رهایی...
چهارشنبه 30 مرداد 1398 ساعت 21:08 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
رهایی روز چهارشنبه 98/05/30 نمایندگی نیما یوشیج


ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی مسافران
سه شنبه 29 مرداد 1398 ساعت 18:07 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
پنجمین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای سه شنبه با استادی مرزبان محترم مسافر کاظم و نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه " وادی سیزدهم و تاثیر آن روی من  " در تاریخ 98/05/29 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان کاظم هستم یک مسافر، وادی سیزدهم (پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است.)دوران قبل از مصرف من یک نقطه بود که مصرف کننده شدم و نزدیک به ۳۰ سال مصرف کننده بودم،یک روزی آمدم اینجا موادم قطع شد و نقطه ی بسیار خوبی شروع شد ،من همان اول سفرم که آمدم سی  دی را کم می نوشتم و یواش یواش ادامه پیدا کرد و اینکه الآن سی دی را کامل می نویسم بخاطر این بود که راهنما موقع امضاء برایم می نوشت پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است.

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
سه شنبه 29 مرداد 1398 ساعت 06:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1398/05/29 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
( وادی سیزدهم و تاثیر آن روی من در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد .ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی مسافران
یکشنبه 27 مرداد 1398 ساعت 21:15 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
جلسه سیزدهم از دوره بیست و دوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره60روزهای یکشنبه،نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با  استادی مسافر ابراهیم و نگهبانی مسافر رجب  و  دبیری مسافر حمید با  دستور جلسه " وادی سیزدهم و تاثیر آن روی من " در تاریخ 98/05/27 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود .خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان ابراهیم هستم مسافر . خداوند را شاکرم که اجازه داد تا یک روز دیگر اینجا باشم . از نگهیان جلسه تشکر می کنم . همچنین از دبیرشان آقا حمید که اجازه دادند در این جایگاه خدمت کنم و آموزش بگیرم . یک تشکر می کنم از برگزار کنندگان جام عقاب طلایی که اولین دوره بود که در شعبه ما برگزار شد .

ادامه مطلب
گزارش تصویری جلسه هماهنگی کمک راهنمایان
یکشنبه 27 مرداد 1398 ساعت 18:30 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
جلسه هماهنگی کمک راهنمایان نمایندگی نیما یوشیج بهشهرادامه مطلب
گزارش تصویری پارک روز جمعه
جمعه 25 مرداد 1398 ساعت 17:52 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران نمایندگی نیمایوشیج بهشهر
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی عمومی
پنجشنبه 24 مرداد 1398 ساعت 22:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
سیزدهمین جلسه از دور هجدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی کمک راهنمای محترم مسافر اسماعیل و نگهبانی مسافر سعید و دبیری مسافر عبداله با دستور جلسه " کار ، تحصیل ، قدرت " در تاریخ 1398/05/24 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود .


خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان اسماعیل هستم مسافر . از نگهبان جلسه تشکر می کنم  که استادی جلسه را به من واگذار نمودند .از آقا اله قلی نگهبان لژیون سردار  تشکر می کنم که این فرصت را به من دادند تا این جایگاه را تجربه کنم در خصوص جشن تولدی که برای من برگزار شد در مشارکتم فراموش کردم که از راهنمای همسفرم تشکر کنم و از ایشان تشکر می کنم .

ادامه مطلب
جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار......
پنجشنبه 24 مرداد 1398 ساعت 17:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
هفتمین جلسه از دور دوم سری جلسات هماهنگی اعضای لژیون سردار نمایندگی نیما یوشیج با استادی کمک راهنمای محترم همسفر ملیحه و نگهبانی کمک راهنمای محترم آقا الله قلی و دبیری اسیستانت محترم خانم عاطفه در تاریخ 98/05/24 با دستور جلسه  " بهای خدمات رایگانی که در کنگره ارائه می شود " چیست ؟ راس ساعت 16:30 آغاز بکار نمود. 


خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان ملیحه هستم کمک راهنمای یک همسفر
خوشحالم از اینکه این جایگاه را تجریه میکنم و عضو کوچکی از لژیون سردار هستم تا بتوانم در خدمت انسانها باشم و نقش کوچکی داشته باشم .در مورد دستور جلسه کوتاه صحبت می کنم آخرین سی دی که گوش کردیم به نام هزینه بود و من از کنگره و این سی دی آموختم که رایگان با مجانی فرق دارد ، اگر خدمات رایگان در اختیار من قرار گرفت قرار نیست که من کاری نکنم ، اگر به کنگره ،هستی ، طبیعت نگاه کنیم متوجه می شویم که خیلی چیزها بصورت رایگان در اختیار ما قرار دارد ، ولی اصل مطلب این است که من ملیحه چه نقشی دارم ؟ من در قبال چیزهایی که در اختیار من قرار داده اند چه وظیفه ای دارم ؟کنگره خیلی چیزها در اختیار من قرار داده ،در لحظه ورود به کنگره اذن برای من صادر می شود تا من به درمان برسم ،در مرحله بعد اگر بهای آن پرداخت نشود قطعا به مشکل بر می خورم و اینکه تا آخر ،این قضیه برای ما همینطور باقی نمی ماند 
ادامه مطلب
گفتگو...
پنجشنبه 24 مرداد 1398 ساعت 07:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )


گفتگو با مسافر تازه رها شده محمد مهدی از  لژیون نهم  لطفا به رسم کنگره خودتان را معرفی نمایید .

سلام دوستان محمدمهدی هستم یک مسافر،تخریب 7سال آنتی ایکس تریاک و شیره، داروی درمان شربت OT ،11ماه و 3 روز به راهنمایی استاد گرامی آقا مجتبی سفر کردم ،رهایی 1ماه.

ادامه مطلب
گزارش تصویری...
پنجشنبه 24 مرداد 1398 ساعت 07:02 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در استانداری مازندران با حضور اعضای کنگره 60


ادامه مطلب
برنامه مسابقات جام عقاب طلایی
چهارشنبه 23 مرداد 1398 ساعت 17:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
برنامه مسابقات فوتسال جام عقلاب طلایی 
نمایندگی نیمایوشیج بهشهرجدول رده بندی و فینال جام فوتبال عقاب طلایی ؛ 25-05-98


 تیم تیم ساعت بازی داور اول داور دوم
باراندلاوران هشتم
 9:15 آقا اسمعیل
علی آقا
 امید و زندگی رعد 10:00آقا وحید
آقا سلیمان


با احترام
مرزبان ورزشی شعبه ، مسافر علی محمدی


نمایندگی نیمایوشیج بهشهر
کارگاه آموزشی خصوصی مسافران
سه شنبه 22 مرداد 1398 ساعت 18:44 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
چهارمین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای سه شنبه با استادی مرزبان محترم مسافر کیومرث و نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه " کار ، تحصیل ، قدرت " در تاریخ 98/05/22 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان کیومرث هستم مسافر.
از نگهبان و دبیر جلسه متشکرم از راهنمای لژیون پانزدهم آقا سلیمان سپاسگزارم که استادی جلسه را به من واگذار نمودند. به مهمانان عزیز از شعبه سمنان خوش آمد میگویم. دستور جلسه بسیار خوبی است کار تحصیل قدرت . اینکه من زمانی که در تاریکی ها و اعتیاد بودم دنیای پیرامون خودم را نمی دیدم هیچ اطلاعاتی نداشتم بدون اینکه کتابی بخوانم یا در مورد شخصی مطالعه کنم بی‌مورد ردش می کردم مثلا میگفتند فلان شخص را دیدی یا فلان کتاب را خواندی ؟ الکی رد میکردم نه گوش داده بودم نه خوانده بودم نه پای میزش نشسته بودم و بی جهت همه را وتو می کردم و از خودم منع می کردم و این بر اثر عدم آگاهی های من بود .

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
سه شنبه 22 مرداد 1398 ساعت 18:25 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1398/05/22 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
( کار ، تحصیل ، قدرت در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد .

ادامه مطلب
اطلاعیه قبول‌شدگان آزمون کمک راهنمایی و راهنمایی تازه واردین
یکشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 21:37 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )

مسافران و همسفرانی که اسامی آن‌ها در سایت کنگره60 به عنوان قبول‌ شده در آزمون کمک راهنما، یا راهنمای تازه واردین اعلام می‌گردد و مجاز به کارورزی می‌باشند، می‌توانند پرونده خود را کامل و در اسرع وقت به دفتر راهنمایان تحویل دهند.

 

مدارک لازم جهت تکمیل پرونده:

تکمیل فرم درخواست کمک راهنمایی (برای دانلود فرم به سایت کنگره60 – قسمت نوشتارها مراجعه شود)

تکمیل فرم کارآموزی (برای دانلود فرم به سایت کنگره60 – قسمت نوشتارها مراجعه شود)

2 قطعه عکس

کپی آخرین مدرک تحصیلی (دیپلم به بالا)؛ از دیپلم به پایین نیاز به ارائه مدرک نیست

کپی کارت کنگره با تاریخ اعتبار

کپی کارت ملی

 

پرونده‌های تکمیلی در روزهای زوج از ساعت 9 الی 11 صبح به دفتر راهنمایان تحویل و رسید آن دریافت گردد.

در صورت ناقص بودن، پرونده تحویل گرفته نمی شود.

کارگاه آموزشی خصوصی...
یکشنبه 20 مرداد 1398 ساعت 17:42 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
جلسه دوازدهم از دوره بیست و دوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره60روزهای یکشنبه،نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با  استادی مسافر حسن و نگهبانی مسافر رجب  و  دبیری مسافر حمید با  دستور جلسه  "کار ،تحصیل ،قدرت  "در تاریخ  1398/05/20 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان حسن هستم مسافر
خدا را شاکرم که یک بار دیگر امروز در جمع شما قرار دارم ،از نگهبان جلسه آقا رجب و دبیرشان آقا حمید هم تشکر میکنم که این جایگاه را در اختیار من قرار دادند تا آموزش بگیرم و خدمت کنم.جا دارد ابتدا از جناب آقای مهندس و خانواده محترمشون که این متد را ابداع کردند تشکر کنم و از کسانی که برای ساخت بنای شعبه نیما یوشیج بهشهر زحمت کشیدند سپاسگزارم ،از ایجنت محترم ،نگهبانان ،دیده بانان،از مجموعه کسانی که زحمت می کشند تا شرایط برای سفر کردن مهیا شود سپاسگزارم.زمانی که شروع به ساخت این شعبه نمودند من هنوز به کنگره مراجعه ننموده بودم و فقط یک زمین خالی به همراه چادر بوده ولی امروز این مکان به لطف همه عزیزان بخصوص ایجنت محترم آقای مهدی یوسفی ،آقای محمود عموزاد ،آقای مهدی خورشا ،آقای الله قلی قلندری ،و دیگر دوستانی که شابد اسامی آنها را فراموش کرده باشم بنا شده و از همه آنها تشکر می کنم ، جا دارد از راهنمای گرامی خودم آقا مهدی خورشا تشکر کنم که این جایگاه را مدیون ایشون  هستم.

ادامه مطلب
مقاله ...
جمعه 18 مرداد 1398 ساعت 22:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
ادامه مطلب
گزارش تصویری پارک روز جمعه
جمعه 18 مرداد 1398 ساعت 12:14 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران نمایندگی نیمایوشیج بهشهر
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی عمومی....
پنجشنبه 17 مرداد 1398 ساعت 21:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر غلامرضا | ( نظرات )

دوازدهمین جلسه از دور هجدهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر مجید و نگهبانی مسافر سعید و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه " از فرمان برداری تا فرماندهی" در تاریخ 1398/05/17 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان مجید هستم یک مسافر ، ازآقا سعید و دبیر محترمشان تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند ، خدارا شکر می کنم که یک بار دیگر فرصت نصیبم شد که در خدمت شما دوستان و عزیزان باشم و خیلی خوشحالم . از رهنمای بزرگوارم آقای اله قلی تشکر میکنم .رهایی های شعبه را به خودشان و خانواده محترم و کمک راهنمای عزیزشان تبریک می گویم ، انشااله که مستدام باشند .و در سفر دوم خدمتگزار خوبی برای کنگره باشند .

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی خصوصی...
سه شنبه 15 مرداد 1398 ساعت 18:18 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
سومین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاههای آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر روزهای سه شنبه با استادی مرزبان محترم مسافر علی و نگهبانی مسافر علی و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه " از فرمان برداری تا فرماندهی " در تاریخ 98/05/15 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان علی هستم مسافر
از راهنمای لژیون یازدهم آقا مرتضی که فرصت خدمتگزاری به من دادند و از نگهبان و دبیر جلسه تشکر می کنم . 
از همه راهنماها تشکر می کنم .راهنماها زحمت می کشند برای ما فرماندهی می کنند تا ما راه فرمانبرداری را یاد بگیریم و درنهایت فرمانبردار شویم . همانطور که آقا حمید در جلسه قبل گفتند همانطور که فرمانده هستیم فرمانبردار هم هستیم و همچنان که ما فرمانبردار هستیم فرمانده هم هستیم .

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
سه شنبه 15 مرداد 1398 ساعت 17:59 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ 1398/05/15 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
( از فرمان برداری تا فرماندهی در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد .ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: