دل نوشته
پنجشنبه 30 آبان 1398 ساعت 21:56 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )

دل نوشته به قلم مسافر مهدی ( لژیون چهارم )

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر از لژیون چهارم

برای اولین بار در سن 17 سالگی مصرف مواد مخدر را تجربه کردم در جمع چند تن از دوستانم و به اصرار زیاد آنها برای اولین بار تریاک مصرف کردم . احساس خیلی عجیبی به من دست داد به گونه ای که احساس می کردم در حال سفر به کرات دیگر هستم از آن به بعد خیلی سریع شروع به مصرف مواد مخدر کردم به صورت روزانه مصرف می کردم ...

ادامه مطلب
افراط خواست اهریمن است و تعادل خواست نیروهای الهی است
پنجشنبه 30 آبان 1398 ساعت 19:06 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
سیزدهمین جلسه از دور نوزدهم از سری کارگاه های عمومی کنگره ۶۰ روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم مسافر بهرنگ و نگهبانی مسافر عبدالله و دبیری موقت مسافر علی با دستور جلسه ( توان مالی ) در تاریخ ۹۸/۰۸/۳۰ راس ساعت ۱۷ آغاز به کار نمود. 


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان بهرنگ هستم یک مسافر.
خیلی ممنون ، تشکر می کنم از نگهبان جلسه که این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند ، امیدوار هستم جلسه بسیار خوبی را در کنار یکدیگر برگذار نماییم. دو تا چیز مهمی را که ما در کنگره یاد می گیریم و طیف خیلی گسترده ای هم دارد و به همین راحتی نمی شود در آن مدعی شد، و از ابتدا هم به ما آموزش داده می شود ، 1- تعادل هر چیزی را برقرار کنیم ، چون افراط و تفریط می شود خواست اهریمن و تعادل خواست نیروهای الهی است 2- هر چیزی صور آشکار و صور پنهان دارد، یعنی ظاهرا یک اندازه و مقداری دارد اما در باطن ممکن است اندازه و مقدار آن فرق بکند و این دو ، کار راحتی نیست.

ادامه مطلب
مشارکت مکتوب به قلم مسافر مسعود لژیون ششم
پنجشنبه 30 آبان 1398 ساعت 19:00 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
دستور جلسه : سی دی گردش آسمانی

ادامه مطلب
کنگره به من عشق و محبت را آموزش داد
سه شنبه 28 آبان 1398 ساعت 17:46 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
سومین جلسه از دور بیست و چهارم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای سه شنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر عباس و نگهبانی مسافر ابوالقاسم و دبیری مسافر آدینه با دستور جلسه (توان مالیدر تاریخ 98/08/28 رأس ساعت  17 آغاز به کار نمود.
خلاصه سخنان استاد:

خدارا شکر میکنم که یک بار دیگر فرصت حضور در کنگره به من داده شد تا در این جایگاه  خدمت کنم و آموزش بگیرم.در مورد دستور جلسه می خواهم از حس و حال خودم بگویم،وقتی وارد کنگره شدم 14سال تخریب داشتم،قرص،تریاک...مصرف می کردم و مواد مخدر تمام دارایی و خانواده و دوستان و اطرافیان من را از من گرفته بود.بهترین روزهای زندگی ام را مواد از من گرفت و من را از خانواده ام دور کرد و زندگی،محبت،عشق را هم از من ربود.

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
سه شنبه 28 آبان 1398 ساعت 17:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
بنام خدا 
سه شنبه مورخ 28-08-98 لژیون های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد  DST )
 با دستور جلسه (توان مالی) در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر برگزار گردید


ادامه مطلب
اطلاعیه تغییر جشن گلریزان....
سه شنبه 28 آبان 1398 ساعت 14:21 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )با سلام و احترام.

به استحضار اعضای محترم کنگره 60 می رساند دستور جلسه این هفته از تاریخ شنبه 25 آبان الی جمعه 1 آذر به توان مالی تغییر پیدا می‌کند.

لازم به ذکر است که برگزاری جشن هفته گلریزان تا اطلاع ثانوی به تاخیر افتاده است و زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

نگهبان کنگره 60


توان مالی آن چیزی است که می توانیم از پس آن بر بیاییم .
یکشنبه 26 آبان 1398 ساعت 18:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
دوازدهمین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مسافر حمید ، نگهبانی مسافر صفرعلی و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه "توان مالی" در تاریخ ۹۸/۰۸/۲۶ راس ساعت ۱۷ آغاز بکار نمود. 


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان حمید هستم یک مسافر
خدارو شکر می کنم که یک بار دیگر در کنار شما هستم، تشکر می کنم از نگهبان و دبیر جلسه  که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم و از خدمت خود آموزش بگیرم.
در رابطه با دستور جلسه: توان مالی
توان مالی را هم می توان به گلریزان ربط داد، ما هر صحبتی که می کنیم یا از تجربیات ماست و یا از سی دی ها و مطالب آموزشی و علمی آقای مهندس می باشد و هر قشری با هر سواد و تحصیلی که دارد زمانیکه وارد کنگره می شود رشد می کند و موادش را به راحتی کنار میگذارد، به همین دلیل می گوییم که علم کنگره بالاست و همه ما را به درمان رسانده و می رساند.

ادامه مطلب
گفتگو با کمک راهنمای محترم آقا محمود عضو لژیون سردار
شنبه 25 آبان 1398 ساعت 12:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
ما اگر روزهای چهارشنبه در آکادمی باشیم و رهایی ها را ببینیم آنجا می توانیم زنده شدن انسانها را با چشم خود ببینیم ، شاید خودمان فراموش کرده ایم اما آنجا می توانیم به خودمان یادآوری کنیم . در کلام الله داریم اگر شما نفسی را احیا کنید ، انگار تمام نفوس را احیا کرده اید ، در کنگره هم نفس ها احیا می شوند .... لطفا برای شروع خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟

سلام دوستان محمود هستم مسافر ، آنتی ایکس مصرفی تریاک ، 9 ماه به روش DST با داروی اوپیوم به راهنمایی علی آقا اشکذری سفر کردم ، آزادی 9 سال و 8 ماه . یک سفر سیگار هم داشتم به راهنمایی آقا رضا بهرامی به مدت 10 ماه و 10 روز رهایی از سیگار 4 سال و 10 ماه .

ادامه مطلب
گفتگو با کمک راهنمای محترم آقا الله قلی عضو لژیون سردار
شنبه 25 آبان 1398 ساعت 11:50 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
در زمان مصرف هزینه های زیادی را صرف دارو و دوا می کردم و هزینه های متفرقه زیادی داشتم ، در کل آن آرامش لازم را نداشتم ، ولی اکنون به واسطه آموزشهای خوبی که از کنگره دریافت کرده ام ، اثرات بسیار مثبت آن را در زندگی ام کاملا احساس می کنم و در واقع نقش بسیار سازنده ای در زندگی ام داشته است .... لطفا برای شروع خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید ؟

سلام دوستان الله قلی هستم مسافر ، آخرین آنتی ایکس مصرفی شیره خوراکی ، 11 ماه به روش DST با داروی OT به راهنمایی استاد بزرگوار علی آقا اشکذری سفر کردم ، رهایی 5 سال و 11 ماه و 3 روز . یک سفر سیگار هم داشتم به راهنمایی آقا مهدی ، رهایی 5 سال و 5 روز .

ادامه مطلب
جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار
شنبه 25 آبان 1398 ساعت 08:56 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
پنجمین جلسه از دور سوم سری جلسات هماهنگی اعضای لژیون سردار نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی کمک راهنمای محترم مسافر الله قلی و نگهبانی کمک راهنمای محترم  همسفر ملیحه و دبیری مسافر ولی الله با دستور جلسه "جشن گلریزان"در تاریخ 23-08-98 راس ساعت 15:30 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان الله قلی هستم یک مسافر،ممنونم از نگهبان جلسه به دبیر جلسه خدا قوت می گویم و از اینکه فرصت خدمت به من در این جایگاه را داده اند سپاسگزارم.خوش آمد می گویم خدمت حضور سبز مسافران و همسفران و هم دوستانی که عضو لژیون سردار هستند و هم عزیزانی که بعنوان مهمان لژیون سردار در جمع ما حضور دارند.در ذهن من مهمانان لژیون سردار مثل زمان مصرف مواد مخدر نامزدهای اعتیاد هستند،خواسته یا نا خواسته در آینده عضو لژیون سردار می شوند.تبریک عرض میکنم خدمت اعضای دنور نمایندگی نیما یوشیج آقا مجید و آقا محمود و آقا حمید که از بین 30نفر دنور کنگره60 سه نفر از اعضا از نمایندگی نیما یوشیج بهشهر بودند انشالله این آمار هم از نظر کیفیت و هم از نظر کمیت در نمایندگی خودمان برای سال جدید بیشتر شود.

ادامه مطلب
مشارکت مکتوب : ( جشن گلریزان )
شنبه 25 آبان 1398 ساعت 08:18 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
مشارکت مکتوب به قلم مسافر محسن ( لژیون یکم )

ادامه مطلب
قضیه مالی یکی از مسائل مهم و ضروری در کنگره 60 می باشد...
پنجشنبه 23 آبان 1398 ساعت 19:16 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
دوازدهمین جلسه از دور نوزدهم از سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر مجید و نگهبانی مسافر عبدالله و دبیری مسافر حسن با دستور جلسه( جشن گلریزان) در تاریخ 98/08/23 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان مجید هستم یک مسافر.
تشکر میکنم از دبیر جلسه حسن آقا . یک بار دیگر تشکر می کنم از نگهبان جلسه آقا عبدالله که این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم. دستور جلسه امروز تا پنجشنبه آیده گلریزان است. از هرچه که بگذری سخن دوست خوش تر است. در کنگره 60 گلریزان برای ما یک پایه مهم و با ارزشی است.
ادامه مطلب
روش DST همان بازسازی سیستم شبه افیونی بدن را انجام می دهد
سه شنبه 21 آبان 1398 ساعت 18:44 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
دومین جلسه از دور بیست و چهارم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای سه شنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر مصطفی و نگهبانی مسافر ابوالقاسم و دبیری مسافر آدینه با دستور جلسه (DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها ) در تاریخ 98/08/21 رأس ساعت  17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان مصطفی هستم یک مسافر.
خدا را شکر می گویم که یکبار دیگر این فرصت در اختیار بنده قرار گرفت تا خدمت کنم و آموزش بگیرم .از آقا قاسم و آقا آدینه هم  تشکر می کنم. از راهنمای خوب خودم هم تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند تا این جایگاه را دوباره تجربه کنم ، خدمت کنم و آموزش بگیرم.

ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
سه شنبه 21 آبان 1398 ساعت 18:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
به نام خدا
روز سه‌شنبه مورخ1398/08/21 لژیون‌های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد (DST 
(DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها  )  در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر  برگزار شد .ادامه مطلب
گفتگو با مسافر ولی الله عضو لژیون سردار
سه شنبه 21 آبان 1398 ساعت 08:22 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
کنگره سالم زیستن را به من آموخت


سلام، لطفا به رسم کنگره خودتان را معرفی کنید.

سلام دوستان ولی الله هستم مسافر،تخریب 2سال،آنتی ایکس تریاک،روش درمان DST،داروی درمان شربت OT،طول سفر 11ماه و 23روز،با راهنمایی استاد بزرگوارم آقا مهدی خورشا ،رهایی21ماه


ادامه مطلب
گفتگو با مسافر حمید عضو لژیون سردار
یکشنبه 19 آبان 1398 ساعت 22:29 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
هر چیزی را که می خواهیم به دست بیاوریم ابتدا باید ببخشیم ، تا کائنات آن را به ما ببخشد ، مهم نیست این بخشش در کجا و کدام نمایندگی هزینه می شود مهم این است که جهت نجات جان انسانها هزینه می شود و این خود یک خدمت ، یک عبادت و یک عمل عظیم است .

  


لطفا برای شروع اعلام سفر نمایید ؟

سلام دوستان حمید هستم مسافر ، آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک ، تخریب 30 سال به روش DST با داروی OT به راهنمایی آقا مهدی سفر کردم ، رهایی 3 سال و 7 ماه . یک سفر سیگار هم دارم تخریب 35 سال ، 8 ماه به راهنمای آقا مهدی سفر می کنم ، مصرف فعلی 5 قطعه نیم میلی گرمی .

ادامه مطلب
حال خوب، فرمان برداری از راهنما، احترام به قوانین و حرمت ها
یکشنبه 19 آبان 1398 ساعت 18:11 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
یازدهمین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روز های یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مسافر محمد ، نگهبانی مسافر صفرعلی و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه " DST  و تجربه من از سم زدایی " در تاریخ  98/08/19 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان محمد هستم یک مسافر
تشکر می کنم از نگهبان ، دبیر جلسه و راهنمای خوبم آقا وحید که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم.
در رابطه با دستور جلسه:
قبل از اینکه به کنگره بیام خیلی به ترک مواد فکر می کردم،حتی در اوایل سفرم فکر می کردم  که قبل از کنگره  روش DST را خودم انجام داده ام ، واقعا روزهای اول اینطور فکر می کردم .

ادامه مطلب
گفتگو با کمک راهنمای محترم مسافر اسماعیل عضو لژیون سردار
جمعه 17 آبان 1398 ساعت 14:10 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
کسانی که به عنوان مهمان در لژیون سردار حاضر می شوند این پاک بودن و خالصانه خدمت کردن اعضای لژیون سردار را کاملا احساس می کنند ، لژیون سردار تنها لژیونی است که خروجی ندارد و این از افتخارات لژیون سردار است... لطفا برای شروع اعلام سفر نمایید ؟

سلام دوستان اسماعیل هستم مسافر ، آنتی ایکس مصرفی تریاک ، شیره و انواع قرص ، 11 ماه و 11 روزه به روش DST و داروی OT به راهنمایی آقا مهدی سفر کردم ، رهایی 3 سال و 5 ماه ، یک سفر سیگار هم داشتم آنتی ایکس انواع سیگار ، 13 ماه 18 روز به راهنمایی آقا مهدی سفر کردم با روش DST و نیکوتین خوراکی رهایی از سیگار 2 سال .

ادامه مطلب
باید در ترافیک آموزش قرار بگیریم
جمعه 17 آبان 1398 ساعت 14:07 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر


ادامه مطلب
یکی از محصولات آموزش یادگیری است
پنجشنبه 16 آبان 1398 ساعت 19:41 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
یازدهمین جلسه از دور نوزدهم از سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم مسافر اسماعیل و نگهبانی مسافر عبدالله و دبیری مسافر حسن با دستور جلسه ( رابطه یادگیری و معرکه گیری) در تاریخ 98/08/16رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

"در ادامه جشن یکسال رهایی مسافر مهدی با شکوه تمام برگزار گردید" خلاصه سخنان استاد:
تشکر می کنم از آقا وحید که لژیون خدمتگزار بودند و این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند که خدمت کنم و آموزش بگیرم.
دستور جلسه امروز در دو قسمت است یک قسمت دستورجلسه هفتگی،  و قسمت دوم دستور جلسه یکسال رهایی آقا مهدی از رهجوهای قدیم حسن آقا و رهجوی لژیون چهارم، از آقا مهدی خواهش می کنم  بایستند تا دیگران بیشتر با ایشان آشنا شوند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری
چهارشنبه 15 آبان 1398 ساعت 13:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
جلسه هماهنگی کاربران سایت نمایندگی نیما یوشیج بهشهر


ادامه مطلب
گفتگو با مسافر حسین عضو لژیون سردار
چهارشنبه 15 آبان 1398 ساعت 12:47 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )
من هر زمان در نمایندگی کاری انجام می دهم فورا پاداش آن کار را دریافت می کنم 
چون خداوند سریع الحساب است... 


لطفا برای شروع اعلام سفر نمایید ؟

سلام دوستان حسین هستم یک مسافر ، تخریب 17 سال ، طول سفر اول 10 ماه 15 روز به راهنمایی آقا مهدی ، رهایی به لطف خدا 2 ماه 15 روز .

ادامه مطلب
مشارکت مکتوب
چهارشنبه 15 آبان 1398 ساعت 12:39 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )

مشارکت مکتوب در باب دستور جلسه ؛ رابطه یادگیری با معرکه گیری

به قلم مسافر حسن ( لژیون دهم )


ادامه مطلب
گفتگو با راهنمای محترم آقا مهدی عضو لژیون سردار
سه شنبه 14 آبان 1398 ساعت 21:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
الطاف الهی را نمیتوان با ماشین حساب محاسبه کردلطفا خودتان را به رسم کنگره معرفی نمایید.

سلام دوستان مهدی هستم مسافر،آنتی ایکس شیره خوراکی،طول سفر اول

 13ماه و 15روز،روش درمان DST،داروی درمکان اپیوم،رشته ورزشی در کنگره

 فوتسال،راهنمای بزرگوار آقای علی اشکذری،آزادی 7سال و5ماه، سفر سیگار هم

 به راهنمایی آقا مهدی یوسفی،طول سفر10ماه،رهایی از بند سیگار 2سال


ادامه مطلب
بزرگترین دشمن انسان جهل و نادانی انسان است
سه شنبه 14 آبان 1398 ساعت 18:19 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
اولین جلسه از دور بیست و چهارم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای سه شنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر علی و نگهبانی مسافر ابوالقاسم و دبیری مسافر آدینه با دستور جلسه (رابطه یادگیری و معرکه گیری ) در تاریخ 98/08/14رأس ساعت  17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان علی هستم یک مسافر.
 من هم خدای خودم را شاکر هستم بابت امروز و هر روزی که برای من در کنگره سپری شد تشکر میکنم از نگهبان و دبیر جلسه که این وقت را در اختیار بنده قرار دادند ، تشکر میکنم از ایجنت محترم آقا مهدی راهنمای لژیون دوم که این اجازه را به من دادند که در جایگاه استادی قرار بگیرم . من هم به نوبه خودم تبریک می گویم به آقا ابوالقاسم و آقا آدینه بابت اولین جلسه نگهبانی و دبیری ایشان، انشاالله که جایگاه های خدمتی بالاتر را تجربه نمایند و از آقا محمد و آقا امرالله ، دبیرهای روزهای سه شنبه که 14 جلسه روزهای خوبی را باهم سپری کردیم ، از ایشان هم تشکر و قدردانی می کنم.

ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو