کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه، وادی دهم
پنجشنبه 31 خرداد 1397 ساعت 14:59 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

جلسه یازدهم از دوره شصت و دوم سری کارگاههای کنگره 60 با دستور جلسه وادی دهم و تاثیر آن روی من ، در روز چهارشنبه مورخ 97/3/30 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر حامد راس ساعت 10 آغاز به کار نمود.


سلام دوستان حسین هستم یک مسافر.
امیدوارم حال همه شما خوب باشد، حال من هم بحمدلله خوب است.
عید سعید فطر را به همه شما تبریک می گویم. در ماه مبارک رمضان، در کنگره یک جو و فضای خاصی برقرار بود و بچه ها را بیشتر بهم نزدیک کرد و همه توانستند باهم همکاری کنند. هر شب غذا بود، بچه ها خدمت و آشپزی می کردند. جالب اینجاست که ما برای آشپزی، آشپز از بیرون نمی آوریم و بچه ها خودشان آشپزی می کنند. یکسری مشکلات و ایرادات بود که امین به من گفت، مثل اینکه میزان و اندازه خورشت و برنج و گوشت بایستی حتماً رعایت شود.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
چهارشنبه 30 خرداد 1397 ساعت 12:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه پنجم از دور نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای سه شنبه با  استادی مسافر حمزه و نگهبانی  مسافر، مجتبی و دبیری، مسافر حامد با دستور جلسه " سیگار در مور خ 03/29/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان حمزه هستم ،مسافر

ضمن تشکر از نگهبان و دبیرشان و قدردانی از تمام مسئولین و دست‌اندرکاران کنگره ۶۰ علی‌الخصوص استاد گران‌قدر خودم آقا مهدی که در رهایی مواد و سیگار به من خیلی کمک کردند
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 21:24 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
دوازدهمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج روزهای یکشنبه با استادی مسافر رحیم و نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه سیگار در تاریخ 97/03/27 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
تشکر میکنم از نگهبان جلسه و همچنین دبیر محترمشان که استادی جلسه را به بنده واگزار نمودند تا خدمت کنم، امیدوارم جلسه خوبی را با هم داشته باشیم.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ سیگار
شنبه 26 خرداد 1397 ساعت 10:07 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

جلسه دهم از دوره شصت و دوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه "سیگار" در روز چهارشنبه مورخ 97/3/23 با استادی و نگهبانی استاد امین در ساعت 11:50 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

ماه رمضان رو به پایان است و امیدوارم این ماه، ماه خوبی برای شما بوده باشد.
این ماه می دانیم که برای خود ما هست.
درکلام الله راجع به نفاق و مسائل دیگر صحبت شده است و ما تا جایی که توانستیم راجع به اینها صحبت کردیم، من هم برای اینکه مطمئن باشم که این مطلب برای من جا افتاده است، آن را توضیح می دهم.
نفقه و انفاق معنی خوبی دارد. در کلام الله می خوانیم که گویی بدون انفاق کردن، انسان نمی تواند به خیلی از مسائل دست پیدا کند. در جایی می گوید: شما به نیکی دست پیدا نمی کنید، مگر اینکه چیزهایی که با تمام وجودتان دوست دارید، به دیگران ببخشید.

ادامه مطلب
پیام تبریک عید سعید فطر
جمعه 25 خرداد 1397 ساعت 12:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

فرا رسیدن عید سعید فطر بر شما مسافران و همسفران گرامی باد.


با قبولی طاعات و عبادات مسافران و همسفران گرامی..

کارگاههای آموزشی و آخرین ضیافت افطاری
جمعه 25 خرداد 1397 ساعت 11:33 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
   جلسه سیزدهم از دور چهاردهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج روزهای پنج‌شنبه با  استادی مسافرمهدی و نگهبانی  مسافر بهرنگ و دبیری  مسافر محمد با دستور جلسه "  سیگار   در مور خ 03/24/ 97رأس ساعت 17:30 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد؛

سلام دوستان مهدی هستم ،مسافر

ابتدا تشکر می‌کنم از آقا بهرنگ ،راهنمای موادم و علی آقا ،راهنمای درمان سیگارم .خوشحالم از این که در جمع شما هستم .عید سعید فطر را پیشاپیش تبریک می‌گویم .رهایی شعبه را تبریک می‌گویم ،همچنین یک خسته نباشید جانانه به گروه آشپزی و سرپرست آن‌ها ،آقا بهرنگ می‌گویم

ادامه مطلب
همایش آموزش ، پیشگیری و راهنمایی درمان قطعی اعتیاد
چهارشنبه 23 خرداد 1397 ساعت 11:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )


خلاصه سخنان دیده‌بان محترم آقای محمد صداقت :

خیلی خوشحالم که این لیاقت نصیبم شده ،تا بتوانم در خدمت شما عزیزان باشم .شمال را خیلی دوست دارم و کلاً به خطه شمال کشش دارم ،قبلاً می‌گفتند در شمال هرچه مواد بکشی جواب نمی‌دهد ،به علت بخار آب، ولی الآن فهمیدیم اینجا نباید بکشی تا جواب دهد .یعنی وقتی نمی‌کشی نشئه تری .هوای اینجا واقعاً لذت‌بخش است ،این ویژگی شمال روی حس و حال آدم خیلی تأثیر دارد.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
دوشنبه 21 خرداد 1397 ساعت 11:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

یازدهمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج با استادی مسافر احمد و نگهبانی علی و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه ظرفیت، مسئولیت ( قبله گم کردن) در تاریخ 97/03/20 رأس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.

از آقا بهرنگ و لژیون آشپزی، از نگهبان و دبیر و همچین از راهنمای خوبم آقا مهدی سپاسگزارم که فرصت خدمتگزاری را به من دادند. در دوران مصرف شناختی از ظرفیت نداشتم و در شب مصرف معاملات و کارهای زیادی را در خیال خود انجام می دادم در صورتی که ظرفیتش را نداشتم. صبح که می شد همه آنها از بین می رفت و من می ماندم و خماری.

ادامه مطلب
گفت و گو...
شنبه 19 خرداد 1397 ساعت 22:43 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

گفت و گو با مسافر مهدی از لژیون چهارم

سلام لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید؟

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر تخریب 10 سال آنتی ایکس تریاک و شیره حدود 9 ماه با روش DST و داروی OT با استاد اسماعیل سفر می کنم ورزش فوتبال، شنا 1 گرم 10 روز. یک سفر سیگار هم دارم با راهنمایی آقا محمود با متد  DST و نیکوتین خوراکی طول سفر 7 ماه مصرف در شروع 20 قطعه و مصرف فعلی 6 قطعه آدامس نیم میلی گرمی.

ادامه مطلب
گزارش تصویری افطاری نمایندگی نیما یوشیج
پنجشنبه 17 خرداد 1397 ساعت 21:50 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
به نام خالق هستی بخش

دهمین ضیافت افطار نمایندگی نیمایوشیج بهشهر به روایت تصویر

پنجشنبه 97/03/17


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
پنجشنبه 17 خرداد 1397 ساعت 21:19 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
   جلسه دوازدهم از دور چهاردهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج روزهای پنج‌شنبه با  استادی مسافرعلی  و نگهبانی  مسافر بهرنگ و دبیری  مسافر محمد با دستور جلسه "  ظرفیت ،مسئولیت (قبله گم کردن )   در مور خ 03/17/ 97رأس ساعت 17:30 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد؛
سلام ،دوستان علی هستم مسافر

هرکسی  کو دور ماند از اصل خویش                              بازجوید روزگار وصل خویش

خدا را شکر می‌کنم در کنار راهنمای بزرگوارم آقا بهرنگ نشسته‌ام ،از محمد آقا هم تشکر می‌کنم که مرا لایق دانستند .من وقتی که وارد کنگره شدم بسیار کم ظرفیت وباناخالصی های زیادی وارد  شدم، اما با سی دی‌های آموزشی ،جزوات ،کمک راهنماها و....مقداری دانایی به دست آوردم. ولی صرفاً دانایی به دست آوردن دلیل بر بالا بردن ظرفیتم نشد و کنگره خیلی خوب بلدبود که باید چه کار کند .یکسری کارها برای ما گذاشته است ، مثل صندلی چیدن ،نوشتار خواندن ،میکرو فن گردانی و.... تا به سفر دوم برسم .

ادامه مطلب
پیام تصویری...
چهارشنبه 16 خرداد 1397 ساعت 13:26 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

        دور شمع پیکرت،گردیده ام خاکسترت                             ای به قربان تو و این رنگ زرد پیکرت    
                          
          EMAM ALI2            

گزارش تصویری از ضیافت افطاری د نمایندگی نیما یوشیج
چهارشنبه 16 خرداد 1397 ساعت 11:42 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
به نام خالق هستی بخش

نهمین ضیافت افطار نمایندگی نیمایوشیج بهشهر به روایت تصویر

پنجشنبه 97/03/14

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
چهارشنبه 16 خرداد 1397 ساعت 11:09 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه سوم از دور نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای سه شنبه با  استادی کمک راهنمای محترم مسافر اسماعیل و نگهبانی  مسافر، مجتبی و دبیری، مسافر حامد با دستور جلسه " در استحکام پایه های علمی و مالی کنگره من چه کرده ام؟  در مور خ 03/14/ 97رأس ساعت 17:30 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان اسماعیل هستم مسافر.

از نگهبان جلسه تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قراردادند تا خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم.یک تشکر ویژه از گروه آشپزی دارم که برای آماده کردن افطار زحمت می‌کشند و همچنین از گروه مرزبانی برای هماهنگی و از کسانی که در ساخت‌وساز سوله زحمت می‌کشند تشکر می‌کنم.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
دوشنبه 14 خرداد 1397 ساعت 23:08 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

دهمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر غلامرضا نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره 60 من چه کرده ام؟ در تاریخ 97/3/13رأس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان و دبیر و همچنین کمک راهنمای محترم آقا وحید هم سپاسگزارم که فرصت خدمتگزاری را به من دادند. حکایت ما حکایت قطره و اقیانوس است. ما باید قدردان این سرچشمه جوشان باشیم تا بتوانیم ماندگار باشیم. کنگره برای همه ماست و باید در حفظ و سازندگی آن کوشش کنیم. در دنیا بر این اعتقادند که اعتیاد درمان ندارد اما آقای مهندس در کتاب 60 درجه نشان دادند اعتیاد درمان کامل دارد.

ادامه مطلب
آزمون داخلی...
دوشنبه 14 خرداد 1397 ساعت 23:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
برگزاری آزمون داخلی به روایت تصویر:
ادامه مطلب
گزارش تصویری مراسم افطاری روز پنچ شنبه
جمعه 11 خرداد 1397 ساعت 09:41 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
به نام خالق هستی بخش

هفتمین ضیافت افطار نمایندگی نیمایوشیج بهشهر به روایت تصویر

پنجشنبه 97/03/10

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
جمعه 11 خرداد 1397 ساعت 09:06 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
   جلسه یازدهم از دور چهاردهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج روزهای پنج‌شنبه با  استادی ایجنت محترم آقا مهدی و نگهبانی  مسافر بهرنگ و دبیری  مسافر محمد با دستور جلسه "  در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره من چه کرده ام؟   در مور خ 03/10/ 97رأس ساعت 17:30 آغاز بکار نمود.خلاصه سخنان استاد؛

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر

خدارا شکر می کنم که در این جایگاه قرار گرفتم ،از دبیر و نگهبان تشکر می کنم که این فرصت را در اختیارم قرار دادند تا بتوانم تجربه و خدمت کنم و خداوند را شکر می کنم بابت ماه رمضان ،و تشکر ویژه از بچه های گروه آشپزی ،در رأس از اقا بهرنگ دارم .خسته نباشید می گویم و ارزوی بهترین ها برای این گروه را دارم .بابت بر پا شدن سوله هم خدا را شکر می کنیم ، از یک لحاظ خوب است ،ولی از لحاظ دیگر مسئولیت ما را زیاد کرد و کمی باید خودمان را تکان بدهیم ،تا انشااله این ساختمان هم ساخته شود .


ادامه مطلب

جلسه نهم از دوره شصت و دوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه "در استحکام پایه های مالی و علمی کنگره من چه کرده ام؟" در روز چهارشنبه مورخ 97/3/9 با استادی و نگهبانی استاد امین در ساعت 12:30 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد امین 
سلام دوستان امین یک مسافر، امیدوارم ماه رمضان تا اینجا خوش گذشته باشد. واقعاً این روزه درصدی برای کسانی که روزه نمی گرفتند، اعتماد به نفس و توان را به وجود می آورد. خیلی ها قدرت اینکه روزه کامل بگیرند ندارند، ولی وقتی درصدی می گیرند، اعتماد به نفس را پیدا می کنند و برای دفعات بعد انگیزه پیدا می کنند.
چون اصولاً وقتی آدم کاری را انجام بدهد، اگر از آن بهره ببرد، خرج و توشه راهش می شود. ولی وقتی بهره ای نبرد، انرژی از دست می دهد و از انرژی ذخیره خودش بهره می گیرد.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
چهارشنبه 9 خرداد 1397 ساعت 06:27 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه دوم از دور نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای سه شنبه با  استادی مرزربان محترم مسافر ابراهیمو نگهبانی  مسافر، مجتبی و دبیری، مسافر حامد با دستور جلسه " کتاب عبور از منطقه 60درجه زیرصفروتصاویرآن  در مور خ 03/08/ 97رأس ساعت 17:30 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان ابراهیم هستم مسافر.

قبل از هر چیز به نمایندگی از گروه مرزبانی یک تشکر ویژه از شما دارم که در ماه مبارک رمضان حمایت خود را انجام دادید و کاری کردید که ما در کنار همدیگر و با تلاش زیاد مابقی ماه رمضان را در خصوص افطار دهی به نحو احسن انجام دهیم.در رابطه با دستور جلسه به نظر من مهم‌ترین منابعی که وجود دارد کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر می‌باشد.


ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
دوشنبه 7 خرداد 1397 ساعت 22:47 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

نهمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای یکشنبه با استادی کمک راهنما محترم آقا مجتبی، نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه کتاب 60 درجه زیر صفر و شرح تصاویر آن در تاریخ 97/03/06 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان و دبیر سپاسگزارم که فرصت خدمتگذاری را به من دادند، از گروه آشپزی ماه رمضان هم صمیمانه تشکر می کنم همچنین از گروه مرزبانی و کارگزاران بنای سوله نیر قدردانی می کنم.

ادامه مطلب
پیام تصویری...
دوشنبه 7 خرداد 1397 ساعت 21:03 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

جلسه هشتم از دوره شصت و دوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر و تصاویر آن در روز چهارشنبه مورخه 97/3/2 با استادی و نگهبانی استاد امین در ساعت 14:15 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد؛
انشاء الله حال همگی خوب باشد، ماه رمضان را تبریک می گویم. انشاء الله برای همه ما ماه خوبی باشد و بتوانیم از آن استفاده کنیم و بهره بگیریم.
برای من هم این ماه همیشه سخت بوده، ولی در کل تأثیرات خوبی داشته است. تمام کسانی که وارد کنگره می شوند، ابتدا وارد سفر می شوند، چون قبلاً همه وقت و همه چی مصرف می کرده اند، ولی وقتی وارد سفر کنگره می شوند، همه چیز نمی توانند مصرف کنند و نیز هر وقتی نمی توانند استفاده کنند، در واقع خود سفر شروعش با روزه همراه است. در کل همۀ اینها برای خودمان است که بتوانیم سیستم X را بازسازی کنیم.
ادامه مطلب
گزارش روند ساخت وساز سوله در نمایندگی نیما یوشیج
جمعه 4 خرداد 1397 ساعت 19:59 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

با خواست قدرت مطلق و حمایت اعضای نمایندگی نیما یوشیج، و حضور محترم دیده بان محترم اقای سلامی و اقای فرهاد هوشمند ساخت سوله انجام شد و به شکرانه این نعمت بزرگ ، گوسفندی قربانی گردید .

گزارش به روایت تصویر 

ادامه مطلب
گزارش تصویری مراسم افطار پنچ شنبه ..
جمعه 4 خرداد 1397 ساعت 11:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
به نام خالق هستی بخش

چهارمین ضیافت افطار نمایندگی نیمایوشیج بهشهر به روایت تصویر

پنجشنبه 97/03/03

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو