزبان محترم مسافر رضا   و نگهبانی  مسافر بهرنگ و دبیری  مسافر محمد با دستور جلسه " الهام از رمضان  در مور خ 02/20/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.

  این جلسه باحضور دبیر محترم دیده بانان و جانشین آقای مهندس ، آقای سلامی برگزار گردید.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان رضا هستم مسافر.

قبل از شروع جلسه جا دارد حضور محترم آقای سلامی ،دبیر محترم کنگره دیده‌بانان و جانشین آقای مهندس را به شعبه نیما یوشیج تبریک عرض می کتم و از ایشان تشکر می‌کنم که اجازه دادند استاد جلسه بنشینم .

با تشکر از همه مسافران که هفته گذشته در جشن راهنما شرکت کردند و سنگ تمام گذاشتند،و این نشان از جهان‌بینی بالای شعبه است و نشان می‌دهد که همه برای تشکر از راهنماهایشان پیش‌قدم هستند و از هم سبقت می‌گیرند.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397 ساعت 06:22 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه یازدهم  از دور هیجدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای سه شنبه با  استادی ایجنت محترم آقا مهدی  و نگهبانی  مسافر، وحید  و دبیری، مسافر مجتبی با دستور جلسه "هفته راهنما،جشن  در مور خ 02/18/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود

در این جلسه جشن هفته راهنما برگزار گردید.


خلاصه سخنان استاد:

آن چیزی که باعث می‌شود مادر زندگی در دست‌انداز نیافتیم نور ما است.هرچه نور در ما بیشتر باشد دید ما بیشتر است و جاهای بیشتری را می‌بینیم .در مسیر زندگی وقتی آموزش به مرحله انجام می‌رسد تبدیل به آگاهی می‌شود و جنس آگاهی هم از نور است و انسان آگاه سختی‌ها و درد و رنجش و دست اندازهای زندگی‌اش کمتر است و راحت تر زندگی می‌کنند ‌.در این هفته قشنگ و بزرگ جا دارد به آقای مهندس و خانواده بزرگوارشان تبریک بگویم ،همچنین به راهنمای بزرگوارم ،آقای اشک ذری و راهنمای سیگارم آقای علی دارایی تبریک میگویم و آرزوی بهترین‌ها را برای این عزیزان دارم و به خصوص به همه راهنمایان کنگره ۶۰و راهنمایانی که در شعبه نیما یوشیج خدمت می‌کنند از صمیم قلب تبریک می‌گویم ،انشااله در زندگی موفق باشند و در مسیر ثابت‌قدم باشند و بتوانند به هدفی که دارند ،که همانا نشان دادن راه به انسان‌ها است تا از تاریکی‌ها بیرون آیند، برسند و من در مقابل جایگاه راهنمایی سر تعظیم فرو می‌آورم .

ادامه مطلب
گفت و گو...
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 ساعت 23:06 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

گفت و گو با کمک راهنمای لژیون پنجم آقا حامد

ضمن عرض سلام و تبریک هفته راهنما لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان حامد هستم یک مسافر آنتی ایکس تریاک دوازده ماه و نیم با روش DST و داروی OT به کمک راهنمایی آقا رضا بهرامی سفر کردم رهایی 3 سال، 10 ماه با کمک راهنمایی آقا مهدی یوسفی در لژیون سیگار سفر کردم رهایی 33 ماه.

ادامه مطلب
گفت و گو...
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 ساعت 22:57 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
گفت و گو با کمک راهنمای لژیون چهارم آقا اسماعیل 

سلام هفته راهنما را تبریک می گم لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید؟

 سلام دوستان اسماعیل هستم یک مسافر تخریب 15 سال آنتی ایکس تریاک، شیره، انواع قرص. 11ماه و 11 روز با کمک راهنمایی استاد یوسفی سفر کردم رهایی 2 سال. سفر سیگار هم داشتم 13 ماه و 18 روز به راهنمایی آق مهدی با روش DST و نیکوتین خوراکی رهایی 4 ماه.

ادامه مطلب
گفت و گو...
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 ساعت 21:55 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

گفت و گو با کمک راهنما آقا علیرضا راهنمای لژیون هشتم


ضمن عرض سلام و تبریک هفته رهنما لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید؟

سلام دوستان علیرضا هستم یک مسافر تخریب 5 سال آخرین آنتی ایکس تریاک، شیره، روش درمان DST با شربت OT به راهنمایی استاد بزرگوارم آقا رضا بهرامی سفر کردم رهایی بیش از سه سال و نیم، در ضمن یک سفر سیگار داشتم به راهنمایی آقا مهدی یوسفی 11 ماه الان 30 ماه که آزاد و رها هستم.

ادامه مطلب
گفت و گو...
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 ساعت 21:49 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
گفت و گو با کمک راهنمای لژیون ششم آقا مهدی

لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید؟

تخریب 7 سال، آنتی ایس شیره خوراکی، روش درمان DST  داروی درمان اپیوم، طول سفر پانزده ماه و پانزده روز راهنما علی آقا اشکذری رشته ورزشی فوتسال آزادی پنج سال و 11 ماه، در ضمن 10 ماه با روش DST و نیکوتین خوراکی به راهنمایی آقا مهدی در لژیون ویلیام سفر کردم رهایی 7 ماه.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 ساعت 21:33 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

ششمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج روزهای یکشنبه با استادی کمک راهنما آقا ناصر نگهبانی مسافر علی دبیری مسافر مجید با دستور جلسه هفته راهنما (جشن) در تاریخ 97/2/16 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

از نگهبان و لژیون یکم که خدمتگزاری را به من سپردند سپاسگزارم و خدا را شکر میکنم که این مسیر را یافتم و در جمع شما هستم.من به بنیان کنگره 60 خانواده محترم شان و کلیه راهنمایان کنگره 60 و راهنمایان عزیز نمایندگی خودمان که بی ناز و منت مشغول خدمت هستند تبریک می گویم.

ادامه مطلب
دل نوشته...
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 ساعت 11:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
ادامه مطلب
دل نوشته...
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 ساعت 11:06 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
ادامه مطلب
گزارش تصویری از پارک روز جمعه
شنبه 15 اردیبهشت 1397 ساعت 06:27 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
جمعه 14 اردیبهشت 1397 ساعت 11:09 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
   جلسه هشتم از دور چهاردهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج روزهای پنج‌شنبه با  استادی کمک راهنمای محترم آقا مجتبی   و نگهبانی  مسافر بهرنگ و دبیری  مسافر محمد با دستور جلسه " هفته راهنما    در مور خ 02/13/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.

  این جلسه باحضوردکتر میرزائی  دبیر محترم شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر استان مازندران انجام شد. 


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان مجتبی هستم یک مسافر

یک بار دیگر از راهنمای محترم و نگهبان جلسه آقا بهرنگ و دبیر محترمشان تشکر می‌کنم که این جایگاه را در اختیار بنده قراردادند تا خدمت کنم.ابتدا در رأس هفته راهنما را به بنیان کنگره ۶۰،آقای مهندس دژاکام و راهنمای عزیزم و تمام راهنمایان کنگره تبریک عرض می‌کنم.امیدوارم در هر موقعیت و مکانی که هستند سالم و تندرست باشند.

ادامه مطلب
پیام تبریک هفته راهنما
پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 ساعت 12:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
پیام تبریک نگهبان به مناسبت هفته راهنما

ای عزیز، اگر می‌دانی زهی سعادت وگرنه! بیاد آور!

من نمی‌دانم که آیا تو می‌دانی در پیشگاه خداوند و دوستانت پیمان بسته‌ای که از راه معرفت، عمل سالم و عدالت خارج نشوی!

من نمی‌دانم که آیا تو بیاد داری چگونه، به اینجا آمده‌ای!؟

من نمی‌دانم که آیا تو بیاد داری چگونه، خود را به این جایگاه رسانده‌ای!؟

من نمی‌دانم که آیا تو میدانی چرا مورداحترام دیگران قرار داری!؟

ولی این را نیک می‌دانم که اگر خوب بنگری می‌توانی تصویر گذشته، حال و آینده‌ات را رؤیت کنی و این را نیز نیک می‌دانم، اگر در جایگاه خودت استوار باشی و گرفتار اهریمن نشوی و جز عشق خدمت به همنوعان خودت سودای دیگری در سر نپرورانی به جایگاه بالاتری سوق داده‌خواهی شد که مملو از صلح و آرامش است، در غیر این صورت خود می‌دانی که به‌سرعت، جهان به کامت تلخ خواهد شد.

پس آن کنیم که فرمان عقل است که همانا فرمان خداوند هم، همین است.

 با احترام  
بنیان کنگره ۶۰ 
  دژاکام


هفته راهنما را خدمت تمامی کمک راهنمایان و راهنمایان کنگره 60 به خصوص کمک راهنمایان نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  تبریک عرض می کنیم و برای این عزیزان بهترین ها را از خداوند خواستاریم.


ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت...
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 ساعت 11:13 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
لژیون های درمان سیگار نمایندگی نیما یوشیج 


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی خصوصی ...
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 ساعت 10:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه دهم  از دور هیجدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای سه شنبه با  استادی مسافررضا و نگهبانی  مسافر، وحید  و دبیری، مسافر مجتبی با دستور جلسه "در کنگره 60 چگونه قدردانی می کنیم؟  در مور خ 02/11/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان رضا هستم مسافر

از نگهبان جلسه آقا وحید و و دبیر محترمشان تشکر میکنم ، که این فرصت را در اختیار من قرار دادند . از راهنمای خوب خودم تشکر می کنم که در این جایگاه قرار گرفتم، مدیون ایشان هستم . همچنین از راهنمای سیگار خودم آقا علیرضا که حال خوشی به من دادند ممنون و سپاسگزارم .

ادامه مطلب
دل نوشته...
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 ساعت 12:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 ساعت 12:09 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

پنجمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای یکشنبه با استادی مسافر حسن نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه در کنگره 60 چگونه قدردانی کنیم مورخ 97/2/9 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان و دبیر سپاسگزارم و از راهنمایم آقا الله قلی تشکر می کنم که فرصت خدمت را به من دادند خوشحال هستم که این جایگاه خوب را تجربه می کنم. بعد از یک سفر خوب جایگاه خدمتی آرزوی هر مسافر است.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی عمومی
شنبه 8 اردیبهشت 1397 ساعت 14:04 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
   جلسه هفتم از دور چهاردهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج روزهای پنج‌شنبه با  استادی ایجنت محترم اقا مهدی  و نگهبانی  مسافر بهرنگ و دبیری  مسافر محمد با دستور جلسه " در کنگره 60 چگونه قدردانی می کنیم؟   در مور خ 02/06/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود

همچنین در این جلسه تولد سه سال رهایی مسافرکیومرث جشن گرفته شد 


خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر می‌کنم و از نگهبان عزیز و دبیرشان سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من گذاشتند دستور جلسه امروز دو بخش است یک بخش در کنگره چگونه قدردانی کنیم و بخش دیگر 3 سال رهایی آقا کیومرث است. ناسپاسی انسان را به پایین می‌کشد و شکرگزاری انسان را به اوج می‌رساند من فکر می‌کنم هر رنجی در زندگی ماست از عدم سپاسگزاری ماست. بخشی از سپاسگزاری از آن خداوند است اما بخش اعظم آن سپاسگزاری کردن از یکدیگر است. یعنی اگر شخصی برایمان کاری انجام داده است، اصلاً تشکر کردن را فراموش کرده‌ایم. 

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو