نشان دنوور ...
سه شنبه 29 آبان 1397 ساعت 22:21 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
نشان دنوور ( بخشنده ) 
جناب آقای مجید پیشنمازی 
نمایندگی نیمایوشیج بهشهر


اشخاصی که مبالغ بالای 50 میلیون تومان پرداخت نمایند نشان دنوور ( بخشنده ) از دستان پرتوان جناب مهندس دژاکام
 دریافت می نمایند .ادامه مطلب
کارگاه آموزشی + جشن گلریزون ...
سه شنبه 29 آبان 1397 ساعت 22:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
 کارگاه آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیمایوشیج بهشهر روزهای سه شنبه به استادی ایجنت محترم مسافر مهدی و نگهبانی مسافر مجید و دبیری کمک راهنمای محترم مسافر مهدی با دستور جلسه هفته گلریزون و لژیون مالی در تاریخ 97/08/29 راس ساعت 00: 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد : 
سلام دوستان مهدی هستم مسافر ، خدا را شکر می کنم و از نگهبان و دبیر تشکر می کنم ، که این فرصت را در اختیارم قرار دادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم . دستور جلسه امروز گلریزان است . اینکه من بخواهم از نظر مالی کاری برای کسانی انجام بدهم فرآیندش چیست ؟ و چرا باید این کار را انجام بدهم ؟ 


ادامه مطلب
گفتگو ...
یکشنبه 27 آبان 1397 ساعت 19:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
گفتگو با ایجنت محترم نمایندگی نیمایوشیج بهشهر مسافر مهدی عضو لژیون مالی


 با عرض سلام و تشکر بابت خدمات شما در لژیون مالی لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟

سلام دوستان مهدی هستم مسافر ، مدت تخریب 10 سال آنتی ایکس مصرفی تریاک ، طول سفر اول 10 ماه و 15 روز با روش DST و داروی اوپیوم ، راهنما علی آقا رهایی 6 سال و 9 ماه ، در ضمن یک سفر سیگار داشتم طول سفر 10 ماه راهنما علی آقا ، رهایی 4 سال و 11 ماه .
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
یکشنبه 27 آبان 1397 ساعت 19:25 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
پنجمین جلسه از دور بیستم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیمایوشیج بهشهر روزهای یکشنبه به استادی کمک راهنما محترم مسافر الله قلی و نگهبانی مسافر رضا و دبیری مسافر ولی الله با دستور جلسه هفته گلریزان و لژیون مالی در تاریخ 97/08/27 راس ساعت 00: 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد :
با تشکر از نگهبان جلسه آقا رضا و دبیر ایشان آقا ولی الله که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم و بالاترین آموزش را بگیرم . خدا را شکر می کنم و خوشبختم که در جمع شما هستم و احساس خرسندی می کنم. در رابطه با دستور جلسه لژیون مالی یا گلریزان، این هفته را به بنیان کنگره 60 جناب مهندس دژاکام تبریک عرض می کنم و به تمام نمایندگی های کنگره 60 و به نمایندگی نیما یوشیج بهشهر و به ویژه به اعضای لژیون مالی نمایندگی تبریک عرض می کنم ان شاالله که این لژیون هم مانند تمام لژیون های دیگه این شعبه، محکم و با قدرت به کار خودش ادامه بدهد
ادامه مطلب
گفتگو...
شنبه 26 آبان 1397 ساعت 22:29 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
گفتگو با کمک راهنمای محترم مسافر محمود، عضو لژیون مالی


با عرض سلام و سپاسگزاری بابت حضورتان در لژیون مالی، لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی کنید؟ 
سلام دوستان محمود هستم یک مسافر، آنتی ایکس مصرفی تریاک، 9 ماه به روش DST با داروی ٱپیوم به راهنمایی علی آقا اشکذری سفر کردم، رهایی 8 سال و 6 ماه،سفر سیگار با راهنمایی آقا رضا بهرامی 10 ماه و 10 روز سفر کردم، رهایی 3 سال و 10 ماه
ادامه مطلب
گفتگو...
جمعه 25 آبان 1397 ساعت 22:50 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

گفتگو با کمک راهنمای محترم مسافر مهدی  ، عضو لژیون مالی

با عرض سلام و سپاسگزاری بابت حضورتان در لژیون مالی، به رسم کنگره خودتان را معرفی کنید؟

سلام، مهدی هستم مسافر، آنتی ایکس شیره خوراکی، طول سفر اول 13 و پانزده روز، روش درمان DST، داروی درمان ٱپیوم، راهنمای بزرگوار استاد علی اشکذری، رهایی 6سال 4 ماه رشته ورز‌شی فوتسال

ادامه مطلب
گزارش تصویری از پارک روز جمعه
جمعه 25 آبان 1397 ساعت 22:26 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
پنجشنبه 24 آبان 1397 ساعت 19:52 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
ششمین جلسه از دور شانزدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی کمک راهنمای محترم مسافر مهدی و نگهبانی مسافر رحیم و دبیری مسافر علی با دستور جلسه گل ریزان ،لژیون مالی در تاریخ 97/08/24 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد : 

سلام دوستان مهدی هستم مسافر

خدا را شکر که در کنار هم هستیم برای گرفتن آموزش و تلاش برای افزودن آگاهی به منظور لذت و آرامش زندگی، دستور جلسه در مورد گل ریزان و وضعیت مالی کنگره است .همه ما میدانیم آقای مهندس همه چیز را به درستی و زیبایی برنامه‌ریزی می‌کنند که در سی دی مالی فرمودند:هر سازمانی برای این که روی پای خود بایستد نیاز به علم و دانش و مدیریت مالی دارد .هر جلسه برای ما تلنگر و آموزش است برای درست زندگی کردن ،بکی از این دستور جلسه‌ها ،وضعیت مالی است که من و شما را هوشیار می‌کند که بخشی از کار دست ماست .یعنی باید بخشیدن را یاد بگیریم .

ادامه مطلب
گفتگو ...
پنجشنبه 24 آبان 1397 ساعت 19:19 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
گفتگو با مسافر الله قلی عضو لژیون مالیبا عرض سلام و سپاس بابت خدمت در لژیون مالی لطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟

سلام دسلام دوستان الله قلی هستم ، مسافر تخریب بیش از 15 سال ، آخرین آنتی ایکس مصرفی 4 گرم شیره خوراکی ، 11 ماه با روش DST و داروی OT به راهنمای استاد بزرگوارم علی آقا اشکذری سفر کردم ، رهایی از دام اعتیاد 4 سال و 11 ماه ، یک سفر سیگار به روش DST با نیکوتین خوراکی به راهنمایی آقا مهدی داشتم رهایی 4 سال .


ادامه مطلب
جشن گلریزون
پنجشنبه 24 آبان 1397 ساعت 09:42 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

بسم الله الرحمن الرحیم

دستور جلسه این هفته : گلریزون

بدانید هر قدر که می توانید ، برای دانستن، توانایی و قدرت فکر لازم است. پس باید بتوانید تا بدانید. (سردار)

نظر به اهمیت خاص این دستور جلسه ، به همه مسافران و همسفران ارجمند پیشنهاد می کنیم سی دی  لژیون مالی را تهیه و گوش نمایند و متن سخنان نگهبان کنگره 60 در جلسه روز چهارشنبه بیست و سوم آبان را در همین سایت مطالعه نمایند. قدر مسلم هیچ کس در کنگره 60 نمی تواند موضوع لژیون مالی و هدف از طرح این دستورجلسه را بهتر از نگهبان کنگره60 تجزیه و تحلیل نماید.

جمعیت احیای انسانی کنگره60 طبق قوانین کشور ، تحت عنوان سازمان مردم نهاد یا ان جی او فعالیت می نماید. همانگونه که از این واژه ها پیداست سازمان مردم نهاد، یعنی سازمانی که مردم آن را بنا کرده اند و توسط مردم اداره می شود و یا در واژه انگیلسی آن گفته می شود NGO یعنی Non Governmental organization  طبق قوانین تشکیل سازمان های مردم نهاد ، این گونه سازمان ها که در فارسی به آنها سمن یا سازمان مردم نهاد می گوییم ، با نیروی مردمی و هزینه  مردمی به کمک دولت می آیند تا طبق پروانه فعالیت و اهداف اساسنامه ای خود  باری از دوش دولت بردارند و برای حل مشکلات کشور به دولت کمک کنند .


ادامه مطلب
گفتگوی لژیون مالی
چهارشنبه 23 آبان 1397 ساعت 11:44 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
گفتگوی لژیون مالی با مسافر مجید

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
سه شنبه 22 آبان 1397 ساعت 18:53 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
یازدهمین جلسه از دوربیستم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر روزهای سه شنبه با استادی مسافر مصطفی نگهبانی مسافر کاظم و دبیری مسافر مهدی با دستور جلسه "DST و تجربه من از سایر روشها " در تاریخ 97/08/22 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد :

به نام قدرت مطلق

در ابتدا از راهنمای خودم آقا حامد تشکر میکنم همچنین از نگهبان و دبیر جلسه هم سپاسگذارم که این جایگاه را در اختیارم قرار دادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم . در مورد دستور جلسه DST و تجربه من از سایر روشها .


ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت ...
سه شنبه 22 آبان 1397 ساعت 18:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1397/08/22 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST با ( دستور جلسه DST و تجربه من از سایر روشها ) در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد.


ادامه مطلب
گفتگو با مسافر حمید عضو لژیون مالی
دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت 21:39 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )

ضمن عرض سلام و خدا قوت لطفاً خودتان را به‌ رسم کنگره معرفی کنید؟ 

سلام دوستان حمید هستم یک مسافر , آنتی ایکس مصرفی تریاک , روش درمان DST,  داروی درمان شربت OT , مدت 10 ماه و 10 روز به راهنمایی استاد مهدی یوسفی سفر کردم رهایی 30 ماه

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
یکشنبه 20 آبان 1397 ساعت 18:16 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
چهارمین جلسه از دور بیستم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیمایوشیج بهشهر روزهای یکشنبه به استادی مسافر مجید و نگهبانی مسافر رضا و دبیری مسافر ولی الله با دستور جلسه DST و تجربه من از سایر روشها در تاریخ 97/08/20 راس ساعت 00: 17 آغاز به کار نمود.خلاصه سخنان استاد :

به نام قدرت مطلق

از نگهبان جلسه آقا رضا و دبیر ایشان آقا ولی الله سپاسگذارم که این جایگاه را در اختیارم قرار دادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم همچنین از راهنمای خودم آقا اسماعیل تشکر و قدردانی میکنم .


ادامه مطلب
جلسه هماهنگی اعضائ لژیون مالی ...
یکشنبه 20 آبان 1397 ساعت 18:10 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
به نام خدا
جلسه هماهنگی اعضائ لژیون مالی نمایندگی نیمایوشیج بهشهر در تاریخ 97/08/20 برگزار گردید.ادامه مطلب
گزارش تصویری از پارک روز جمعه
جمعه 18 آبان 1397 ساعت 18:24 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی عمومی ...
جمعه 18 آبان 1397 ساعت 09:26 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
پنجمین جلسه از دور شانزدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی کمک راهنمای محترم مسافر وحید  و نگهبانی مسافر رحیم و دبیری مسافر علی با دستور جلسه تجربه من از سایر روش ها و Dst  در تاریخ 97/08/17 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد : 

تشکر می‌کنم از نگهبان جلسه  و دبیر که این فرصت را در اختیار من قراردادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم,جا دارد در ابتدا از آقا بهرنگ ,راهنمای عزیزم بابت تمام آموزش‌هایش تشکر کنم , هرچه دارم ازایشان دارم و همیشه سپاسگزار استاد گرامی‌ام هستم  .تجربه من از روش‌های ترک اعتیاد و روش  Dst :

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت ...
سه شنبه 15 آبان 1397 ساعت 21:39 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1397/08/15 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST با
 ( دستور جلسه رابطه یادگیری و معرکه گیری) در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد.ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
سه شنبه 15 آبان 1397 ساعت 19:10 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
دهمین جلسه از دوربیستم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر روزهای سه شنبه با استادی کمک راهنمای محترم مسافر عبدالله نگهبانی مسافر کاظم و دبیری مسافر مهدی با دستور جلسه "رابطه یادگیری و معرکه گیری " در تاریخ 97/08/15 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.خلاصه سخنان استاد :

به نام قدرت مطلق

از نگهبان جلسه آقا کاظم و دبیر ایشان آقا مهدی تشکر می کنم که مسئولیت اداره جلسه را به من واگذار کردند تا بتوانم در این جایگاه خدمت کنم . در ابتدا ایام سوگواری که در پیش رو داریم را خدمت تمام دوستان تسلیت عزیز می کنم و با کسب اجازه از پیش کسوتهای محترم .
ادامه مطلب
مراسم اهدای جام قهرمانی هشتمین دوره جام سردار رشته والیبال
سه شنبه 15 آبان 1397 ساعت 13:08 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
ادامه مطلب
پیام تبریک ...
دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 11:56 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
به نام خدا
کسب مقام نایب قهرمانی تیم والیبال نمایندگی نیمایوشیج بهشهر در هشتمین دوره مسابقات والیبال جام سردار
 را خدمت تمامی اعضای نمایندگی تبریک عرض می کنیم .
ادامه مطلب
اطلاعیه...
دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 10:32 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )


اطلاعیه نگهبان

قابل‌توجه کلیه مسئولین کنگره 60

احتراماً به علت تراکم جمعیت در کلیه نمایندگی‌های کنگره 60 و درخواست ورود به کنگره 60 به اطلاع می‌رساند:

کسانی که پس از اعلام رهایی و دریافت گل رهایی، مجدداً به مصرف مواد مخدر برگشت نمایند تا مدت یک سال از تاریخ رهایی به آنان اجازه سفر مجدد داده نخواهد شد و از پذیرش آنان در کنگره 60 تا یک سال معذوریم.

    با احترام

نگهبان کنگره 60

دوازدهم آبان 97

کارگاه آموزشی خصوصی...
یکشنبه 13 آبان 1397 ساعت 19:38 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی | ( نظرات )
سومین جلسه از دور بیستم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیمایوشیج بهشهر روزهای یکشنبه به استادی مرزبان محترم مسافر رضا و نگهبانی مسافر رضا و دبیری مسافر ولی الله با دستور جلسه رابطه یادگیری و معرکه گیری در تاریخ 97/08/13 راس ساعت 00: 17 آغاز به کار نمود.به نام قدرت مطلق

خلاصه سخنان استاد :

خدا را شاکرم که توانستم در جمع شما دوستان باشم ، از آقا رضا نگهبان جلسه  و آقا ولی الله سپاس گذارم که استادی جلسه را به من واگذار کردند. در راس از آقا محمود استاد عزیزم  تشکر می کنم که اجازه دادند این جایگاه را مجددا تجربه کنم . جایگاه بسیار خوبی است ، این جایگاه باعث می شود که انسان معرکه گیر نشود مثلا من در موقعیتی قرار می گیرم که وقتی در این جایگاه و روبرو دوستان هستم متوجه می شوم که چه بار مسئولیت سنگینی بر دوش من است و نگاه و توجه همه دوستان به من است و این باعث می شود که حرکت نا مناسبی انجام ندهم و آن آموزشها منجر به این می شود که خودم را کنترل کنم .

ادامه مطلب
کارگاههای آموزشی..
جمعه 11 آبان 1397 ساعت 09:25 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
چهارمین جلسه از دور شانزدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی دستیار دیده بان ،مسافر محمد و نگهبانی مسافر رحیم و دبیری مسافر علی با دستور جلسه رابطه یادگیری و معرکه گیری   در تاریخ 97/08/10 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد : 

سلام دوستان محمد هستم ،یک مسافر

الهی شکر ،الهی شکر،الهی شکر ،که تقریباً بعد از دو سال این توفیق نصیب من شد که در شعبه نیما بهشهر ،به عنوان استاد جلسه خدمت کنم .من از گروه دستیاری دیده‌بان ،آقای تراب خانی افتخار حضور در شعبه بهشهر را دارم .آقا مهدی امروز من را به عنوان خریدار کتاب ۱۴مقاله و با توجه به نزدیک بودن هفته گل ریزان دعوت کردند ،بعد ما آمدیم در شعبه و این پیشرفت و تشکیلات را دیدیم ،به آقا مهدی گفتیم :به رهجوی های سفر اولی و دومی بگویید برای ما یک کلاس بگذارند که چقدر ماشاالله کوشا و ساعی هستند ،واقعاً خدا را شکر می‌کنم و این باعث افتخار است .

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic