مشارکت مکتوب....
دوشنبه 31 تیر 1398 ساعت 22:07 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )

حرمت کنگره 60

مسافر شهاب ( لژیون ششم )


سلام دوستان شهاب هستم یک مسافر

حرمت یعنی احترام به حریم خود و دیگر مخلوقات و محترم داشتن آن واجب است  ، در صورت ارتکاب عدم این فعل ، مستحق رنج و عذاب خواهیم بود .

به علت اهمیت بالای حرمت ، در جلسات کنگره 60 ، نوشتار حرمت در دو بخش و با انشائ ساده و شیوا قرائت می گردد . اساس حرمت کنگره در جهت حفظ هویت ، امنیت ، صلح و آرامش اعضائ تنظیم شده است . 
ادامه مطلب
مشارکت مکتوب....
دوشنبه 31 تیر 1398 ساعت 21:58 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )

حرمت کنگره 60

مسافر محمد ( لژیون سوم )


سلام دوستان محمد هستم یک مسافر

مدتی بود که مواد خیلی ذهنم را درگیر کرده بود و با تمام وجود از آن خسته شده بودم . تصمیم به انجام کاری را داشتم اما چون چند بار ترک ناموفق داشتم از ترک کردن ، خماری کشیدن و دوباره بعد از دو روز مصرف کردن می ترسیدم . در مورد کنگره 60 یک چیزهایی شنیده و دیده بودم ولی از شلوغ بودن کنگره خوشم نمی آمد تصور می کردم این همه آدم حال خراب مگر می شود کنار هم باشند و هیچ مشکلی نداشته باشند ؟

ادامه مطلب
اخبار تولد ....
یکشنبه 30 تیر 1398 ساعت 22:48 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )احترما به اطلاع می رساند ؛ 
روز پنجشنبه مورخ 98/05/03 سومین سال رهایی کمک راهنمای محترم مسافر اسماعیل و مسافر حمید ، رهجوهای ایجنت  محترم مسافرمهدی را در نمایندگی نیمایوشیج به اتفاق هم جشن می گیریم .

جلسه راس ساعت 17 برگزار می گردد .


این روز بیاد ماندنی را خدمت مسافر اسماعیل و مسافر حمید و راهنمای بزرگوارشان و همسفران محترمشان و راهنماهای محترم همسفرانشان تبریک و تهنیت عرض می نماییم .

کارگاه آموزشی خصوصی...
یکشنبه 30 تیر 1398 ساعت 19:15 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
جلسه دهم از دوره بیست و دوم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای یکشنبه ، نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مسافر ابوالحسن   و نگهبانی مسافر رجب و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه "  حرمت کنگره 60 ،چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است؟ "  در تاریخ 1398/04/30 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان ابوالحسن هستم یه مسافر ،از آقا ناصر تشکر میکنم این جایگاه را به من واگذار نمود تا خدمت کنم و آموزش بگیرم .این جایگاه برای من خیلی زیاد بود و خودم تعجب میکنم اینجا نشستم روزی که وارد کنگره شدم دو بیماری داشتم ،اول اینکه سواد نداشتم و دوم اینکه بیمار بودم (اعتیاد داشتم)از کنگره هم تشکر میکنم که این جایگاه را به من واگذار نمود و واقعا شرمنده کنگره هستم ، اگر بخواهم دلی صحبت کنم از سرگذشت خودم بگم زمانی اعلام سفر می کردم می گفتم 40سال تخریب داشتم ولی در صورتی که بالای 40سال تخریب داشتم.

ادامه مطلب
گزارش تصویری پارک روز جمعه
جمعه 28 تیر 1398 ساعت 12:06 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران نمایندگی نیمایوشیج بهشهر


ادامه مطلب
کارگاه آموزشی عمومی....
پنجشنبه 27 تیر 1398 ساعت 21:46 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )
  دهمین جلسه از دور هجدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر ولی اله  و نگهبانی مسافر سعید و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه "   وادی یازدهم و تاثیر آن روی من  " در تاریخ 98/04/27 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان ولی اله هستم مسافر

در ابتدا از آقای مهندس و آقای مهدی خروشا و استاد همسفرم خانم رقیه تشکر می کنم و سپاسگزارم که توانستم در این جایگاه قرار بگیرم تا آموزش بگیرم .

ادامه مطلب
اطلاعیه اردوی سراسری آموزشی تفریحی در شرایط سخت......
چهارشنبه 26 تیر 1398 ساعت 15:54 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )


اطلاعیه اردوی سراسری کنگره 60

به اطلاع مسافران  می رساند که اردوی امسال انشاالله از تاریخ 98/5/31الی98/6/7در محل اردوی سراسری بلد نیما برگزار خواهد شد.

این اردو در وحله اول یک اردوی آموزشی است که در شرایط سخت  برگزار می‌گردد. شرایط کلی برای شرکت عزیزان سفر دوم داشتن نشان ویلیام ال وایت در زمان ثبت نام (نه زمان برگزاری اردو) برای مصرف کنندگان سیگار و شرکت در اردوی درختکاری می‌باشد.

زمان و شرایط دقیق ثبت نام اعلام خواهد شد. 

 با احترام           

نگهبان اردوی کنگره ۶۰کارگاه آموزشی خصوصی.......
سه شنبه 25 تیر 1398 ساعت 20:56 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
اولین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای سه شنبه با استادی مسافر مهدی و نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه " وادی یازدهم و تاثیر آن روی من " در تاریخ 98/04/25 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان مهدی هستم مسافر

خدای خودم را شکر می کنم که هنوزم اجازه دارم به کنگره بیایم و خدمت کنم و آموزش بگیرم . به رسم ادب و کنگره از راهنمای عزیزم آقا اسماعیل و حسن آقا و راهنمای سیگارم آقا محمود تشکر می کنم همچنین از لژیون پنجم آقا حامد که این فرصت را به من دادند سپاسگزارم . از شما عزیزان هم قدردانی می کنم که با حضورتان و همراهی تان یاعث شدید که بتوانیم در کنار هم 14 جلسه روزهای سه شنبه را خیلی پرانرژی و پربار کنار هم بتوانیم برگزار کنیم .یک خدا قوت به صفر علی و علی آقا که در جایگاه دبیری خیلی بی نقص و خوب و کامل عمل کردند . جایگاه نگهبانی را به علی آقا تبریک می گویم و برای هر دوی این عزیزان آرزوی جایگاه بالاتر را 

.دارم

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
سه شنبه 25 تیر 1398 ساعت 18:55 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1398/04/25 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
( وادی یازدهم و تأثیر آن روی من ) در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد .ادامه مطلب
مشارکت مکتوب....
دوشنبه 24 تیر 1398 ساعت 13:03 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )

وادی یازدهم و تاثیر آن روی من

مرزبان محترم مسافر کیومرث


سلام دوستان کیومرث هستم یک مسافر 

وادی یازدهم برای من تکانه ای بود زمانی که بعد از دو سال به مدت 5 ماه از کنگره فاصله گرفتم فکر می کردم دیگر راه خودم را پیدا کرده ام و خدمت هم انجام داده ام و دیگر نیازی به آموزش ندارم . مثل غذا خوردن که انسان سیر می شود اما بعد از مدتی دوباره گرسنه می شود .

ادامه مطلب
مشارکت مکتوب....
یکشنبه 23 تیر 1398 ساعت 22:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )

 وادی یازدهم و تاثیر آن روی من

مرزبان محترم مسافر علی

سلام دوستان علی هستم یک مسافر

تا قبل از کنگره راهی برای به دست آوردن انرژی نداشتم ، چشمه وجودم به مردابی تبدیل شده بود ، فقط با انرژی دزدی گاهی چشمه وجودم قل قل می کرد در واقع فاضلاب جوشان بودم که ضدارزشها را به نمایش می گذاشتم نه از دریا خبری بود و نه از اقیانوس .

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
یکشنبه 23 تیر 1398 ساعت 18:42 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
جلسه نهم از دوره بیست و دوم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای یکشنبه ، نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مسافر الیاس   و نگهبانی مسافر رجب و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه " وادی یازدهم وتاثیر آن روی من "  در تاریخ 1398/04/23 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :
 سلام دوستان الیاس هستم مسافر .
ار نگهبان و دبیرشان تشکر می کنم که این فرصت را به من دادند تا آموزش بگیرم و خدمت کنم . از آقا اسماعیل راهنمای لژیون چهارم تشکر میکنم که این فرصت را به من دادند . از راهنمای خودم آقا محمود تشکر میکنم که اگر آموزش های ایشان نبود این حال خوب نصیب من نمی شد و از همه کسانی که در این مسیر به من کمک کردند تشکر میکنم . 
در مورد وادی 11 ، ما در ابتدا که وارد کنگره می شویم با چند تا از صفات وارد می شویم که در وادی 11 هم به آن اشاره شده است . یک مصرف کننده و حتی یک انسان عادی صفت حریص بودن ، زیانکار بودن ، ناسپاس بودن و پنهان کردن خدای خودش و خوبی های دیگران را در خودش دارد . وقتی وارد کنگره می شویم به صورت خیلی نامحسوس این خصوصیات از ما دور می شود .

ادامه مطلب
گفتگو ....
جمعه 21 تیر 1398 ساعت 13:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
گفتگو با ایجنت محترم نمایندگی نیمایوشیج آقا مهدی 
به مناسبت هفتمین سال رهایی ایشان 


با سلام و عرض تبریک بابت هفتمین سال رهاییتان ، لطفا در ابتدا اعلام سفر نمایید ؟

سلام دوستان مهدی هستم مسافر ، آنتی ایکس مصرفی تریاک ، طول سفر اول 10 ماه ، راهنما علی آقا ، آزادی 7 سال و 4 ماه ، ضمنا یک سفر سیگار هم داشتم ، طول سفر 10 ماه ، راهنما علی آقا ، رهایی از سیگار 5 سال و 7 ماه .
 
ادامه مطلب
گفتگو ....
جمعه 21 تیر 1398 ساعت 13:25 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
گفتگو با دیده بان محترم علی آقا اشکذری


با سلام و عرض خیرمقدم خدمت شما ، لطفا برای شروع به رسم کنگره خودتان را معرفی نمایید ؟

سلام دوستان علی هستم مسافر ، آنتی ایکس مصرفی تریاک و شیره ، 17 ماه طول سفر اول ، راهنما مهندس دژاکام ، آزادی 14 سال و 9 ماه و چند روز.
 
ادامه مطلب
گزارش تصویری پارک روز جمعه
جمعه 21 تیر 1398 ساعت 12:43 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران نمایندگی نیمایوشیج بهشهرادامه مطلب
کارگاه آموزشی عمومی....
پنجشنبه 20 تیر 1398 ساعت 23:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

نهمین جلسه از دور هجدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی دیده بان محترم اقای علی اشکذری  و نگهبانی مسافر سعید و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه "  " شیشه و تخریب های آندر تاریخ 98/04/20 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود

در ادامه جلسه تولد هفتمین  سال رهایی ایجنت محترم آقا مهدی  جشن گرفته شد.


 

خیلی خوشحالم و سعادتی است درخدمت دوستان هستیم،دستورجلسه دوبخش دارد ،یک قسمت مربوط به دستورجلسه هفتگی وقسمت دیگر ۷سال رهایی آقامهدی ،که شما بیشتر ایشان را می شناسید .درموردشیشه ،مصرف غالب دراین منطقه بیشترتریاک و شیره است ولی مصرف غالب ازشیشه خارج شده است ویک جاهایی هم هروئین است .ازهمه لحاظ هروئین بهترازشیشه است وضررش کمتر است چون به قول آقای مهندس شیشه موادمخدرنیست ،بلکه مخرب است .این مخرب بودن وحالت شیمیایی اش باعث می شود که مصرف کننده کاملا اختیارش را ازدست بدهد و در رفتارش خیلی تاثیرگذار باشد .تبلیغاتی که درمورد شیشه بود خیلی اشتباه بود ،این که می گفتند ،شیشه اعتیاد ندارد و این فقط به این دلیل بود که جواب آزمایش منفی می شد مرفین نشان داده نمی شد  ولی دلیل اصلی آن ضعف و ناقص بودن دستگاههای آزمایشگاهی ،در زمان قدیم بودو این دلیل گرایش اولیه و سیل روی آوردن به این ماد مخدر شد .

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی
سه شنبه 18 تیر 1398 ساعت 19:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
چهاردهمین جلسه از دور بیست و دوم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای سه شنبه با استادی مسافر مهدی و نگهبانی مسافر مهدی و دبیری موقت مسافر الیاس با دستور جلسه " شیشه و درمان آن با متد DST " در تاریخ 98/04/18 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان مهدی هستم مسافر .
تشکر از می کنم از دبیر و نگهبان جلسه که به من این فرصت را دادند تا آموزش بگیرم و خدمت کنم .
از راهنمای خودم تشکر می کنم ، روز اولی که اینجا پا گذاشتم نیتم فقط کنار گذاشتن اعتیاد بود. خدا روشکر می کنم که به اینجا رسیدم ، حتی خودم هم باور نمی کردم ، می گفتم می شود روزی که من صبح تا شب طرف مواد نروم ؟ این موضوع برای خودم قابل باور نبود تا اینکه من امروز هم سیگار و هم مواد را کنار گذاشتم و تازه می فهمم زندگی کردن یعنی چه . قبلا تا کارم تمام می شد بلافاصله می رفتم و پای بساط می نشستم . از زن و بچه خودم چیزی نمی فهمیدم ، واقعا هم زندگی نبود ، الان خدا را شکر می کنم .

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
سه شنبه 18 تیر 1398 ساعت 19:03 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1398/04/18 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
( شیشه و درمان آن با متد DST ) در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد .

ادامه مطلب
اخبار تولد....
دوشنبه 17 تیر 1398 ساعت 22:38 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

احترما به اطلاع می رساند ؛ 
روز پنجشنبه مورخ 98/04/20 هفتمین سال رهایی ایجنت  محترم مسافرمهدی ، رهجوی دیده بان محترم مسافر علی آقا اشکذری را در نمایندگی نیمایوشیج به اتفاق هم جشن می گیریم .

جلسه راس ساعت 17 برگزار می گردد .


این روز بیاد ماندنی را خدمت ایجنت محترم نمایندگی  و راهنمای بزرگوارشان و همسفر محترمشان و راهنمای همسفرشان تبریک و تهنیت عرض می نماییم .

مشارکت مکتوب....
دوشنبه 17 تیر 1398 ساعت 15:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )


تخریبهای شیشه و درمان با روش DST

سلام دوستان علی هستم یک مسافر ، لژیون سیزدهم نمایندگی نیمایوشیج .

برای شروع مصرف مواد مخدر سن کمی داشتم ، از سیگاری آغاز شد و بعد به تریاک خوراکی ، کشیدنی و شیره خوراکی رسید . در ادمه به مواد صنعتی رسید و با مصرف هرویین و کوکایین ، در انتها به شیشه رسید ، آنجا فهمیدم که هر چه باشی و هر چقدر از لحاظ مالی و جسمی قوی باشی و خانواده هم حامی تو باشند باز هم در مقابل این ماده مخدر نمی شود ایستادگی کرد .


ادامه مطلب
مشارکت مکتوب....
دوشنبه 17 تیر 1398 ساعت 14:43 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )

تخریبهای شیشه و درمان با روش DST

سلام دوستان حسن هستم یک مسافر از لژیون یازدهم نمایندگی نیمایوشیج .

بعد از دو سال مصرف مداوم شیشه همه زندگی ام را از دست داده بودم ، مواد مصرفی ام را به شیره تغییر دادم ولی باز هم کماکان شیشه مصرف می کردم ، اوضاع بسیار بدی داشتم ، تا اینکه با کنگره 60 آشنا شدم ، اول از خدا بعد از جناب مهندس و اعضای کنگره 60 و راهنمای خوبم آقا مرتضی تشکر می کنم که راه را به من نشان داده و راهنماییم می کنند .

ادامه مطلب
گزارش تصویری ....
یکشنبه 16 تیر 1398 ساعت 22:27 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
برگزاری آزمون داخلی نمایندگی نیمایوشیج بهشهر
روز یکشنبه مورخ 98/04/16


ادامه مطلب
برنامه مسابقات فوتسال جام عقاب طلایی ....
یکشنبه 16 تیر 1398 ساعت 19:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )

برنامه هفته دوم از دور سوم مسابقات فوتسال جام عقاب طلایی نمایندگی نیمایوشیج 
98-04-21

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
یکشنبه 16 تیر 1398 ساعت 19:06 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
جلسه هشتم از دوره بیست و دوم سری کارگاه‌های آموزشی جهان‌بینی کنگره 60 روزهای یکشنبه ، نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مسافر عبدالله و نگهبانی مسافر رجب و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه " تخریب های شیشه و درمان با روش DST "در تاریخ 1398/04/16رأس ساعت 17آغاز به کار نمود.خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان عبدالله هستم مسافر ، با تشکر از نگهبان و دبیر جلسه و راهنمایم آقا مهدی که این فرصت را در اختیارم قرار  دادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم . دستور جلسه امروز شیشه و درمان آن به روشDST . قابل توجه دوستانی که مصرف و آنتی ایکس شیشه دارند ، اکثر کسانی که وارد کنگره می شوند مواد مصرفی خود را جز موارد درمانی کنگره 60 نمی دانند و تصور می کنند که مواد مصرفی آتها درمان ندارد و هیچ امیدی به درمان ندارند . 

ادامه مطلب
جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار......
شنبه 15 تیر 1398 ساعت 10:44 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
ششمین جلسه از دور دوم سری جلسات هماهنگی اعضای لژیون سردار نمایندگی نیما یوشیج با استادی مسافر حمید و نگهبانی کمک راهنما مسافر الله قلی و دبیری اسیستانت محترم همسفر خانم عاطفه در تاریخ 98/04/06 با دستور جلسه دعوت به لژیون سردار ( جاذبه و دافعه) رأس ساعت 16:30 آغاز به کار نمود .


ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic