حضور اعضای شعبه نیما یوشیج در تئاتر "پنجره ای رو به آسمان"
جمعه 29 آذر 1398 ساعت 20:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
حضور اعضای شعبه نیما یوشیج در تئاتر "پنجره ای رو به آسمان" به روایت تصویر

ادامه مطلب
مشارکت مکتوب به قلم مسافر علی اکبر لژیون پنجم
جمعه 29 آذر 1398 ساعت 19:58 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
مشارکت مکتوب به قلم مسافر علی اکبر لژیون پنجم
در باب سی دی زوج و فرد 

ادامه مطلب
گزارش تصویری پارک
جمعه 29 آذر 1398 ساعت 18:43 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
ادامه مطلب
عبادت بجز خدمت به خلق خدا نیست
پنجشنبه 28 آذر 1398 ساعت 19:28 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
سومین جلسه از دور بیستم از سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر مجید و نگهبانی مسافر ابراهیم و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه "گلریزان(جشن)" در تاریخ 98/09/28راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان مجید هستم مسافر،تشکر می کنم از نگهبان و دبیر جلسه و نگهبان لژیون سردار خانم ملیحه که این جایگاه را به من دادند تا خدمت کنم و از خدمت خود آموزش بگیرم .در آخرین روز هفته گل ریزان هستیم ، هفته ای پر برکت که امیدواریم  سال های آینده  برکت آن بیشتر شود و حتما خواهد شد، چون جهان بینی بچه ها  امسال خودش را نشان داد که چقدر توانستند آموزش هایی را که گرفتند و جهان بینی خود را عملی کنند و بتوانند این فرصتی که آقای مهندس به ما دادند را محترم بشمارند و از آن  استفاده کنند.
ادامه مطلب
گلریزان فرصتی است برای ما باید قدر آن را بدانیم.
چهارشنبه 27 آذر 1398 ساعت 10:47 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
هفتمین جلسه از دور بیست و چهارم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای سه شنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی ایجنت محترم مسافر مهدی و نگهبانی مسافر مجید و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه (جشن گلریزاندر تاریخ  98/09/26رأس ساعت  17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان مهدی هستم مسافر 
در ابتدا خیلی خوشحالم وخدارا شکر می کنم که این فرصت را پیدا کردم که در این جایگاه قرار بگیرم و خدمت کنم، از نگهبان و دبیر هم تشکر می کنم . این جشن باشکوه را به همه اعضاء کنگره ۶۰ در راس آقای مهندس ، دیده بانان و اعضاء شعبه خودمان تبریک عرض می کنم .

ادامه مطلب
مشارکت مکتوب
سه شنبه 26 آذر 1398 ساعت 11:46 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )

مشارکت مکتوب  به قلم مسافرعبدالعلی لژیون دهم
در باب دستور جلسه : گل ریزان


ادامه مطلب
دستور جلسه هفته ( جشن گلریزان )
دوشنبه 25 آذر 1398 ساعت 21:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر مهدی | ( نظرات )

روز سه شنبه مورخ 98/09/26 نمایندگی نیمایوشیج بهشهر

همه با هم در جشن بزرگ گلریزان شرکت می کنیم تا حال دلمان خوب شود و برکت و عشق در زندگیمان وارد شود و مهم اینکه دیگران را نیز به این جشن زیبا دعوت کنیم .

ادامه مطلب
سپاسگذاری یکی از مهم ترین پارامتر های درمان در کنگره می باشد
یکشنبه 24 آذر 1398 ساعت 18:47 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
دومین جلسه از دور بیست و چهارم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم مسافر حمید ، نگهبانی مسافرالیاس و دبیری مسافر محمدمهدی با دستور جلسه "گل ریزان (جشن) " در تاریخ 98/09/24 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان حمید هستم یک مسافر
خدا را شاکرم که یک بار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم از نگهبان و دبیر جلسه هم تشکر می کنم ،از نگهبان لژیون سردار سرکار خانم ملیحه تشکر می کنم. به دوستانی که پیمان کمک راهنمایی بستند تبریک می گویم و ان شاالله در این جایگاه موفق باشند .
این هفته جشن گل ریزان می باشد ، من خیلی به کنگره مدیون هستم، اگر بخواهم مشارکت کنم و بگویم که در گذشته من چه مقدار پول مواد می دادم و الآن نمی دهم  و حالا به کنگره بدهم، نه این برای خود من هم خیلی کسل کننده است.اما اگر حس و حال خودم را بگویم خیلی بهتر است.
واقعا موادهمه چیز مرا گرفته بود ( خانواده ، کار، آبرو و ... ). هر راهی که شما بگویید من برای درمان امتحان کردم، اما کنگره واقعا به من  و همه ما کمک کرد . همه در زمان مصرف اگر برای مصرف مواد جایی دست خالی می رفتیم حالمان گرفته می شد اما زمانی که دست و بالمان باز بود کلی خرید می کردیم و با آرامش می رفتیم.اصلا مصرف کننده دست ودل بازو لوتی است، اینهایی که وارد کنگره می شوند دیگر سرآمد همه هستند.

ادامه مطلب
یادمان نرود که مصرف کننده بودیم و در کنگره به درمان رسیدیم...
شنبه 23 آذر 1398 ساعت 10:17 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
ششمین جلسه از دور سوم سری جلسات هماهنگی اعضای لژیون سردار نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم مسافر محمود و نگهبانی راهنمای محترم  همسفر ملیحه و دبیری راهنمای محترم تازه واردین مسافر رضا با دستور جلسه "بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم/فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم  "در تاریخ 21-09-98 راس ساعت 15:30 آغاز بکار نمود.خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان محمود هستم مسافر،ممنونم از نگهبان و دبیر جلسه که این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند و خوشحالم که می توانم خدمت کنم و در این مکان بعنوان خدمتگزار حضور داشته باشم.به اعتقاد من دستور جلسه ی این هفته دستور جلسه ی سختی است.

    بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم/فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم 

      یکی از عقل می لافد یکی طامات می بافد/بیا کاین داوری ها را به پیش داور اندازیم

ادامه مطلب
گزارش تصویری پارک
جمعه 22 آذر 1398 ساعت 12:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران  نمایندگی نیما یوشیج بهشهر


ادامه مطلب
مهمترین مسئله برای جشن گلریزان حضور ما می باشد
پنجشنبه 21 آذر 1398 ساعت 17:12 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
دومین جلسه از دور بیستم از سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی کمک راهنمای محترم آقا الله قلی و نگهبانی مسافر ابراهیم و دبیری مسافر حسین با دستور جلسه ( بنیان کنگره 60) در تاریخ 98/09/21راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.
خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان الله قلی هستم مسافر،
از نگهبان و دبیر جلسه کمال تشکر را دارم که فرصت خدمتگزاری در این جایگاه را به من دادند،همچنین تشکر می کنم از نگهبان لژیون سردار از راهنمای محترم قسمت همسفران سر کار خانم ملیحه.جا دارد قبل از اینکه در رابطه با دستور جلسه صحبت کنیم به عزیزانی  که پیمان کمک راهنمایی بستند و شال کمک راهنمایی را دریافت کردندتبریک بگوییم. ان شاءالله همه در این مسیر مستدام باشند.یک تبریک دیگر به مسافران و همسفران حاضر در جلسه که از استان گلستان می آیند ، به لطف الهی و همت اعضای این نمایندگی ، مخصوصا خود بچه های استان گلستان در آینده نزدیک قرار بر این شد که لژیون استان گلستان شروع به کار کند .این سعی و تلاش خود همان افراد بوده که توانستند با عزم راسخ و سعی وتلاشی که داشتند  در این مسیر باشند و به هدفشان برسند . به همه عزیزان تبریک می گویم مخصوصا به راهنمای محترم آقا حامد که مسئولیت اداره لژیون گرگان به ایشان واگذار شده ، انشاءالله که همه دوستان در کنار هم بتوانند یک شعبه مثل نمایندگی نیمایوشیج بهشهر داشته باشند.

ادامه مطلب
اهدای شال کمک راهنمایی به قبول شدگان در آزمون کمک راهنمایی
سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 22:06 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

روز دوشنبه 18 آذر 1398 دومین مراسم بستن پیمان و اهدا شال کمک راهنمایی در نمایندگی آکادمی با حضور دبیرکل جمعیت احیای انسانی کنگره 60 مهندس حسین دژاکام ، دیده بانان و 160 تن از قبول شدگان در این آزمون برگزار شد.که افتخار حضور قبول شدگان آزمون نمایندگی بهشهر در این مراسم با شکوه و بستن پیمان را داشتیم .


ادامه مطلب
دلنوشته به قلم مسافر مهدی لژیون 11
سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 19:27 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
دلنوشته به قلم مسافر مهدی لژیون 11 

ادامه مطلب
مشارکت مکتوب به قلم مسافر مظاهر لژیون نهم
سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 19:10 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
مشارکت مکتوب  به قلم مسافر مظاهر لژیون نهم
در باب سی دی قاضی

ادامه مطلب
مشارکت مکتوب به قلم مسافر محمد لژیون دوم
سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 19:07 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
مشارکت مکتوب  به قلم مسافر محمد لژیون دوم
در باب دستور جلسه:بنیان کنگره 60

 
ادامه مطلب
گزارش تصویری لژیون بیل ویلیام ال وایت
سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 18:52 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
بنام خدا 
روز سه شنبه مورخ 98/09/19لژیون های ویلیام وایت (درمان وابستگی به سیگار با متد  DST )
 با دستور جلسه (بنیان کنگره 60) در نمایندگی نیما یوشیج بهشهر برگزار گردید.


ادامه مطلب
برخی اوقات بجای پیدا کردن راه حل خودمان را سرزنش میکنیم
سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 18:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
ششمین جلسه از دور بیست و چهارم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای سه شنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم مسافر رجب و نگهبانی مسافر ابوالقاسم و دبیری مسافر آدینه با دستور جلسه (بنیان کنگره 60در تاریخ  98/09/19رأس ساعت  17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان رجب هستم مسافر .
متشکرم از آقا قاسم و آقا آدینه که امروز این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند تا خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم. ممنونم از راهنمای محترم خودم آقا مهدی که هرچه دارم از ایشان دارم ، واقعا وقتی به روزهای ورودم به کنگره یک فلش بک می زنم و به گذشته نگاه می کنم حتی برای یک لحظه هم نمی توانستم این روزها را توی ذهن خودم متصور بشم و تصور کنم که این جایگاه را تجربه کنم و هرچه فکر میکنم اگر یک نیروی محرکه ای نداشته باشی که شما را به جلو هدایت کند، این امر میسر نمی شود.

ادامه مطلب
مشارکت مکتوب به قلم مسافر غلامعلی لژیون نهم
یکشنبه 17 آذر 1398 ساعت 19:16 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
مشارکت مکتوب  به قلم مسافر غلامعلی لژیون نهم
در باب سی دی هفتگی:قاضی


سلام دوستان غلامعلی هستم یک مسافر:
ارابه ها را به حرکت درآورید ، قبل از اینکه موجودات ریز و مضرر چوبهای آن را پوسیده گردانند.
هیچ کتاب قانونی تا کنون نوشته نشده که بی نقص باشد اما عیب و ایراد از نادانی نیست،بلکه اشخاصی که داناتر هستند در دو بعد،خیانت یا خدمت می کنند .
اگر کیلومتر ها در تاریکی بپیماییدو نوری جهت راهنما نباشد چشم بسته بروید ، شما در آن تاریکی به جایی خواهید رسید که قدری از رحمت خداوند و یاری یزدان پاک را به شما بنمایاند. اگر بر این باور نباشیدپس همه مسائل باید پوچ باشد .
ما امروز دچار مشکل اعتیاد هستیم اگر در همان وضع بمانیم و در همان وضع ادامه بدهیم تکلیف ما معلوم است و روز به روز مثل موریانه چوب های ما خورده می شود و فرسوده تر می شویم و توانمان را از دست می دهیم .
بعضی از بزرگان ما می گویند: قاضی یک فرد ناآگاه است بین دو فرد آگاه از یک موضوعی،  قاضی هیچ گونه آگاهی ندارد، ولی طرفین دعوا به تمام جزئیات آن قضیه آگاه می باشند و ما در مورد دیگران به سهولت و راحتی قضاوت نکنیم .
 رنج هیچ انسانی بیهوده نیست مگر انسان های گنهکار با اعمال بد خویش رسوا می شوند، قاضی باید کلام و قلمش درراه حق باشد حتی سرش هم در راه حق برود و اگر این طور نباشد قانون تعادل نمی یابد .
برای قضاوت خودمان در کار خودمان قوانین را در نظر بگیریم ، یک راهنما هم باید قوانین را اجرا کند  و زمانی که قوانین اجرا نشود ایجاد مشکل می کند و بابی برای ورود نیروهای منفی گشوده خواهد شد.
ادامه مطلب
مشارکت مکتوب به قلم مسافر حسن لژیون ۱۱
یکشنبه 17 آذر 1398 ساعت 18:59 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
مشارکت مکتوب  به قلم مسافر حسن لژیون یازدهم
در باب دستور جلسه:بنیان کنگره ۶۰


سلام دوستان حسن هستم یک مسافر
من به نوبه خودم بیست و دومین سال بنیان کنگره ۶۰ را تبریک می گویم ، راهی که مهندس آغاز کرده اند در واقع کشف راه درمان اعتیاد بوده و  هدف از آن کمک به انسان هابوده است. ایشان  زحمات بسیاری کشیده اند تا یک فرد مصرف کننده مثل من به درمان برسد .
 من با وضعیت بدی پا به کنگره گذاشتم و در حال درمان اعتیادم می باشم و خانواده ام را دوباره به دست آورده ام.
منی که در این مکان به درمان می رسم وظیفه دارم به دیگران کمک کنم تا آن هایی که مشکل اعتیاد دارند به درمان برسند.
 من خودم سعی می کنم که بخاطر داشته باشم با چه حال و روزی وارد کنگره شدم ، افراد مصرف کننده ای که وارد کنگره می شوند باید بدانند که کنگره ۶۰ به راستی به این نقطه که در حال حاظر قرار دارد نرسیده مگر با زحمات و از خود گذشتگی های جناب آقای مهندس که خود و زندگی خود را وقف کنگره کرده است .
امیدوارم خداوند متعال همیشه نگهدار مهندس و خانواده محترمشان باشد و در پایان این هفته را خدمت آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان تبریک عرض می نمایم.

ادامه مطلب
گزارش تصویری آزمون داخلی نمایندگی
یکشنبه 17 آذر 1398 ساعت 18:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
برگزاری آزمون داخلی نمایندگی روز یکشنبه ۹۸/۰۹/۱۷

ادامه مطلب
هفته بنیان کنگره ۶۰ مبارکباد
یکشنبه 17 آذر 1398 ساعت 18:32 | نوشته ‌شده به دست مسافر علی ب | ( نظرات )
اولین جلسه از دور بیست و چهارم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مسافر صفرعلی ، نگهبانی مسافرالیاس و دبیری مسافر محمدمهدی با دستور جلسه "بنیان کنگره 60" در تاریخ 98/09/17 راس ساعت ۱۷ آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان صفرعلی هستم یک مسافر
از آقا محمود راهنمای محترم لژیون یکم سپاسگذارم که مسئولیت اداره جلسه را به من سپردند ، خدا را شکر می کنم که یک بار دیگر  این جایگاه را می توانم تجربه کنم.
در رابطه با دستور جلسه:  بنیان کنگره۶۰
((این هفته را ابتدا به خود آقای مهندس، خانواده محترمشان و همه شما دوستان عزیز تبریک می گویم.))
آقای مهندس در ماه رمضان سال ۷۵ روشی را در ابتدا روی خودشان امتحان کردند و در ۱۵ آذر ۷۶  با این روش به نتیجه رسیدند و درمان شدند . البته در شرایط بسیار سخت ، زمانی که اگر می گفتی درمان اعتیاد با خود تریاک، ممکن بود کارت به بازداشتگاه هم برسد.ایشان مشکلات و سختی های فراوانی را تحمل نمودند تا توانستند این روش درمان رابه اثبات برسانند.

ادامه مطلب
گزارش تصویری پارک روز جمعه
جمعه 15 آذر 1398 ساعت 20:40 | نوشته ‌شده به دست مسافر الیاس | ( نظرات )
گزارش تصویری پارک روز جمعه مسافران  نمایندگی نیما یوشیج بهشهر

ادامه مطلب
دستور جلسات هفتگی را ابتدا باید از زبان بنیان کنگره 60 بشنویم
پنجشنبه 14 آذر 1398 ساعت 19:30 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
اولین جلسه از دور بیستم از سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی دیده بان محترم تحقیقات کنگره 60 جناب آقای علی خدامی و نگهبانی مسافر ابراهیم و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه ( نقش سی دی ها و نوشتن آن در آموزش ) در تاریخ 98/09/14راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان علی هستم یک مسافر.
تشکر میکنم از دوستانی که نوشتارها را قرائت نمودند و همچنین دبیر محترم که خلاصه جلسه قبل را قرائت نمودند ، من خیلی خوشحالم که خداوند توفیق دادند که امروز بتوانم بیایم ودر شعبه بهشهر حضور داشته باشم، خیلی خیلی خوشحالم و خداوند را سپاس می گویم. فقط یکبار چند سال پیش با آقای سلامی آمده بودیم که یک همایشی بود که اینجا هم آمدیم که آن موقع فقط زمینی بود و بچه ها در حال ساخت و ساز و تلاش بودند. اما توی این چند سال فرصت نشد که بیام خدارو شاکرم که امروز این توفیق شامل حال من شد که بیام و پیشرفت اینجا رو از نزدیک ببینم ، به سهم خودم تشکر میکنم از همه بچه هایی که توی این چند سال زحمت کشیدند و خدمت کردند تا این شعبه به اینجا برسه ، دوستانی که من می شناسم آقای عموزاد آقای یوسفی و آقا بهرنگ و دوستان دیگری که خیلی زحمت کشیدند برای اینجا ، انشاالله که ما هم شاکر و قدردان این زحمات باشیم و البته نگهدارنده و حافظ آن هم باشیم.

ادامه مطلب
گرارش تصویری
پنجشنبه 14 آذر 1398 ساعت 19:20 | نوشته ‌شده به دست مسافر حسین لژیون 1 | ( نظرات )
برگزاری جلسه هماهنگی خدمتگزاران کنگره 60 شعبه نیما یوشیج بهشهر با حضور دیده بان محترم تحقیقات کنگره 60 جناب آقای خدامی و هیات همراه به روایت تصویر
ادامه مطلب
دل نوشته به قلم مسافر احمد لژیون پانزدهم
چهارشنبه 13 آذر 1398 ساعت 07:57 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمد لژیون 6 | ( نظرات )
دل نوشته به قلم مسافر احمد لژیون پانزدهم


سلام دوستان احمد هستم مسافر:
مدت تخریب 14 سال،آخرین آنتی ایکس مصرفی شیره و متادون،روش درمان DST،داروی درمان شربت OT،مدت سفر4ماه با راهنمایی استاد گرامی آقا سلیمان، TDS،2/5cc
ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic