کارگاه آموزشی عمومی...
جمعه 29 تیر 1397 ساعت 12:43 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

جلسه پنجم از دور پانزدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای پنج شنبه با استادی کمک راهنما آقا ناصر نگهبانی مسافر محمد دبیری مسافر اصغر با دستور جلسه وادی یازدهم و تاثیر آن بر من در تاریخ 97/04/28 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

روز خوبی است چون پشت من به کنگره و آموزش های کنگره گرم است. به ایجنت، مرزبانی و خدمتگزاران خدا قوت می گویم و از آقای الله قلی برای خدمات چند ساله شان سپاسگزاری می کنم. وقتی وارد کنگره شدم توان میکروفن گردانی نداشتم، اما در ادامه با آموزش ها و تلاش راهنما مانند صفحه ی سفیدی شدم که هر چه می خواستم می نوشتم و عمل می کردم.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
سه شنبه 26 تیر 1397 ساعت 23:21 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه نهم از دور نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای سه شنبه با استادی  کمک راهنمای محترم آقا مرتضی " و نگهبانی مسافر مجتبی و دبیری مسافر رضا با دستور جلسه "حرمت کنگره 60 ، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است؟ " در تاریخ  04/26/ 97 رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان مرتضی هستم ،مسافر

خداوند را شکر می‌کنم که در جمع شما عزیزان هستم .از آقا مجتبی و آقا رضا تشکر می‌کنم که این جایگاه را در اختیارم قراردادند ،تا انرژی بگیرم ،همچنین از آقا وحید تشکر می‌کنم که وقت لژیون خود را به من واگذار کردند .یک خسته نباشید ویژه به آقای اله قلی ،راهنمای محترم می‌گویم که لژیون خود را تحویل دادند ،واقعاً در خیلی از زمینه‌ها از ایشان انرژی می‌گرفتم و خیلی از کارهای ایشان برای من الگو بود ،امیدوارم هر جا که هستند ،خداوند پشت و پناهشان باشد ،و یک تبریک به آقا ناصر برای شروع کار کمک راهنمایی  وتحویل  لژیون می‌گویم .
ادامه مطلب
گزارش تصویری ...
یکشنبه 24 تیر 1397 ساعت 18:45 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
گزارش تصویری از فعالیت شعبه

لژیون اول؛ کمک راهنمای محترم مسافر محمود

لژیون دوم؛ کمک راهنمای محترم مسافر مهدی

لژیون سوم؛ کمک راهنمای محترم مسافر وحید
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
یکشنبه 24 تیر 1397 ساعت 17:35 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
جلسه دوم از دور نوزدهم  سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای یک شنبه با  استادی مسافر مهدی و نگهبانی  مسافر، مجید و دبیری مسافر کاظم دستور جلسه   "   حرمت کنگره 60 ، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است؟در مور خ 04/24/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.
ادامه مطلب
گزارش تصویری ...
یکشنبه 24 تیر 1397 ساعت 16:50 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
برگزاری آزمون داخلی مسافران


ادامه مطلب
دل نوشته...
شنبه 23 تیر 1397 ساعت 10:24 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
جمعه 22 تیر 1397 ساعت 13:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
   جلسه چهارم از دور پانزدهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج روزهای پنج‌شنبه با  استادی کمک راهنمای محترم حسن اقا  و نگهبانی موقت   مسافراصغر  و دبیری  موقت مسافر سعید   با دستور جلسه "   حرمت کنگره 60 ، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است؟ در مور خ 04/21/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.

همچنین در این جلسه تولد یک سال رهایی مسافر محمدجشن گرفته شد خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان حسن هستم ،مسافر

ممنونم از دبیر و نگهبان که این اجازه را به من دادند تا یک تجربه دیگر داشته باشم ،از رهجوهایم تشکر می‌کنم که باعث این تجربه می‌شوند

دستور جلسه شامل دو بخش است ،بخش اول دستور جلسه حرمت و بخش دوم جشن یک سال رهایی محمد است.وقتی اینجا نشستم نگهبان جلسه فرمودند:گوشی‌ها روی سای لنت باشد .میدانیم بعد اصلی در کنگره ره‌جو است که حواسش باید خیلی جمع باشد ،وقتی گوشی روی سای لنت می رود قطعاً هوش و حواسی برای ره‌جو نمی‌گذارد و حواسش پرت می‌شود ،برای همین گوشی باید خاموش شود تا تمام حواس خود را روس جلسه بگذارد ،چون دارد وقت می‌گذارد تا آموزش بگیرد.همه این‌ها جزء حرمت و حریم کنگره است .

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
سه شنبه 19 تیر 1397 ساعت 22:54 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه هشتم از دور نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای سه شنبه با استادی  مسافر اصغر " و نگهبانی مسافر مجتبی و دبیری مسافر رضا با دستور جلسه "تخریب های شیشه و درمان آن با متد DST  " در تاریخ  04/19/ 97 رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان اصغر هستم ،یک مسافر

از نگهبان جلسه آقا مجتبی سپاسگزارم که این جایگاه را در اختیارم قرارداد که خدمت کنم و از خدمتم آموزش بگیرم .

دستور جلسه امروز شیشه و  تخریب آن است .قبل از این که از شیشه و تخریب‌هایش بگویم ،از حالم بگویم:این دومین بار است که این جایگاه را تجربه می‌کنم ،بار اول تا یک هفته خواب و خوراک نداشتم ،فکر می‌کردم اگر استاد بشوم دست و پاهایم را گم می‌کنم ،اصلاً فضا و افراد را نمی‌دیدم ،چشمانم کسی را نمی‌دید چون حسم هنوز باز نشده بود و گاهی اوقات یادم می‌رفت از کجا آمده‌ام .گاهی اوقات حواسم نیست حالم چه جوری خوب شد گ چطوری  رو به بهبودی بیشتر است و یکی از قشنگی‌های کنگره این است که تمام اتفاقات به تدریج اتفاق می‌افتد و این جا آموزش است که همه چیز را تغییر می‌دهد و به قول آقا مهدی ،آموزش است که ما را از مخاطرات روزمره زندگی نجات می‌دهد.

ادامه مطلب
اطلاعیه ثبت نام اردوی سالیانه
سه شنبه 19 تیر 1397 ساعت 14:35 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
اطلاعیه ثبت نام و زمان برگزاری اردوی سراسری کنگره 60


اطلاعیه ثبت نام و زمان برگزاری اردوی سراسری کنگره 60

به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
یکشنبه 17 تیر 1397 ساعت 19:39 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
جلسه اول از دور نوزدهم  سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای یک شنبه با  استادی مسافر علی و نگهبانی  مسافر، مجید و دبیری مسافر کاظم دستور جلسه   تخریب های شیشه و درمان آن با متد D.S.T  در مور خ 04/17/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان علی هستم یک مسافر.
از نگهبان جلسه تشکر میکنم که استادی و مسئولیت جلسه را به من واگزار نمودند تا خدمت کنم. خوب من چند روز است بخاطر درد دندان نخوابیدم و بطور طبیعی حالت یک مصرف کننده شیشه را دارم.
خدا قوت عرض میکنم خدمت اعضای تیم والیبال و فوتبال شعبه و بابت تعادلی که میتوانند برقرار کنند به آنها تبریک عرض می کنم.
شیشه در مغز باعث آزاد سازی دوپامین می شود که باعث بوجود آمدن عشق و حسرت، کینه و نفرت و..
زمانی که شیشه مصرف میکنی احساس میکنی که انسان بسیار مهربانی هستی اما فقط کافی است یک روز خمار بمانی و بخوابی، زمانی که از خواب بیدار میشوی تبدیل به شخص دیگری میشوی و باید به متادون یا چیزه دیگری پناه ببری.
ادامه مطلب
پیام تولد
یکشنبه 17 تیر 1397 ساعت 12:46 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )به اطلاع کلیه اعضاء می رسانیم:

روز پنج شنبه  21/ 4/ 97 اولین سال رهایی  مسافر (محمد) ، رهجوی کمک راهنمای محترم آقا اسماعیل  را در نمایندگی بهشهر و در کنار هم جشن می گیریم.

لازم به ذکر است:
جلسه راس ساعت  17 بعد از ظهر برگزار می شود.

از طرف مسئولین و اعضاء کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر این تولد 

فرخنده و مبارک را به ایشان،همسفر ،خانواده و راهنمای

محترمشان تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون ایشان

را در امر خدمت و آموزش از قادر متعال 

مسئلت می نماییم.


گفت و گو...
شنبه 16 تیر 1397 ساعت 21:25 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

گفت و گو با مسافر کاظم مسئول پذیرایی

لطفاً خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید؟

سلام دوستان کاظم هستم یک مسافر تخریب 20 سال آنتی ایکس تریاک، متادون روش درمان DST داروی درمان شربت شفا بخش OT 10 ماه سفر کردم با راهنمایی آقا اسماعیل رهایی 5 ماه. یک سفر سیگار با روش DST و نیکوتین خورای به کمک راهنمایی آقا محمود داشتم 11 ماه سفر کردم رهایی 2 ماه.

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی عمومی ..
جمعه 15 تیر 1397 ساعت 11:10 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
   جلسه سوم از دور پانزدهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج روزهای پنج‌شنبه با  استادی ایجنت محترم قزوین مسافر ،موسی و نگهبانی  مسافرمحمد  و دبیری  مسافر اصغر  با دستور جلسه " تخریب های شیشه و درمان آن با متد DST    در مور خ 04/14/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد :

خیلی خوشحال هستم که این افتخار نصیب من شده که بتوانم جایگاه استادی را در شعبه شما تجربه کنم ، این جایگاه شاید در  جای دیگر تجربه شده باشد ،ولی در شعبه‌ای حس و حال خودش را دارد و آدم احساس جدیدی برایش به وجود میاید .نسبت به دوبارقبل که آمدم ،تغییر و تحولات زیادی را مشاهده کردم و لذت بردم معلوم است که  ایجنت جدید و ایجنت قبلی و اسیسانت و تمامی هم‌سفران و مسافران در این شعبه ،واقعیت‌ها را اجرا میکنندو هدف این است که دیگران کاشتند ما بخوریم و ما بکاریم ،دیگران هم  استفاده کنند و این لذت‌بخش و باعث افتخار است  که در کنار اشخاصی هستیم که  آموزش‌های واقعی کنگره را  اجرا می‌کنند .

ادامه مطلب
همایش صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر
جمعه 15 تیر 1397 ساعت 09:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
همایش صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن  مبارزه با مواد مخدربه میزبانی استان مازندران 

ادامه مطلب
اطلاعیه تعطیلات تابستانی 97
چهارشنبه 13 تیر 1397 ساعت 10:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
اطلاعیه تعطیلات تابستانی 97

کلیه نمایندگی های کنگره ۶۰ به مدت یک هفته از تاریخ 5 مرداد ماه لغایت 12 مرداد ماه، تعطیل می باشند.

احتراماً؛

بدینوسیله اعلام می گردد، کلیه نمایندگی های کنگره 60 به مدت یک هفته از روز جمعه 1397/5/5 لغایت جمعه 1397/5/12 برای تعطیلات تابستانی تعطیل می باشند.

بنابراین آخرین روز کاری قبل از تعطیلات پنج‌شنبه 1397/5/4 و اولین روز کاری بعد از تعطیلات شنبه 1397/5/13 می باشد.

قابل ذکر است که در این مدت تمامی فعالیت های مربوط به کنگره 60 تعطیل می‌باشد و هیچ گونه فعالیتی از قبیل برگزاری کارگاه های آموزشی، لژیون، جلسات ورزشی و سایر امور انجام نمی‌پذیرند. 

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی مسافران ......
چهارشنبه 13 تیر 1397 ساعت 08:55 | نوشته ‌شده به دست مسافر الله قلی | ( نظرات )
جلسه هفتم از دور نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای سه شنبه با " استادی  مسافر حسن " و نگهبانی مسافر مجتبی و دبیری مسافر حامد با دستور جلسه "آداب معاشرت ، بی ادبی ، تعادل و بی تعادلی " در تاریخ  04/12/ 97 رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود:خلاصه سخنان استاد

سلام دوستان حسن هستم مسافر .
خیلی خوشحالم که در این جایگاه قرار دارم . دستور جلسه امروز آداب و معاشرت ، ادب و بی ادبی ، تعادل و بی تعادلی است . تجربه من از این دستور جلسه این است که باید جایگاه تعادل و بی تعادلی معلوم شود تا آداب و معاشرت به انسان برگردد و بتوانی آداب و معاشرت را اجرا کنی . بی تعادلی زمانی رخ می دهد که مصرف کننده مواد باشم ، یا مشکل ذهنی داشته باشم ، یا دچار بیماری باشم از این سه حالت خارج نیست . ما که در اینجا جمع هستیم تعادل را مواد از ما گرفت . زمانی تعادل به وجود می آید که روش درست باشد که آن هم جایی جز کنگره نیست ، که کامل ترین روش است و تعادل را به انسان بر می گرداند . تعادل ذره ذره با مصرف مواد از انسان گرفته می شود .

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
یکشنبه 10 تیر 1397 ساعت 17:05 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد | ( نظرات )
جلسه چهاردهم از دور نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای یک شنبه با  استادی کمک راهنمای محترم مسافر وحید و نگهبانی  مسافر، علی و دبیری موقت مسافر کاظم دستور جلسه " آداب ومعاشرت،ادب و بی ادبی ، تعادل و بی تعادلی   "  در مور خ 04/10/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.
ادامه مطلب
گفت و گو...
شنبه 9 تیر 1397 ساعت 10:45 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

گفت و گو با مسافر ولی الله رهجوی آقا مهدی از لژیون ششمسلام لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید؟

سلام دوستان ولی الله هستم یک مسافر تخریب 2 سال آنتی ایکس تریاک روش درمان DST داروی درمان OT راهنما آقا مهدی طول سفر 11ماه و 23 روز رهایی 4 ماه و نیم .


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی عمومی ..
جمعه 8 تیر 1397 ساعت 11:59 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
   جلسه دوم از دور پانزدهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج روزهای پنج‌شنبه با  استادی کمک راهنمای محترم اقا بهرنگ و نگهبانی  مسافرمحمد  و دبیری  مسافر اصغر  با دستور جلسه " آداب ومعاشرت،ادب و بی ادبی ، تعادل و بی تعادلی    در مور خ 04/07/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان بهرنگ هستم ،یک مسافر

امیدوارم حال همه خوب باشد،حال من هم همیشه وقتی این جا هستم از بقیه جاها بهتراست خوشحالم در جمع شما هستم ،این جمله را همیشه تکرار می‌کنم ،چون گروه‌ها و آدم‌هایی که بیرون از کنگره می‌بینیم ،انقدر صاف و صادق و خالص نیستند و به نظر من افرادی که به این جا میایند انتخاب‌شده هستند .یکی دو روز است به مسیری که کنگره طی می‌کند فکر می‌کنم و اینکه من مسافر وارد این جا می‌شوم و آموزش می‌بینم ،به دنبال چه چیزی هستم ؟حرف‌های که می‌زنم و یاد می‌گیرم ،انتهایش به کجا می‌خواهم برسم ؟ 

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
چهارشنبه 6 تیر 1397 ساعت 09:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه ششم از دور نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای سه شنبه با  استادی مرزبان محترم  مسافررضا و نگهبانی  مسافر، مجتبی و دبیری، مسافر حامد با دستور جلسه " وادی دهم و تاثیر آن روی من  در مور خ 04/05/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان رضا هستم یک مسافر.

خیلی خوشحالم از این که امروز توانستم در خدمت دوستان باشم.از نگهبان جلسه تشکر می‌کنم که استادی جلسه را به من واگذار کردند تا بتوانم خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم.دستور جلسه امروز راجع به وادی دهم است: صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است.

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت...
چهارشنبه 6 تیر 1397 ساعت 09:05 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
لژیون های درمان سیگار نمایندگی نیما یوشیج 

ادامه مطلب
گزارش تصویری روند ساخت وساز نمایندگی نیما یوشیج بهشهر
سه شنبه 5 تیر 1397 ساعت 20:56 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

با خواست قدرت مطلق و حمایت و همت اعضای نمایندگی نیما یوشیج بهشهر ، ادامه ساخت وساز این شعبه درحال انجام است.
 
گزارش به روایت تصویر 


ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
یکشنبه 3 تیر 1397 ساعت 22:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
جلسه سیزدهم از دور نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای یک شنبه با  استادی مسافرعبداله و نگهبانی  مسافر، علی و دبیری، مسافر مجید با دستور جلسه " وادی دهم وتاثیر آن روی من  در مور خ 04/03/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد :

از نگهبان و دبیر محترم سپاسگزارم که استادی و مسئولیت جلسه را به من واگذار کردند تا خدمت کنم.

به گذشته که نگاه می‌کنم و به این دستور جلسه مخصوصاً فکر می‌کنم در کل کائنات و هستی سه مرحله تغییر تبدیل و ترخیص وجود داشته اما تفاوت در این بوده که ما این‌ها را نمی‌دیدیم. بزرگ‌ترین تغییری که من به چشمم می‌آمد 
فقط در زمینه مادیات بود.
ادامه مطلب
فعالیت پارک طالقانی تهران
شنبه 2 تیر 1397 ساعت 21:29 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو