در پی حل این مشکلات است که ما میتوانیم راه حل های خوبی پیدا کنیم
پنجشنبه 29 اسفند 1398 ساعت 10:18 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
بنام قدرت مطلق الله
دستور جلسه : کارگاه آموزشی و لژیون در فضای مجازی
استاد جلسه : راهنمای محترم آقا سلیمان

خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان سلیمان هستم کمک راهنمای یک مسافر از لژیون پانزدهم.

خدا رو شکر میکنم به خاطر همه نعمت هایی که دراختیار ما قرار  داده و همچنین خداوند را شاکرم که هم خودم و هم خانواده ام در پناه آموزش های کنگره در این روزهای سخت سالم و تندرست هستیم و امیدوارم که همه عزیزان سالم و تندرست باشند. به شما علی آقا و بچه های سایت خسته نباشید ویژه میگویم  که باعث گردید این ارتباطات پررنگ و پررنگ تر بشود.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مجازی
سه شنبه 27 اسفند 1398 ساعت 20:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
بنام قدرت مطلق الله
دستور جلسه : کارگاه آموزشی و لژیون در فضای مجازی
استاد جلسه : راهنمای محترم آقا مهدیخلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان مهدی هستم مسافر،خدا را شکر میکنم که این فرصت در اختیار من قرار داده شد تا بتوانم آموزش بگیرم،از آقای مهندس تشکر میکنم همچنین از خانواده ی محترمشان،دیده بانان که این فرصت را دراختیار ما قرار می دهند تا بتوانیم آموزش بگیریم.
ادامه مطلب
مشارکت مکتوب
سه شنبه 27 اسفند 1398 ساعت 12:45 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
مشارکت مکتوب : مسافر مهرداد لژیون دوم 
در باب سی دی اتصال


با تشکر از استاد بابت وقت مشارکت  خدا را شکر میکنم که توانستم در جمع صمیمی دوستان کنگره باشم  و از آموزشها ی کنگره استفاده کنم .
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مجازی
دوشنبه 26 اسفند 1398 ساعت 17:17 | نوشته ‌شده به دست مسافرعلی لژیون 5 | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
دستور جلسه کارگاههای آموزشی و لژیون در فضای مجازی
استاد جلسه : راهنمای محترم آقای محمودخلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان محمود هستم مسافر،شاکر خداوندم که این فرصت به من داده شد تا بتوانم در این جایگاه خدمت کنم و آموزش بگیرم،از اقای مهندس دژاکام بنیان کنگره ۶۰ و خانواده محترمشان و دیده بانان عزیز بسیار سپاسگزارم که این بستر را مهیا میکنند تا ما بتوانیم آموزش بگیریم و به درمان برسیم.امیدوارم که همه اعضای کنگره ۶۰ در کمال صحت و سلامت باشند.
ادامه مطلب
گزارش تصویری رهایی از طریق فضای مجازی
دوشنبه 26 اسفند 1398 ساعت 11:52 | نوشته ‌شده به دست مسافرعلی لژیون 5 | ( نظرات )
رهایی های روز دوشنبه 98/12/26کسی که بتواند سفر اول را انجام بدهد ، مانند مرغی است که از سخت ترین طوفان هامی گذرد و در بالای ابر و طوفان ، حرکت می نماید و آن مرغ جز عقاب ، چه می تواند باشد و در حقیقت : این شخص ، تاریکی های زیادی را تجربه نموده و در یک مبارزه حساب شده ، توانسته است خودش را و شخصیتش را که دزدیده شده بود ، پس بگیرد : بنابراین تبدیل به فولادی آب دیده شده است و کمتر در مسیر زندگی خود ، مرتکب اشتباه خواهد شد.
{کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر }
ادامه مطلب
دستور جلسات هفتگی
یکشنبه 25 اسفند 1398 ساعت 09:47 | نوشته ‌شده به دست مسافرعلی لژیون 5 | ( نظرات )
دستور جلسات هفتگی کنگره 60 نیمسال دوم سال تحصیلی 98- 99

ادامه مطلب
اجرای عملیات سم پاشی و ضدعفونی در نمایندگی
دوشنبه 19 اسفند 1398 ساعت 08:30 | نوشته ‌شده به دست مسافرعلی لژیون 5 | ( نظرات )
انجام عملیات سم پاشی و ضد عفونی نمایندگی نیمایوشیج بهشهر به منظور پیشگیری از بیماری کرونا

ادامه مطلب
اطلاعیه نگهبان در خصوص دریافت دستور رهایی به صورت غیر حضوری
چهارشنبه 14 اسفند 1398 ساعت 11:49 | نوشته ‌شده به دست مسافرعلی لژیون 5 | ( نظرات )
اطلاعیه نگهبان
احتراما به اطلاع اعضای محترم کنگره ۶۰ می‌رساند، با توجه به وضعیت اضطراری راهنمایانی که از شهرستان ها برای گرفتن رهایی رهجویان خود می خواهند به تهران بیایند، بجای آمدن به تهران می توانند، روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا یک بعد از ظهر از طریق پیام رسان WhatsApp (واتس اپ) با شماره ۰۹۰۱۴۲۸۳۰۶۰ تماس حاصل نمایند و پس از هماهنگی دستور قطع را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است که دریافت گل رهایی و اقدامات اداری پس از اینکه شرایط حال به روال عادی بازگشت با حضور در نمایندگی آکادمی صورت می گیرد.
افرادی که در تهران و حومه هستند، می‌توانند روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا یک بعد از ظهر حضوری به نمایندگی آکادمی مراجعه کنند.

با احترام
نگهبان کنگره ۶۰
۱۳ اسفند ۹۸
اطلاعیه نگهبان
یکشنبه 11 اسفند 1398 ساعت 13:41 | نوشته ‌شده به دست مسافرعلی لژیون 5 | ( نظرات )

 اطلاعیه نگهبان (10 اسفند 98)

اطلاعیه نگهبان

1- به توصیه های وزارت بهداشت و مسئولین دولتی کاملا احترام بگذارید و تمامی فرامین آنها لازم الاجرا می باشد.

2- چون اعضای کنگره 60 از نظر جسمی و روحی تحت درمان هستند، نمی توانیم کنگره ی 60 را کاملا تعطیل کنیم، چون چیزی شبیه یک بیمارستان یا درمانگاه می باشد.

3- مسئولین  رهجویان راهنمایان هستند که باید لزیونهای مجازی را تشکیل بدهند. چون نمی توانیم کارگاههای حضوری داشته باشیم، باید ترتیبی اتخاذ کنند که لژیونهای مجازی را از هر طریقی که ممکن است در فضای مجازی یا تلفنی به انجام برسانند.

4- حضور یا نظارت ایجنت، حضور مرزبان کشیک یا سایر مرزبان ها در نمایندگی ها الزامی است .

5- قسمت اداری و اوتی که مسئولیت داروی افراد را بر عهده دارند باید به صورت کشیک یا همگی در شعبه حضور داشته باشند.

6- کلیه نشریات باید باز باشند و منابع آموزشی را در اختیار اعضاء قرار دهند.

7- تا اطلاع ثانوی به هیچ وجه لژیون یا کارگاه آموزشی در هیچ شعبه ای تشکیل نمی شود. (برای جلوگیری از انتقال این نوع بیماری ها)       

8- راهنمایان گروه همسفران یا مسافران باید روی منابع آموزشی کاملا تکیه کنند. ماباید کاری کنیم که این ارتباط قطع نشود ، چون نمی توانند در شعبه حضور داشته باشند این دلیلی نمی شود که تکالیف را انجام ندهند. باید حتما سی دی ها را بنویسند و حتی بیشتر از شرایط معمولی ، چون الان در کارگاهها حضور ندارند. و باید حتما تکالیف رویت و امضاء شود.

9- در مورد تازه واردین ایجنت و سایر مرزبانان برنامه ریزی می کنند و اگر در حد توانشان بود و مشکلی نداشت به تازه واردین سرویس می دهند، و اگر شرایطش را نداشتند به وقت دیگری موکول می کنند.

10- من خودم تمام روزهای اداری آکادمی ، شنبه و دوشنبه و چهارشنبه تا ساعت یک بعد از ظهر حضور دارم و افراد می توانند بیایند و رهایی بگیرند و 4 شنبه کارگاه تشکیل نمی شود ولی افراد از تهران و شهرستان می توانند بیایند و گل رهایی می گیرند.

این شرایط مربوط به هم گروههای مسافران و هم گروههای خانواده می شود.    

امیدوارم مراقب خودتان باشید و سیستم ایمنی شما با انجام ورزش  و برنامه ریزی هایی که کرده اید و با متد دی اس تی قوی و مستحکم شده باشد و از محلول دی سپ هم استفاده می کنید و روسفید از این آزمایش بیرون می آئید.

لازم به ذکر است کلیه قسمت های نمایندگی اعم از نشریات ، OT و تازه واردین طبق روال گذشته در نمایندگی حضور دارند و  فقط کارگاه آموزشی و لژیون ها تشکیل نمی شود. مسافرین محترم جهت تحویل نامه و تهیه سی دی های آموزشی می توانند در همان ساعات به نمایندگی مراجعه نمایند.

 

اطلاعیه نگهبان(تغییر دستور جلسه هفتگی)
چهارشنبه 7 اسفند 1398 ساعت 13:52 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
تغییر دستور جلسه هفتگی کنگره 60

اطلاعیه نگهبان
ادامه مطلب
اطلاعیه مهم ....
یکشنبه 4 اسفند 1398 ساعت 19:01 | نوشته ‌شده به دست مسافرعلی لژیون 5 | ( نظرات )

با سلام

احتراما با توجه به شیوع بیماری کرونا، موارد زیر به اطلاع کلیه اعضای محترم کنگره 60 می رسد؛ لازم به ذکر است که این موارد تا تاریخ جمعه 9 اسفند 98 قابل اجرا می‌باشند.

1- مراسم پیمان و اهدای شال کمک راهنمایان قبول شده در آزمون 98، روز دوشنبه 5 اسفند 98 در نمایندگی آکادمی لغو و برگزار نمی گردد.

2- تصمیم گیری جهت تشکیل و یا عدم تشکیل کارگاه های آموزشی و همچنین لژیون ها، با توجه به شرایط منطقه ای در هر نمایندگی، بر عهده مسئولین آن نمایندگی (ایجنت ها و مرزبانان) می باشد.

3- کلیه کارگاه‌ها و لژیون‌های آموزشی گروه خانواده تا پایان هفته (9 اسفند 98) در تمامی نمایندگی‌های کشور، تعطیل می باشند.

4- شرکت کلیه مسافران در کارگاه های آموزشی اختیاری بوده و در صورت عدم حضور، برای آنها غیبت منظور نمی شود و غیبت‌شان موجه است.

5- در صورت خواندن دعا، از گرفتن دست‌های یکدیگر تا اطلاع ثانوی خود داری کنید.

6- از دست دادن و بغل کردن یکدیگر خود‌داری کنید.

7- برنامه رهایی مسافران در روز چهارشنبه (7 اسفند 98) طبق روال هر هفته دایر می‌باشد.

 

[بروز رسانی؛ ساعت 14]
کلیه مسئولین نمایندگی ها توجه داشته باشند، با توجه به شرایط فعلی در هر حالتی ترتیبی اتخاذ گردد که داروی OT افراد به موقع داده شود و حتی الامکان به تازه واردین و مراجعه کنندگان سرویس های لازم ارائه گردد و در ادامه پذیرش صورت گیرد.

     با احترام
نگهبان کنگره 60
   4 اسفند98

  کلیه کلاسهای آموزشی و لژیون های نمایندگی نیمایوشیج بهشهر تا تاریخ 98/12/09 تعطیل می باشد.

لازم به ذکر است مسافران سفر اول برای دریافت نامه  OT به مرزبانی و بخش OT نمایندگی مراجعه نمایند. 


اطلاعیه نگهبان
شنبه 3 اسفند 1398 ساعت 20:45 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
گزارش تصویری از فعالیت لژیون گرگان
جمعه 2 اسفند 1398 ساعت 13:14 | نوشته ‌شده به دست مسافرعلی لژیون 5 | ( نظرات )
از فرماندهی عقل تا فرماندهی نفس اماره ، از نظر مکانی یک مو فاصله است : ولی از نظر زمانی ، هزاران سال به طول می انجامد.     (مهندس دژاکام)
ادامه مطلب
گزارش تصویری پارک روز جمعه
جمعه 2 اسفند 1398 ساعت 12:55 | نوشته ‌شده به دست مسافرعلی لژیون 5 | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران نمایندگی نیما یوشیج بهشهراز عشق چه بگویم ، که عشق : به ظاهر سوختن است ، اما نه برای خاکستر شدن ، بلکه برای تبدیل شدن به نور ، برای رسیدن ، برای فهمیدن ، برای زیستن و برای عشق ورزیدن     ( مهندس دژاکام)
ادامه مطلب
دلنوشته...
جمعه 2 اسفند 1398 ساعت 12:05 | نوشته ‌شده به دست مسافرعلی لژیون 5 | ( نظرات )
دلنوشته به قلم مسافر کاظم لژیون مرزبانی

راهنما پزشک نیست، راهنما کسی است که راه درست را بلد است و به ما نشان می دهد،رهجو یعنی جوینده راه ، رهجو به  دنبال  راه می گردد،ولی راه درست را نمیداند.ما قبلا راههای زیادی را رفته ایم امّاراه درست رابلد نبوده ایم وشکست می خوردیم من قبل از ورود به کنگره به مدت ۸ ماه شربت اوپیوم‌ تینکچر(شربت تریاک)مصرف می کردم امّا نتوانستم‌ ترک کنم. درحال حاضر در کنگره۶0 با کمک راهنما و آموزشهای کنگره ۶0 به درمان اعتیاد  رسیده ام.

ادامه مطلب

یازدهمین جلسه از دور بیستم از سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر حمید و نگهبانی مسافر ابراهیم و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه ( وظایف راهنما و رهجو) در تاریخ 98/12/01راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان حمید هستم یک مسافر

از نگهبان و دبیر جلسه تشکر می کنم که اجازه دادند در این جایگاه خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم .

در رابطه با دستور جلسه راهنما و رهجو ، من درجایگاهی نیستم که بخواهم از وظایف راهنما صحبت کنم ، آقای مهندس می گویند که راهنما باید عاشق رها شدن رهجوهایش باشد ، قطعا همینطور می باشد ، راهنمایی که 3 روز در هفته برای رها شدن رهجوهایش با جان و دل وقت می گذارد قطعا عاشق کاری که انجام می دهد است و ما بعنوان رهجو باید قدرشناس و شکرگزار راهنماهایمان باشیم.

ادامه مطلب
خدمت کردن ضامن ماندگاری ما در کنگره می باشد
پنجشنبه 1 اسفند 1398 ساعت 17:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
دومین جلسه از دور چهارم سری جلسات هماهنگی اعضای لژیون سردار نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر غلامرضا و نگهبانی راهنمای محترم  مسافر حمید و دبیری راهنمای محترم تازه واردین همسفر رزیتا با دستور جلسه "نقش راهنما در استحکام پایه های مالی کنگره و عضویت در لژیون سردار"در تاریخ 01-12-98 راس ساعت 16:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان غلامرضا هستم  مسافر،از نگهبان و دبیر جلسه سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم،خدا را شاکرم که یک بار دیگر توانستم در جمع شما عزیزان قرار بگیرم و آموزش بگیرم،صحبت کردن در کنار شما بزرگان برای من آسان نیست، دستورجلسه،نقش راهنما در استحکام پایه های مالی و عضویت در لژیون سردار می باشد

ادامه مطلب
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو