رهایی...
چهارشنبه 30 مرداد 1398 ساعت 21:08 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
رهایی روز چهارشنبه 98/05/30 نمایندگی نیما یوشیج


ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی مسافران
سه شنبه 29 مرداد 1398 ساعت 18:07 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
پنجمین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای سه شنبه با استادی مرزبان محترم مسافر کاظم و نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه " وادی سیزدهم و تاثیر آن روی من  " در تاریخ 98/05/29 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان کاظم هستم یک مسافر، وادی سیزدهم (پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است.)دوران قبل از مصرف من یک نقطه بود که مصرف کننده شدم و نزدیک به ۳۰ سال مصرف کننده بودم،یک روزی آمدم اینجا موادم قطع شد و نقطه ی بسیار خوبی شروع شد ،من همان اول سفرم که آمدم سی  دی را کم می نوشتم و یواش یواش ادامه پیدا کرد و اینکه الآن سی دی را کامل می نویسم بخاطر این بود که راهنما موقع امضاء برایم می نوشت پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است.

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
سه شنبه 29 مرداد 1398 ساعت 06:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1398/05/29 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
( وادی سیزدهم و تاثیر آن روی من در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد .ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی مسافران
یکشنبه 27 مرداد 1398 ساعت 21:15 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
جلسه سیزدهم از دوره بیست و دوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره60روزهای یکشنبه،نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با  استادی مسافر ابراهیم و نگهبانی مسافر رجب  و  دبیری مسافر حمید با  دستور جلسه " وادی سیزدهم و تاثیر آن روی من " در تاریخ 98/05/27 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود .خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان ابراهیم هستم مسافر . خداوند را شاکرم که اجازه داد تا یک روز دیگر اینجا باشم . از نگهیان جلسه تشکر می کنم . همچنین از دبیرشان آقا حمید که اجازه دادند در این جایگاه خدمت کنم و آموزش بگیرم . یک تشکر می کنم از برگزار کنندگان جام عقاب طلایی که اولین دوره بود که در شعبه ما برگزار شد .

ادامه مطلب
گزارش تصویری جلسه هماهنگی کمک راهنمایان
یکشنبه 27 مرداد 1398 ساعت 18:30 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
جلسه هماهنگی کمک راهنمایان نمایندگی نیما یوشیج بهشهرادامه مطلب
گزارش تصویری پارک روز جمعه
جمعه 25 مرداد 1398 ساعت 17:52 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران نمایندگی نیمایوشیج بهشهر
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی عمومی
پنجشنبه 24 مرداد 1398 ساعت 22:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
سیزدهمین جلسه از دور هجدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی کمک راهنمای محترم مسافر اسماعیل و نگهبانی مسافر سعید و دبیری مسافر عبداله با دستور جلسه " کار ، تحصیل ، قدرت " در تاریخ 1398/05/24 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود .


خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان اسماعیل هستم مسافر . از نگهبان جلسه تشکر می کنم  که استادی جلسه را به من واگذار نمودند .از آقا اله قلی نگهبان لژیون سردار  تشکر می کنم که این فرصت را به من دادند تا این جایگاه را تجربه کنم در خصوص جشن تولدی که برای من برگزار شد در مشارکتم فراموش کردم که از راهنمای همسفرم تشکر کنم و از ایشان تشکر می کنم .

ادامه مطلب
جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار......
پنجشنبه 24 مرداد 1398 ساعت 17:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
هفتمین جلسه از دور دوم سری جلسات هماهنگی اعضای لژیون سردار نمایندگی نیما یوشیج با استادی کمک راهنمای محترم همسفر ملیحه و نگهبانی کمک راهنمای محترم آقا الله قلی و دبیری اسیستانت محترم خانم عاطفه در تاریخ 98/05/24 با دستور جلسه  " بهای خدمات رایگانی که در کنگره ارائه می شود " چیست ؟ راس ساعت 16:30 آغاز بکار نمود. 


خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان ملیحه هستم کمک راهنمای یک همسفر
خوشحالم از اینکه این جایگاه را تجریه میکنم و عضو کوچکی از لژیون سردار هستم تا بتوانم در خدمت انسانها باشم و نقش کوچکی داشته باشم .در مورد دستور جلسه کوتاه صحبت می کنم آخرین سی دی که گوش کردیم به نام هزینه بود و من از کنگره و این سی دی آموختم که رایگان با مجانی فرق دارد ، اگر خدمات رایگان در اختیار من قرار گرفت قرار نیست که من کاری نکنم ، اگر به کنگره ،هستی ، طبیعت نگاه کنیم متوجه می شویم که خیلی چیزها بصورت رایگان در اختیار ما قرار دارد ، ولی اصل مطلب این است که من ملیحه چه نقشی دارم ؟ من در قبال چیزهایی که در اختیار من قرار داده اند چه وظیفه ای دارم ؟کنگره خیلی چیزها در اختیار من قرار داده ،در لحظه ورود به کنگره اذن برای من صادر می شود تا من به درمان برسم ،در مرحله بعد اگر بهای آن پرداخت نشود قطعا به مشکل بر می خورم و اینکه تا آخر ،این قضیه برای ما همینطور باقی نمی ماند 
ادامه مطلب
گفتگو...
پنجشنبه 24 مرداد 1398 ساعت 07:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )


گفتگو با مسافر تازه رها شده محمد مهدی از  لژیون نهم  لطفا به رسم کنگره خودتان را معرفی نمایید .

سلام دوستان محمدمهدی هستم یک مسافر،تخریب 7سال آنتی ایکس تریاک و شیره، داروی درمان شربت OT ،11ماه و 3 روز به راهنمایی استاد گرامی آقا مجتبی سفر کردم ،رهایی 1ماه.

ادامه مطلب
گزارش تصویری...
پنجشنبه 24 مرداد 1398 ساعت 07:02 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در استانداری مازندران با حضور اعضای کنگره 60


ادامه مطلب
برنامه مسابقات جام عقاب طلایی
چهارشنبه 23 مرداد 1398 ساعت 17:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
برنامه مسابقات فوتسال جام عقلاب طلایی 
نمایندگی نیمایوشیج بهشهرجدول رده بندی و فینال جام فوتبال عقاب طلایی ؛ 25-05-98


 تیم تیم ساعت بازی داور اول داور دوم
باراندلاوران هشتم
 9:15 آقا اسمعیل
علی آقا
 امید و زندگی رعد 10:00آقا وحید
آقا سلیمان


با احترام
مرزبان ورزشی شعبه ، مسافر علی محمدی


نمایندگی نیمایوشیج بهشهر
کارگاه آموزشی خصوصی مسافران
سه شنبه 22 مرداد 1398 ساعت 18:44 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
چهارمین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای سه شنبه با استادی مرزبان محترم مسافر کیومرث و نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه " کار ، تحصیل ، قدرت " در تاریخ 98/05/22 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان کیومرث هستم مسافر.
از نگهبان و دبیر جلسه متشکرم از راهنمای لژیون پانزدهم آقا سلیمان سپاسگزارم که استادی جلسه را به من واگذار نمودند. به مهمانان عزیز از شعبه سمنان خوش آمد میگویم. دستور جلسه بسیار خوبی است کار تحصیل قدرت . اینکه من زمانی که در تاریکی ها و اعتیاد بودم دنیای پیرامون خودم را نمی دیدم هیچ اطلاعاتی نداشتم بدون اینکه کتابی بخوانم یا در مورد شخصی مطالعه کنم بی‌مورد ردش می کردم مثلا میگفتند فلان شخص را دیدی یا فلان کتاب را خواندی ؟ الکی رد میکردم نه گوش داده بودم نه خوانده بودم نه پای میزش نشسته بودم و بی جهت همه را وتو می کردم و از خودم منع می کردم و این بر اثر عدم آگاهی های من بود .

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
سه شنبه 22 مرداد 1398 ساعت 18:25 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1398/05/22 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
( کار ، تحصیل ، قدرت در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد .

ادامه مطلب
اطلاعیه قبول‌شدگان آزمون کمک راهنمایی و راهنمایی تازه واردین
یکشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 21:37 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )

مسافران و همسفرانی که اسامی آن‌ها در سایت کنگره60 به عنوان قبول‌ شده در آزمون کمک راهنما، یا راهنمای تازه واردین اعلام می‌گردد و مجاز به کارورزی می‌باشند، می‌توانند پرونده خود را کامل و در اسرع وقت به دفتر راهنمایان تحویل دهند.

 

مدارک لازم جهت تکمیل پرونده:

تکمیل فرم درخواست کمک راهنمایی (برای دانلود فرم به سایت کنگره60 – قسمت نوشتارها مراجعه شود)

تکمیل فرم کارآموزی (برای دانلود فرم به سایت کنگره60 – قسمت نوشتارها مراجعه شود)

2 قطعه عکس

کپی آخرین مدرک تحصیلی (دیپلم به بالا)؛ از دیپلم به پایین نیاز به ارائه مدرک نیست

کپی کارت کنگره با تاریخ اعتبار

کپی کارت ملی

 

پرونده‌های تکمیلی در روزهای زوج از ساعت 9 الی 11 صبح به دفتر راهنمایان تحویل و رسید آن دریافت گردد.

در صورت ناقص بودن، پرونده تحویل گرفته نمی شود.

کارگاه آموزشی خصوصی...
یکشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 17:42 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
جلسه دوازدهم از دوره بیست و دوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره60روزهای یکشنبه،نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با  استادی مسافر حسن و نگهبانی مسافر رجب  و  دبیری مسافر حمید با  دستور جلسه  "کار ،تحصیل ،قدرت  "در تاریخ  1398/05/20 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان حسن هستم مسافر
خدا را شاکرم که یک بار دیگر امروز در جمع شما قرار دارم ،از نگهبان جلسه آقا رجب و دبیرشان آقا حمید هم تشکر میکنم که این جایگاه را در اختیار من قرار دادند تا آموزش بگیرم و خدمت کنم.جا دارد ابتدا از جناب آقای مهندس و خانواده محترمشون که این متد را ابداع کردند تشکر کنم و از کسانی که برای ساخت بنای شعبه نیما یوشیج بهشهر زحمت کشیدند سپاسگزارم ،از ایجنت محترم ،نگهبانان ،دیده بانان،از مجموعه کسانی که زحمت می کشند تا شرایط برای سفر کردن مهیا شود سپاسگزارم.زمانی که شروع به ساخت این شعبه نمودند من هنوز به کنگره مراجعه ننموده بودم و فقط یک زمین خالی به همراه چادر بوده ولی امروز این مکان به لطف همه عزیزان بخصوص ایجنت محترم آقای مهدی یوسفی ،آقای محمود عموزاد ،آقای مهدی خورشا ،آقای الله قلی قلندری ،و دیگر دوستانی که شابد اسامی آنها را فراموش کرده باشم بنا شده و از همه آنها تشکر می کنم ، جا دارد از راهنمای گرامی خودم آقا مهدی خورشا تشکر کنم که این جایگاه را مدیون ایشون  هستم.

ادامه مطلب
مقاله ...
جمعه 18 مرداد 1398 ساعت 22:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
ادامه مطلب
گزارش تصویری پارک روز جمعه
جمعه 18 مرداد 1398 ساعت 12:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران نمایندگی نیمایوشیج بهشهر
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی عمومی....
پنجشنبه 17 مرداد 1398 ساعت 21:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

دوازدهمین جلسه از دور هجدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر مجید و نگهبانی مسافر سعید و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه " از فرمان برداری تا فرماندهی" در تاریخ 1398/05/17 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان مجید هستم یک مسافر ، ازآقا سعید و دبیر محترمشان تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند ، خدارا شکر می کنم که یک بار دیگر فرصت نصیبم شد که در خدمت شما دوستان و عزیزان باشم و خیلی خوشحالم . از رهنمای بزرگوارم آقای اله قلی تشکر میکنم .رهایی های شعبه را به خودشان و خانواده محترم و کمک راهنمای عزیزشان تبریک می گویم ، انشااله که مستدام باشند .و در سفر دوم خدمتگزار خوبی برای کنگره باشند .

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
سه شنبه 15 مرداد 1398 ساعت 18:18 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
سومین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای سه شنبه با استادی مرزبان محترم مسافر علی و نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه " از فرمان برداری تا فرماندهی " در تاریخ 98/05/15 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان علی هستم مسافر
از راهنمای لژیون یازدهم آقا مرتضی که فرصت خدمتگزاری به من دادند و از نگهبان و دبیر جلسه تشکر می کنم . 
از همه راهنماها تشکر می کنم .راهنماها زحمت می کشند برای ما فرماندهی می کنند تا ما راه فرمانبرداری را یاد بگیریم و درنهایت فرمانبردار شویم . همانطور که آقا حمید در جلسه قبل گفتند همانطور که فرمانده هستیم فرمانبردار هم هستیم و همچنان که ما فرمانبردار هستیم فرمانده هم هستیم .

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
سه شنبه 15 مرداد 1398 ساعت 17:59 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1398/05/15 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
( از فرمان برداری تا فرماندهی در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد .ادامه مطلب
مشارکت مکتوب....
دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 18:35 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )

از فرمانبرداری تا فرماندهی

مرزبان محترم مسافر کاظم


سلام دوستان کاظم هستم یک مسافر

من همیشه کاظم قبل از ورود به کنگره را با کاظم حال حاضر مقایسه می کنم . من در گذشته فرمانبردار مواد بودم و هر وقت اراده می کرد من دعوتش را می پذیرفتم ، در واقع فرمانبردار خوبی برای فرمانده ام بودم . گاهی هم از فرمان هایش سرپیچی می کردم و سعی می کردم به طرف نور و روشنایی تغییر مسیر بدهم ، اما باز هم فرمانده ام مرا فرا می خواند و من فرمانش را اجرا می کردم و همیشه تحت امر مواد یا همان فرمانده ام  بودم . 

ادامه مطلب
نتایج آزمون داخلی کمک راهنمایی کنگره 60 سال 98، نمایندگی بهشهر
دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 10:04 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
اسامی قبول شدگان کمک راهنمایی بهشهر
آقایان مسافر - تیرماه 98
کمک راهنمایی
توضیحات کمبود رهایی کمبود خدمت نام راهنما نام و نام خانوادگی  ردیف
کارآموزی مجاز  ندارد  ندارد مهدی رجب - باغبانی 1
کارآموزی مجاز  ندارد  ندارد بهرنگ علی - محمدی 2
کارآموزی مجاز  ندارد  ندارد الله قلی مجید - دیلم 3
کارآموزی مجاز  ندارد  سه واحد اسماعیل مهدی - کوهکن 4
کارآموزی مجاز  ندارد  سه واحد علیرضا علی - باباپور 5
کارآموزی مجاز  ندارد  دو واحد بهرنگ غلامرضا - تیموری 6
راهنمای تازه واردین 
عضو نمایندگی آکادمی  ندارد یک واحد هادی مهران - مهدوی 1
کارآموزی غیر مجاز  دارد سه واحد محمود الیاس - حقانی 2
کارآموزی مجاز  ندارد دو واحد حامد صفرعلی - مرادی 3
کارآموزی مجاز  ندارد ندارد مهدی حمزه - دودانگی 4
کارآموزی مجاز  ندارد ندارد حامد مصطفی - جمال لیوانی 5
کمک راهنمای همسفران
توضیحات کمبود رهایی کمبود خدمت نام راهنما  نام و نام خانوادگی  ردیف
کارآموزی مجاز  ندارد  سه واحد رقیه فرشته - مزنگی 1
کارآموزی مجاز  ندارد  یک واحد رقیه شیوا - قربان دردی نژاد 2
کارآموزی مجاز  ندارد دو واحد رقیه لیلا - رضاپور نجفی 3
کارآموزی مجاز  ندارد یک واحد ملیحه زینب - عموزاد خلیلی 4
کارآموزی غیر مجاز  دارد  سه واحد هاجر الهام - نورزاده روشن 5
کارآموزی مجاز  ندارد  دو واحد ملیحه فاطمه - حسینی 6
کارآموزی مجاز  ندارد  یک واحد راحله زینب - نورزاده روشن 7
راهنمای تازه واردین همسفران
کارآموزی مجاز  ندارد سه واحد اکرم روزیتا - همدانی صابر 1
کارآموزی مجاز  ندارد چهار واحد رقیه حدیقه - حاجی زاد 2
کارآموزی مجاز  ندارد یک واحد منصوره آمنه - رفعتی 3
کارآموزی مجاز  ندارد ندارد رقیه مرضیه - عمرانی 4
کارآموزی مجاز  ندارد سه واحد عاطفه زهرا - صنعانیان 5

 

 ردیف اسامی اعلامی، از ترتیب خاصی پیروی نمی کند

اطلاعیه زمان و شرایط ثبت نام اردوی سراسری کنگره 60
دوشنبه 14 مرداد 1398 ساعت 09:01 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )

اطلاعیه زمان و شرایط ثبت نام اردوی سراسری کنگره 60؛

قابل توجه آقایان مسافران و همسفران 

 • شروع ثبت نام برای نمایندگی هایی که جلسات ایشان روزهای زوج است از ساعت 15 روز چهارشنبه  مورخ 98/5/16 لغایت روز شنبه ساعت 24 مورخ  98/5/19 و برای نمایندگی هایی که روزهای فرد جلسه دارند از ساعت 15 روز پنجشنبه مورخ 98/5/17 لغایت ساعت24 روزیکشنبه مورخ98/5/20 میباشد.

 • عزیزان علاقمند لازم است که شرایط ذیل را داشته باشند و سپس اقدام به ثبت نام نمایند در غیر اینصورت موجب ازبین رفتن ظرفیت ثبت نام شده و به همین خاطر ثبت نام ایشان غیر قابل قبول بوده و پنجاه درصد از  هزینه پرداختی ایشان به عنوان جریمه کسر میشود.

 • شرایط ثبت نام:                 
  • 1)-داشتن 6ماه رهایی در زمان ثبت نام.
  • 2)-داشتن نشان ویلیام ال وایت در زمان ثبت نام نه در زمان برگزاری اردو
  • 3)-شرکت در اردوی درختکاری سال جاری
  • 4)-حضور فعال در 6ماه اخیر در کنگره 60

 • ​مسافران و همسفران پس از داشتن این شرایط فرم ثبت نام را پس از مطالعه دقیق از سایت دریافت نموده و پس از تکمیل و گرفتن تائیدهای آن وجه اردو  را به حساب کارتخوان بانک پاسارگاد زمین کنگره60 پرداخت نموده (مبلغ 420000 تومان برای همسفران زیر 12سال 270000) و سپس فیش واریزی را به فرم ثبت نام منگنه نموده آن را در اختیار ایجنت محترم نمایندگی به جهت بررسی و ارسال قرار میدهند.

 • لازم به ذکر است تائید ایجنت نیز بخشی از مراحل ثبت نام میباشد. همچنین هر نمایندگی بر اساس سابقه شرکت در اردوی سراسری کنگره60  و تعداد اعضاء دارای ظرفیت مشخصی برای ثبت نام میباشد.

به امید موفقیت عزیزان  و داشتن اردوی پربار و خاطره انگیز.در پناه خالق باشید.

          

با احترام
نگهبان اردوی کنگره 60
کارگاه آموزشی خصوصی...
یکشنبه 13 مرداد 1398 ساعت 19:38 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
جلسه یازدهم از دوره بیست و دوم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای یکشنبه ، نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی کمک راهنمای محترم مسافر حمید و نگهبانی مسافر رجب و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه "  از فرمانبرداری تا فرماندهی "  در تاریخ 1398/05/13 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان حمید هستم مسافر.
از نگهبان و دبیر تشکر میکنم . خوشحالم که امروز اینجا هستم . امیدوارم تعطیلات به همه خوش گذشته باشد . تعطیلات فرصت خوبی است تا از کنگره بگیرم تا متوجه آموزش ها بشوم که چه تاثیری روی من گداشته است . سفر اولی که تعطیلات ندارد و من هم قبلا همین تعطیلات تابستانه را نداشتم .از بچه های لژیون امتحانات و آقا مجتبی ممنونم که بعد از تعطیلات آزمون را برگزار کردند ، متون امتحانی به قول خودمان دست نفس بچه ها کار می دهد تا نفسشان کار دستشان ندهد . در مورد دستور جلسه من اولین بار که به کنگره آمدم  سی دی استاد امین همین عنوان بود که برای من خاطره شده است . راهنمایم گفت باید سی دی بنویسی و من گفتم از نوشتن نگویید وگرنه من لژیونم را عوض می کنم چون چهل سال است که ننوشته ام ! اما جلسه بعد که آمدم یک صفحه نوشته بودم که همان یک صفحه چند ساعت طول کشیده بود و دستم درد گرفته بود . یعنی فرمانبرداری را از همان جا شروع کردم .فرمانبرداری یک مبدا است و بین آن تا فرماندهی که هدف است یک تا وجود دارد که این تا یک فاصله زمانی است که باید این مسیر را برویم و طول می کشد .

ادامه مطلب
گزارش تصویری جلسه هماهنگی کمک راهنمایان
یکشنبه 13 مرداد 1398 ساعت 18:24 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
گزارش تصویری جلسه هماهنگی کمک راهنمایان محترم  روز یکشنیه مورخ 98/05/13
 در نمایندگی نیمایوشیج برگزار گردید .

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو